/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Aklın kalmasın bunu da dene :KK70::KK70:
Valla ben her ay bişey deniyorum. Bu ay 3. denememiz. İlk ay normal gün aşırı yaptık. Geçen ay hergün yaptık. Bu ay ovu test deniyorum. Hakkımızda hayırlısı :KK70::KK70:
Aynen canim en azindan denese miydim demem biz de gun aşırı yaptik ama nasip değilmiş

biz de deniyoruz bu ay kızlar ama adetim çok düzensiz oldu oyüzden yumurtlama tarihimi bilmiyorum gün aşırı yapmaya çalışıyoruz

Selamün aleyküm öncelikle topiğimin birbirinden değerli anne adayları :KK200:
Gelemedim özür dilerim hepinizden :KK43: hakkınızı helal edin bana:KK200:

Şoklardayım hatunlar, sizlerle nasıl paylaşacağımı da bilemiyorum inanın (yazarken işte olduğum için tamamlayamadım hatunlar yarım kaldı) ancak yazabiliyorum...

Dün sabah teste silik çizgi çıktı, akşam tekrar yaptım yine silik ben gün boyu şoklarda...
sabah gittim test verdim emin olmak adına ve sizlerle de emin olarak paylaşmak adına
hcg 434 çıktı kızlar:emir_bebek:
Halen şoklardayım eşim bilmiyor henüz hasta oldum dedim dün bugün yemekte süpriz yapıcam inşallah
Bugün bizim tanışmamızın 11. yıl dönümü topiğin adıda bu yüzden böyle:KK200:
10 yıl önce biz bugün adımıza SONSUZVA dedik
Baktım Bat bugüne geliyor dedim ki bi topic aç bakalım
nasip dedim umutluyum dedim rabbim bana bir 7 daha kattı ve ben bir 7 de daha mutluluktan ağladım
Nikahımızda tanışmamızın 7. senesinde 7. ayında ve 7. gününde oldu tarih 07.07.2013 te...
İnşallah inanıyorum ve dua ediyorum sizlerinde müjdeli haberini alıcam burda:emir_bebek::anneadayı:
kendimden çok sevineceğim kişiler var bu topicte yürekten ve samimiyetle söylüyorum bunu
Dua ediyordum sizlere ama artık daha çok dua edicem sizleri çok seviyorum
Tuylerim urperdi okurken rabbim sana bagislasin bebegini. Cok sevindim.....

Ben bugun sogan kurune basladim kendi kendimi strese sokuyorum dusuklerimde hemen denedigimiz ay olmustu bebek simdi olmadi die panikledim hemen. rabbim yardimcimiz olsun insallah baba yapabilirim kocami..... O cok iatedi evlendigimizden beri iki nucuk sene iki dusuk bir yil ara cok vakit kaybettim.

1.pic.jpg

arkadaşlar yukardaki arapça yazıyı okuyamayanlar için türkçesini yazmayı unuttum şimdi yazıyorum :)

Terez zâlimîne muşfikîne mimmâ kesebû ve huve vâkıun bihim, vellezîne âmenû ve amilûs sâlihâti fî ravdâtil cennât(cennâti), lehum mâ yeşâûne inde rabbihim zâlike huvel fadlul kebîr(kebîru).

Ay ben çok yoğunum nete giremiyorum o yüzden yazamadım hatunlar. Eeee topic sahibimiz Forever07 Forever07 de hamiş olduğuna göre bize de uğur getirir heralde hepimiz sırayla hamile kalırız umarım.
Ay ama çok mutluyum ben Forever07 Forever07 çok mutlu etti beniiiii canım benim Allah sağlıcakla kucağina almayı nasip etsin. Yarın bize kocişine yaptığın sürprizi ve tepkisini detaylı anlatırsın artık. Merakla bekliyoreeeee :KK70::KK70::KK70:
İnşallah bebeğim hep duamda olacaksınız daha fazla inşallah
Bende sizlerin mutluluklarını paylaşmak istiyorum hayırlısıyla tez vakitte inşallah:KK200::emir_bebek::anneadayı:
akşam mükemmeldi kızlar önce şoka girdi ve halen şokta :KK70::KK70:
Rabbim sevinçlerimizi yarıda koymasın
Bu sevinçleri hepinize yaşatsın inşallah
Mrb kizlar bni de araniza alin :110: bnde 7 aydr ugrasiyrm ama bebis gelmiyr bi turlu doktr kontrolleri falan filan bsey yok sira esim de ondan da bsey yoksa ki insallah yoktur onumuzdeki aya bakicaz adetim bugun btti insallah yilbasinda suprizler gelir olur artik bseyler de hasrette biter cevre de susar bde su cevre yok mu yok mu daha cocuk hemen kalamiyrsn galiba hamile :KK62::KK62: off off sabir Rabbim..

Hoşgeldin :KK200::KK200:
Alalım tabi buyur canım ama off yok af var :KK15:
Bol bol dua edip verecek olandan hayırlısıyla istiyoruz
İnşallah tez vakitte hayırla dolsun kucağın inşallah :KK200::anneadayı::emir_bebek:
BAT KAÇ.. YAŞ KAÇ ekliyim listeye kuzum

Gözlerim doldu len deli hatun. Hep mutlu olun inşallah :anneadayı::KK200::emir_bebek::nazar:
Bitanem benimmm mutluluktan dolsun gözlerimiz hep inşallah :emir_bebek::anneadayı:
7nin enerjisi ve Rabbimin mucizesi... Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Konunu ilk gördüğümde nasıl bu kadar emin olabiliyor diye düşündüm, içine doğmuş demek ki arkadaşım. Belki de pozitif düşünmenin getirdiği bir şey :) hayırlı olsun...

Rabbim isteyen herkese tez vakitte gönlünün muradını versin inşallah (amin).
Allah razı olsun
7 rakamı hayatımın tam orta göbeği olmuş ve beni hep mutluluktan ağlattı tıpkı dün gibi
Umut ettim bu tevafuk hayır olsun dedim dua ettim ve şükürler olsun nasip etti rabbimiz
umutsuzlukta oldu tabi insan nasıl emin olabilir ki minicik bir umutla başladı herşey:anneadayı::KK200:
AMİN AMİN AMİN ECMAİN...:KK200:
SAĞOLUN VAROLUN GÜZEL DUALARINIZ VE DİLEKLERİNİZ İÇİN :KK15:
Forever07 Forever07 nasıl güzel bir haber ,hayırlı olsun canım işyerinde okudum yazdığını giremedim foruma:) benimde 12 aralık eşimle tanışma yıldönümümüz. 10 yıl olacak bizimde:KK200::KK200: bende senden bi cesaret gebelik testi aldım malesef benim kaderim değilmiş demek negatif çıktı:KK42:adette olmadım henüz. Tekrar tebrik ederim canım 9 ayın sıkıntısız,dertsiz,kedersiz geçsin allah ın izniyle,bol dua et bizler içinde:KK60:
Allah razı olsun canım benim:KK200:
tamamen bir tevafuk... ve nasip:emir_bebek::anneadayı:
çok şükür bin şükür:KK200: daha erken ama sana test için dur bakalım inşallah olur
bol bol duacınızım inşallah:KK200::KK200:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
bebiş dolsun bu topic inşallah :KK200:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Forever07 Forever07 Canım çok sevindim tebrik ediyorum hayırlısıyla kucaginada al insallah belirti filan yasadn mi peki anlamsmydn bisiler olduğunu?
Allah razı olsun bitanem Amin inşallah
bir gün öncesinde his oluştu
belitiler bildiğin regl belirtisi idi o yüzden pek belirti takmadım
rüyalar vardı çok güzel rüyalar
birde güzel tarihimiz çok şükür verene nasip edene canım
Duam tez vakitte sizlerinde müjdeli haberlerini almak inşallah
dualara paylaşımlara devam canlarım :KK200::KK200:
Günaydın topicimizin çıtır hamişleri ve hamiş adayları :KK200::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::KK73::KK73::KK73:
Forever07 Forever07 dün akşam eşine sürpriz yapıp söyleyecekti. Bugün bizlere anlatır artık :KK9:
:KK9::KK9:
Forever07 Forever07 kuzum yaşadığın belirtileri de şööööööle detaylı detaylı anlat bakalım sen neler yaşadın :KK70:
Hadi bakalım inşallah bu ay bitmeden yeni hamişlerimiz olur bende dahil :KK70:
:KK70:
Ben inekciklere aşı yapmaya gidiyorum döndüğümde okurum yazdıklarınızı hepiciiinizi öptüm :-):KK36:

Hazalın blirtilerden sonra hiç belirti di,nlemedim balım:KK70::KK70:
bildiğin regl ağrıları oldu sadece
İnşallah ben çok çok umutluyum bu topicten hatunlar buna emin olun
kafanıza takmadan çalışın nasibiniz gelecek inşallah
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

xiexie xiexie sen ne tatlı bi fındıksın ya:anneadayı:
hemde tatlı mı tatlı içindeki minik fındıkla :emir_bebek::anneadayı:
yerim ben sizi
dualrın ne akadar anlamlı ve güzel
maşaAllah
iyiki burdasın canım benim
güzel dileklerin ve paylaşımların için teşekkür eder kocaman öperim:KK15:

xiexie xiexie sen ne tatlı bi fındıksın ya:anneadayı:
hemde tatlı mı tatlı içindeki minik fındıkla :emir_bebek::anneadayı:
yerim ben sizi
dualrın ne akadar anlamlı ve güzel
maşaAllah
iyiki burdasın canım benim
güzel dileklerin ve paylaşımların için teşekkür eder kocaman öperim:KK15:

burdaki herkes tatlı ve iyi yürekli insanlar :) ben de burdakilerin annelik duygusunu yaşamaları için uğraşıyorm :) okuduğum öğrendiğim bütün dua ve bilgileri paylaşmak hoşuma gidiyor . güzel şeylere vesile olcam inşallah :KK70:

İnşallah bebeğim hep duamda olacaksınız daha fazla inşallah
Bende sizlerin mutluluklarını paylaşmak istiyorum hayırlısıyla tez vakitte inşallah:KK200::emir_bebek::anneadayı:
akşam mükemmeldi kızlar önce şoka girdi ve halen şokta :KK70::KK70:
Rabbim sevinçlerimizi yarıda koymasın
Bu sevinçleri hepinize yaşatsın inşallah

Hoşgeldin :KK200::KK200:
Alalım tabi buyur canım ama off yok af var :KK15:
Bol bol dua edip verecek olandan hayırlısıyla istiyoruz
İnşallah tez vakitte hayırla dolsun kucağın inşallah :KK200::anneadayı::emir_bebek:
BAT KAÇ.. YAŞ KAÇ ekliyim listeye kuzum
Hosbulduk canim:KK200::KK200: oncelikle hayrli ugurlu olsun guzelm Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin tez vakitte hayrlisiyla bana da:anneadayı: nasip etsin
Yasim 25 tatlm 16 aylik evliyim :KK48: bat 1 ocak :KK55:

Hosbulduk canim:KK200::KK200: oncelikle hayrli ugurlu olsun guzelm Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin tez vakitte hayrlisiyla bana da:anneadayı: nasip etsin
Yasim 25 tatlm 16 aylik evliyim :KK48: bat 1 ocak :KK55:

Aminnn canım benim ne güzel dualar alıyorum Allah razı olsun hepinizden :KK200::KK200:
Amin inşallah hayırla ve tez vakitte kuzum dualarla gelecek bebişin inşallah:emir_bebek::anneadayı:
Ekliyorum listeye tatlım :KK200: uğur getirsin 2016 ya hamiş uyan inşallah :KK15::KK15:

Merhabalar hatunlar :KK36:
Anne olmak isteyen hatunlar :KK200:

(Aralık ayı tüm anne olmak isteyen hatunların karınlarının dolduğu ay olsun inşallah :anneadayı:
bu benim ilk konum burda:KK200: güzel bir tesadüf sebebi ile açıldı inşallah bu tesadüf tevafuk olsun mutluluk olsun bebiş olsun :emir_bebek::emir_bebek:geçen ayda istiyodum ama bu ay daha çok çok istiyorummm :KK73::rolleyes:Yüce rabbimiz kimsenin kucağını karnını boş koymasın, hayırla ve sağlıcakla anne ve adayları olalım inşallah :KK200:
konu başlığından da anlaşıldığı üzre benim BAT 7 Aralık :KK47::KK47: gelen arkadaşlardan BAT alıp ilk sayfadan takip edebilceğiz :cool::cool:
Haydi buyrun geliN hatunlar heyecan ve aşk dolu bekleyişlerimiz birlikte olsun sağlıklı ve hayırlı bebişlerimiz olsun inşallah :emir_bebek::anneadayı: )

Çok şükür ben müjdemi aldım rabbimden inşallah sağlıcakla ve hayırla tamamına erer ve kucağımıza alırız bebişlerimizi...
Şimdi sıra sizler hatunlar :KK200:
hepinizi ama hepinizi hamiş görmek istiyorum bu sayfada... hayırla ve sağlıcakla inşallah

@smnmrn 2. ayında hamiş kaldı
@bebegim seni bekliyorum
xiexie xiexie 4. ayında hamiş kaldı
Forever07 Forever07 2. ayımda tamda dilediğim gün geldi mucizem hamd yalnız ve yalnız Allah'a...

onlar artık çok şükür hamiş:emir_bebek::anneadayı: sizlere uğur getircez ve bol bol dua edicez inşallah:KK36:

bat listemiz :KK200: batlarınız hamişlik olsun inşallah :nazar:" Semiun garibun"
  1. kimmimmm kimmimmm 9 aralık - yaş 27 - 1 sene
  2. @yeniden09 9 aralık - yaş 27 - 7 ay
  3. @simarik83 20 Aralık - yaş 32 - 3. ay
  4. K Kelebek_10 20-21 Aralık
  5. bglm bglm 21 Aralık
  6. @Beyazmelek16 23 Aralık
  7. @yagmur1978yagmur
  8. @Hnf sllms
  9. @xruyax 30 aralık - yaş 28 - 3. ay
  10. @Sabirsiz61 30 aralık - yaş 33 - 3. ay
  11. Esaskiz43 Esaskiz43 ? - yaş 24 - 2,5 yıl
  12. @Zeroselo - yaş ? - 1,5 yıl
  13. @basarans bat ? - yaş ? - 1. ay - 2. bebiş
  14. @darkgirl1906 ?????
  15. Hijyenik Hijyenik Bat ? - yaş 24 - 2,5 sene
  16. @Aicha zeynep BAT ? - yaş 34 - 3,5 sene -2. bebiş
  17. beren20 beren20 BAT ? - yaş 33 - 2. ay
  18. @dertlikederli BAT ? - Yaş 32 - 2. ay
  19. Angel 25 Angel 25 Bat 1 Ocak - yaş 26 - 7. ay
Her şeyin sırrı " Sabırdır " . .
Acıya sabredersin adı " metanet " olur ,
Açlığa sabredersin adı " oruç " olur ,
İnsanlara sabredersin adı " hoşgörü " olur,
Duygulara sabredersin adı " Gözyaşı " olur ,
Özleme sabredersin adı " hasret " olur ,
Sevgiye sabredersin adı " Aşk " olur ..!
BAT'a sabredersin Adı "BEBİŞ" olur :emir_bebek:

:21::21::-):-)

Listemizin son güncel hali hatunlar :KK200:
yeni gelen ve atladığım var ise beni uyarsın lütfen:KK51:birde batlar hep boş kaldı ekleyin bakim BAT larıııı:KK48::KK48:

kimmimmm kimmimmm bebeğim yarın BAT senin
hadi hayırlı haberini bekliyoruz inşallah bitanem

Listemizin son güncel hali hatunlar :KK200:
yeni gelen ve atladığım var ise beni uyarsın lütfen:KK51:birde batlar hep boş kaldı ekleyin bakim BAT larıııı:KK48::KK48:

kimmimmm kimmimmm bebeğim yarın BAT senin
hadi hayırlı haberini bekliyoruz inşallah bitanem
Tatlim daha once yazmistim ama tekrar hayirli olsun hamileligin allah saglikli bir şekilde bebisini kucağına almayi nasip etsin canim benim benim yeni bat 1-2 ocak taze anne dua istiyoruz senden haberin olsun :KK200::anneadayı::emir_bebek::KK19::KK68::KK15:

X