/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

İnşallah bu ay olur hayırlısıyla canım benim
moralini bozma dualarını eksik etme hayırlısıyla vaktiyle gelecektir inşallah bebişin
ne demek bırakıcam kızına bir kadeş olmalı bence
bat a 3 gün var sabırla bekleyelim inşallah bu ay gelir bebişiniz hayırla ve sağlıcakla diyelim

bende sana ikiz bebiş diliyorum inşallah
canım beimmm
24 yasindayim 2.5 yillik evliyim iki dusgum var kan pihtilasmasi var bende igne kullancam nasip olursa
inşallah gerek kalmıycak iğneye ve bu ay hamişsin inşallah kuzumm
23 yaşındayım 8 aylık evliyim 4 aydır istiyoruz ama olmuyor ama öle sıkı bi çalışmamız da olmadı oluruna bıraktık olmadı bu ay adet görürsem bdahaki ay sıkı çalışma olcak
Çinli bacım test yapta artık bizde rahatlıyak sende
şurda bi halay çekelim kol kola
düğümü sen çözcen hadi bak

tamam yarına kadr olmassam yarın sabah test yaparım hayırlısıyla @Forever07

Bat ı yaklaşan hatunlar ne var ne yok kız Forever07 ne var ne yok bacım

ne olsun be kanka aynı bildiğin gibi
takmadan sıkmadan kırmızıları bekliyorum inşallah gelmezler ama nasip
xruyax den sonra bana belirti sormazsınız heralde

Bende olmadimmmmmm
sen ne zaman test yaptın bakimmmm
nedn yapmıyorsun
niye bizi çatlatıyonuz tatlım
yumurtluycaz sizi beklerken
ay ne bilim adet öncesi test yaptm negatiff çıktı ya o braz etkiledi beni o yüzden bekliyom böyle
adet öncesi negatif gayet normal kuzucummmmm
şuan geçti şuanki sonuç önemliiiiiiiiiii
hadi beeeeeeee
çamaşır suyu testi mi yapsalar acaba
xruyax simarik83 S smnmrn

Ya ben adet gunu yaptim negatifti ayin 1 inde yani. Adet ilcam die hissediyorum yapip bayal kirikligi yasamak istemiyorm bi yandan da bi an once ogrenmem lazim eger hamileysem igne kullanmam bi an once baslamam lazim bu gunde gecsin bakalim

Ya ben adet gunu yaptim negatifti ayin 1 inde yani. Adet ilcam die hissediyorum yapip bayal kirikligi yasamak istemiyorm bi yandan da bi an once ogrenmem lazim eger hamileysem igne kullanmam bi an once baslamam lazim bu gunde gecsin bakalim
CANM SEN KAN TESTİ yaptr hemn biliosun ki bizm durumda hemn işğneye başlamak lazım şuan asprin vs. bişe kullanıyomusn

CANM SEN KAN TESTİ yaptr hemn biliosun ki bizm durumda hemn işğneye başlamak lazım şuan asprin vs. bişe kullanıyomusn
ya sizin durum dediğin nasıl bişey ki nasıl anlaşıldı yani. ben hiç doktora gitmedm kontrl ettirmedin kendimi

ya sizin durum dediğin nasıl bişey ki nasıl anlaşıldı yani. ben hiç doktora gitmedm kontrl ettirmedin kendimi
Canim bizim iki dusugumz oldu kalpleri dokuz baftalikken falan duruyo bebeklerimzin. Kan pihtilasmasi varmis hamile kalinca igneye basliyosun kan sulandirici ignelere

kizlarrr selam, nasilsiniz? benim son 6 gun :) dun guzel bir haber aldim sizinle paylasayim dedim. 5 yildir bebis isteyen, her ikisi de saglikli olup cocuklari olmayan bir arkadasimin hamile oldugunu dogal yollarla hamile kaldigini ogrendim ben hamile kalmisim gibi sevindim,. masallah darisi bizlerin basina hayirli zamanda insallah

http://www.esatorhon.com/?p=406

dun bu yaziyi okudum da cok hosuma gitti :) dogal yasayalim Rabbim zaten hayirli zamanda verir, hayirli degilse de zaten o bizi sever uzulmemizi istemez yine hayirlisini verir :) ohh ne guzel bir elimiz yagda bir elimiz balda elhamdulillah. Adeti gecmeyen arkadaslara nacizane tavsiyem bosverin test yapmayin, Allah zaten test gunu vermis bize :) paralarimizi test e verecegimize bence bir yetime verelim dogacak cocugumuzun sadakasi olsun, alin elinize bir fincan cay, guzel bir kitap gunun keyfini cikarin insallah... ne demisler sabir acidir ama meyvesi tatlidir...tatli tatli meyveler yiyelim insallahhh

Canim bizim iki dusugumz oldu kalpleri dokuz baftalikken falan duruyo bebeklerimzin. Kan pihtilasmasi varmis hamile kalinca igneye basliyosun kan sulandirici ignelere
anladm canm allah yardımcınız olsun ya inşallah daha düşük olmaz hayırlısıyla bebeklerinize kavuşursunuz

ne güzel dedin öyle :) gerçekten şükredecek o kdar çok şey varken kafaya takıp üzülmek niye ? değil mi :) hayırlısı Allahtan..

VAKTİ GELİNCE GELİYOR BEBİŞLER DEMEKKİ DİMİ BALIM
benim de kaldı 4 gün hadi bakalım
çok heycanlı
ama bebim kırmızılar gelcek gibi hiissediom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…