/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

VAKTİ GELİNCE GELİYOR BEBİŞLER DEMEKKİ DİMİ BALIM
benim de kaldı 4 gün hadi bakalım
çok heycanlı
ama bebim kırmızılar gelcek gibi hiissediom
az once hamisim yazmistin ama :) hatlar karisti bende ... bende adet olcam gibi hissediyorum ama cok sukur olursam da en azindan adet oluyorum dicem... bazi arkadaslar adet olmayi bile ozluyorlar Allah hepsine sifa versin

ya ben seni yemek istiyorummmmmmmmmmmmmmmm
yazı süperdi ya sonunda anlamış hatun şükür
Güzel güzel duaşlarına da kocaman amin diyorum bitanem
iyiki bu sayfadasın

gercekten miiiii cok cok cok sevindim
ya kuzum şaka yaptım
kız o kadar anlatmış saat fakını ben yine yanlış anlamışım bide üstüne ne dakar zekiyim demişim
o yüzden dedim her naneye belirti diyoruz benim salaklığa da belirti dedim yani
ay herkesşler yanlış anlıycak iyimi

az once hamisim yazmistin ama :) hatlar karisti bende ... bende adet olcam gibi hissediyorum ama cok sukur olursam da en azindan adet oluyorum dicem... bazi arkadaslar adet olmayi bile ozluyorlar Allah hepsine sifa versin
aminnn güzel yürekli kardeşim benim
benim hatlar sıfırlandı kuzum
hayırlısı olsun hakkımızda
nasibimize ne düşer o dimi

ya ben seni yemek istiyorummmmmmmmmmmmmmmm
yazı süperdi ya sonunda anlamış hatun şükür
Güzel güzel duaşlarına da kocaman amin diyorum bitanem
iyiki bu sayfadasın
yeme yahu yersen nasil bebis sahibi olurum :) iyiki bu sayfadayim kesinlikle benim icin super destekci anne adaylarisiniz hepiniz

estagfrullah, olsun olsn insallah dua niyetine gecer

cok cok cok sevindim masallah :) darisi basimiza :)
inşallah canım benim eşim bugün itiraf etti de , afedersiniz bu ay yumurtlama günümde ilşkiye girdiğimiz o gece ilşkiye girmeden eşim namaz kıldıktan sonra çok dua etmiş.. dua ederken tüyleri diken diken olmuş, ve inandım ben o gece olacaktı dedi eşimden sizin için de dua etmesini istiycem Allahım tekrar kabul eder inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…