/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

kizlarr benim son 7 gun! Atesi yuksek, gogusler agriyor ama hic akinto yok :KK43: he oyle oluyo bende yani bu demekki bu ayda tutmadi :KK43: bazi arkadaslar yas filan yazalim demis bence iyi fikir, benim yas 27 ilk bebis olacak insallah ve yaklasik 7 aydir deniyoruz :KK43: daha cok dua edelim :KK49::eek:
İnşallah bu ay olur hayırlısıyla canım benim :KK15:
moralini bozma dualarını eksik etme hayırlısıyla vaktiyle gelecektir inşallah bebişin:emir_bebek::anneadayı::KK200:
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::110::110:
Slm kızlar nasılsınız bende belirti çok ama bakalım hayırlısı yaş 34 , bir kızım var 8 yaşında ve 3.5 senedir uğraşıyoruz ama kısmet olmadı inşallah bu ay tutar 2 tüp bebek transferi ve 3. Yumurta takibim buda olmazsa kısmet değilmiş deyip bırakıcam artık bu arada bat 6 ve test negatif bugün yaptım
ne demek bırakıcam kızına bir kadeş olmalı bence :emir_bebek::anneadayı::KK200:
bat a 3 gün var sabırla bekleyelim inşallah bu ay gelir bebişiniz hayırla ve sağlıcakla diyelim:emir_bebek::anneadayı::KK15:
eveettt aynen yazalım kızlar böylee bilgilerimzi..
24 yaşındayım 3 senelik evliyim 2.5 senedir istiyoruz 2 düşüğüm varrrr hsg spermiyogram vs. yaptrdık hamd olsun bi problemmz çıkmadı... 2.düşüğümden sonra pıhtılaşma testi yaptrdk ve kanımda puhtılaşma olduğundan ilaç iğne kullanmam gerekiyoo bebiş doğana kadar inşallah bebeği sağlıkla bnmle olurda bn razıyımmm herşeyeee
yarışmacı arkadslara başarılar dilerimmm Forever07 Forever07 :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::anneadayı::anneadayı::KK52::KK70::KK70::KK70:

bende sana ikiz bebiş diliyorum inşallah :KK15::emir_bebek::emir_bebek::anneadayı::KK200:
canım beimmm:KK68:
24 yasindayim 2.5 yillik evliyim iki dusgum var kan pihtilasmasi var bende igne kullancam nasip olursa
inşallah gerek kalmıycak iğneye ve bu ay hamişsin inşallah kuzumm:KK15::emir_bebek::anneadayı::KK200:
23 yaşındayım :KK48: 8 aylık evliyim 4 aydır istiyoruz ama olmuyor ama öle sıkı bi çalışmamız da olmadı oluruna bıraktık olmadı bu ay adet görürsem bdahaki ay sıkı çalışma olcak :KK70: :KK70:
Çinli bacım:KK15: test yapta artık bizde rahatlıyak sende :KK48::KK48:
şurda bi halay çekelim kol kola:KK70::KK70:
düğümü sen çözcen hadi bak :nazar::KK200::emir_bebek::anneadayı:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Bat ı yaklaşan hatunlar ne var ne yok kız Forever07 Forever07 ne var ne yok bacım :KK70:

ne olsun be kanka aynı bildiğin gibi
takmadan sıkmadan kırmızıları bekliyorum inşallah gelmezler ama nasip
xruyax xruyax den sonra bana belirti sormazsınız heralde :KK70:
:KK70:
Bende olmadimmmmmm:KK76::KK76:
sen ne zaman test yaptın bakimmmm
nedn yapmıyorsun:KK51::KK51::KK51:
niye bizi çatlatıyonuz tatlım
yumurtluycaz sizi beklerken :KK70:
ay ne bilim adet öncesi test yaptm negatiff çıktı ya o braz etkiledi beni o yüzden bekliyom böyle :KK70:
adet öncesi negatif gayet normal kuzucummmmm
şuan geçti şuanki sonuç önemliiiiiiiiiii
hadi beeeeeeee
çamaşır suyu testi mi yapsalar acaba :KK70::KK70:
xruyax xruyax simarik83 simarik83 S smnmrn

Ya ben adet gunu yaptim negatifti ayin 1 inde yani. Adet ilcam die hissediyorum yapip bayal kirikligi yasamak istemiyorm bi yandan da bi an once ogrenmem lazim eger hamileysem igne kullanmam bi an once baslamam lazim bu gunde gecsin bakalim

Ya ben adet gunu yaptim negatifti ayin 1 inde yani. Adet ilcam die hissediyorum yapip bayal kirikligi yasamak istemiyorm bi yandan da bi an once ogrenmem lazim eger hamileysem igne kullanmam bi an once baslamam lazim bu gunde gecsin bakalim
CANM SEN KAN TESTİ yaptr hemn biliosun ki bizm durumda hemn işğneye başlamak lazım şuan asprin vs. bişe kullanıyomusn

CANM SEN KAN TESTİ yaptr hemn biliosun ki bizm durumda hemn işğneye başlamak lazım şuan asprin vs. bişe kullanıyomusn
ya sizin durum dediğin nasıl bişey ki nasıl anlaşıldı yani. ben hiç doktora gitmedm kontrl ettirmedin kendimi

ya sizin durum dediğin nasıl bişey ki nasıl anlaşıldı yani. ben hiç doktora gitmedm kontrl ettirmedin kendimi
Canim bizim iki dusugumz oldu kalpleri dokuz baftalikken falan duruyo bebeklerimzin. Kan pihtilasmasi varmis hamile kalinca igneye basliyosun kan sulandirici ignelere

kizlarrr selam, nasilsiniz? benim son 6 gun :) dun guzel bir haber aldim sizinle paylasayim dedim. 5 yildir bebis isteyen, her ikisi de saglikli olup cocuklari olmayan bir arkadasimin hamile oldugunu dogal yollarla hamile kaldigini ogrendim :KK70: ben hamile kalmisim gibi sevindim,. masallah darisi bizlerin basina hayirli zamanda insallah:emir_bebek::KK45:

http://www.esatorhon.com/?p=406

dun bu yaziyi okudum da cok hosuma gitti :) dogal yasayalim Rabbim zaten hayirli zamanda verir, hayirli degilse de zaten o bizi sever uzulmemizi istemez yine hayirlisini verir :) ohh ne guzel bir elimiz yagda bir elimiz balda elhamdulillah. Adeti gecmeyen arkadaslara nacizane tavsiyem bosverin test yapmayin, Allah zaten test gunu vermis bize :) paralarimizi test e verecegimize bence bir yetime verelim dogacak cocugumuzun sadakasi olsun, alin elinize bir fincan cay, guzel bir kitap gunun keyfini cikarin insallah... ne demisler sabir acidir ama meyvesi tatlidir...tatli tatli meyveler yiyelim insallahhh:KK200::nazar::KK51:

Canim bizim iki dusugumz oldu kalpleri dokuz baftalikken falan duruyo bebeklerimzin. Kan pihtilasmasi varmis hamile kalinca igneye basliyosun kan sulandirici ignelere
anladm canm allah yardımcınız olsun ya inşallah daha düşük olmaz hayırlısıyla bebeklerinize kavuşursunuz:emir_bebek::110::110:

http://www.esatorhon.com/?p=406

dun bu yaziyi okudum da cok hosuma gitti :) dogal yasayalim Rabbim zaten hayirli zamanda verir, hayirli degilse de zaten o bizi sever uzulmemizi istemez yine hayirlisini verir :) ohh ne guzel bir elimiz yagda bir elimiz balda elhamdulillah. Adeti gecmeyen arkadaslara nacizane tavsiyem bosverin test yapmayin, Allah zaten test gunu vermis bize :) paralarimizi test e verecegimize bence bir yetime verelim dogacak cocugumuzun sadakasi olsun, alin elinize bir fincan cay, guzel bir kitap gunun keyfini cikarin insallah... ne demisler sabir acidir ama meyvesi tatlidir...tatli tatli meyveler yiyelim insallahhh:KK200::nazar::KK51:
ne güzel dedin öyle :) gerçekten şükredecek o kdar çok şey varken kafaya takıp üzülmek niye ? değil mi :) hayırlısı Allahtan..

kizlarrr selam, nasilsiniz? benim son 6 gun :) dun guzel bir haber aldim sizinle paylasayim dedim. 5 yildir bebis isteyen, her ikisi de saglikli olup cocuklari olmayan bir arkadasimin hamile oldugunu dogal yollarla hamile kaldigini ogrendim :KK70: ben hamile kalmisim gibi sevindim,. masallah darisi bizlerin basina hayirli zamanda insallah:emir_bebek::KK45:
VAKTİ GELİNCE GELİYOR BEBİŞLER DEMEKKİ DİMİ BALIM:KK15::emir_bebek::anneadayı:
benim de kaldı 4 gün hadi bakalım
çok heycanlı
ama bebim kırmızılar gelcek gibi hiissediom:KK43:

X