/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Çok teşekkür ederim canım Başladım dua etmeye valla inşallah peşimden sırasıyla gelirsiniz ay daha kanda bakılacak erkenden sevinmesem mi
Bence sevin çünkü çizgi silik falan değil ikisi de kıpkırmızı daha ne olsun
Silik olsaydı kana baktırıp emin olurdun ama bariz bebiş ben burdayım diyo

Ay çok şükür Rabbime çok acemiyim nerden başlıcam ne yapcam hiç bilmiyorum
son adet tarihin neydi? Önce kana baktır sonra doktora git istersen. kalp atışı sanırım 7 haftalıkken duyuluyomuş, o zamana kadar beklersin istersen. Tecrübeli arkadaşlar daha iyi yorum yapar tabiki.

son adet tarihin neydi? Önce kana baktır sonra doktora git istersen. kalp atışı sanırım 7 haftalıkken duyuluyomuş, o zamana kadar beklersin istersen. Tecrübeli arkadaşlar daha iyi yorum yapar tabiki.
Son adet tarihim 4 kasımdı bugün 30.gün daha erken o zman hastaneye gitmek için :)

5 6 haft
Son adet tarihim 4 kasımdı bugün 30.gün daha erken o zman hastaneye gitmek için :)

oncelikle tebrik ederim canim :* 5 6 haftalikken gidebilirsin sonucda hersey bizim icin kesenin olup olmadigini bir gorebilirsin ben 5. haftada keseyi gordum yarin randevum var ins kalp.atisini duyabiliriz saglikli gebelikler diliyorum sanada

kızlar sanırım hamileyim ikinci çizgi 5 saniyede belirmeye başladı ve böyle oldu ayyyy
Forever07 bana bu sayfa uğurlu geldi çok şükür yaaa hastayneye gidip kan testi de yapalım da kesinleşsin

CANIMMMMMMMMM TEBRİK EDERİMMMM
CUMA'NIN HÜRMETİNE ÇOK ŞÜKÜR RABBİMİZE
NASIL MUTLU OLDUMMM
ALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINIZA ALMAK NASİP ETSİN
BEREKETİYLE GELSİN İNŞALLAH

DUALARI KABUL EDEN RABBİMİZE HAMD OLSUN ÇOK ŞÜKÜR BİN ŞÜKÜR BALIM
VE KOCAMAN MAŞALLAH EŞİNE VE SANA
HAYIRLI EVLAT GELİYOR İNŞALLAH

Çok teşekkür ederim canm peki kullanmam gereken bi ilaç falan var mı :)

CANIMMMMMMMMM TEBRİK EDERİMMMM
CUMA'NIN HÜRMETİNE ÇOK ŞÜKÜR RABBİMİZE
NASIL MUTLU OLDUMMM
ALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINIZA ALMAK NASİP ETSİN
BEREKETİYLE GELSİN İNŞALLAH
Amiiin amiin inşallahh güzel duan için çok teşekkür ederim canm benm :) :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…