/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::110::110:
Slm kızlar nasılsınız bende belirti çok ama bakalım hayırlısı yaş 34 , bir kızım var 8 yaşında ve 3.5 senedir uğraşıyoruz ama kısmet olmadı inşallah bu ay tutar 2 tüp bebek transferi ve 3. Yumurta takibim buda olmazsa kısmet değilmiş deyip bırakıcam artık bu arada bat 6 ve test negatif bugün yaptım
hakkında en hayırlısı neyse o olsun canım inşallah hayırlısı ile olur sıkma canını. pes etmek yok ya gülümse :KK66:

Son düzenleme:
Ayniyiz kuzuuuu insallah guzel haberler veririz benimde akintim var agrim var baska da bisiyim yok :KK70:
ben de sürekli tuvalete gidiyorm ama gelen giden yok :) adetim düzenlidr ama bu ay düzeni mi bozuldu yoksa bebek mi var bakıcaz :KK70: olsa çok ii olur tabi ama olmasa da üzülmem ya daha hayırlı gün gelmemiş derim , çok şükür :KK48:

nasil akinti? beyaz mi? benim adetten once beyaz akintim olur o da adetin geldiginin habercisi olur. insallah sizde oyle birsey olmaz :KK45: merakla bekliyoruz:KK19::KK31:
canm benm de öle adetten önce beyaz akıntım olrdu ama adet olmadm , e akıntı da fazla olunca akla bebek geliyor napalım umut işte :KK70:

hakkında en hayırlısı neyse o olsun canım inşallah hayırlısı ile olur sıkma canını. pes etmek yok ya gülümse :KK66:
Amin canım sağol ama işte 3 seneyi aşkın uğraşıp olmayınca artık olumsuz oluyorum çok doğru dediğin hayırlısı neyse o olsun hepimiz için :KK54:sen ne yaptın test yaptın mı ?güzel haberler bekliyoruz senden:anneadayı::KK71:

Kızlar herkese günaydın benim belirtiler çok demiştim ama kafama takılan bişey var normalde adet öncesi akıntım olur ama bu ay fazla oluyor boşalır gibi bazen rahatsız ediyor ama beyaz temiz ve kokusuz normalmi sizce yoksa çatlatma iğnesiyle alakası varmıdır?

Amin canım sağol ama işte 3 seneyi aşkın uğraşıp olmayınca artık olumsuz oluyorum çok doğru dediğin hayırlısı neyse o olsun hepimiz için :KK54:sen ne yaptın test yaptın mı ?güzel haberler bekliyoruz senden:anneadayı::KK71:
amin canım :) test yapmadım ama hala adet olmadım eşimin bile dikkatini çekti :KK70: meğer o da gizliden netten benim için araştırmalar yapıyormuş bugün itiraf etti hamile olabilirsin diyor bana :KK70: yarına kadar adet olmazsam kan testi yapalım diyor eşim :KK48:

amin canım :) test yapmadım ama hala adet olmadım eşimin bile dikkatini çekti :KK70: meğer o da gizliden netten benim için araştırmalar yapıyormuş bugün itiraf etti hamile olabilirsin diyor bana :KK70: yarına kadar adet olmazsam kan testi yapalım diyor eşim :KK48:
Hadi inş. Görmezsin adeti yarın müjdeyi verirsin bize :KK9::emir_bebek:

kaç gün gecti cnm adettenn

:KK70: canım ya cidden hamilelik mi bilemiyorm hastalık olmasın da :KK70: bugün de adet olmadım gece boyu lavobaya kalktm karn ağrısı var ama adet yok çok şaşkınım vallahi :KK70: bugün de olmazsam test alırım artk yarın sabah yaparm :KK70:
Yap artık şu testi :KK70::KK70:

inşallah canım ya heycanlandm şimdi :KK70: ama hiiç belirti yok yaa çok nadir karnm ağrıyor bide göğüslerm fena ağrıyor o kadr :KK70:

bat 1 aralık canm bugün 3.gün işte :)
yapcam inşallah bugün de adet olmassam :KK70:
bcede yap hemen hadi git al gel orda sabah nezamn oluyo ben heycanlandm hadii yap şu testiiiii:KK76::KK76:

kızalr bata 3 gün var bu sabh test yapıcaktım evde 2 tane vardı hatta akşmadan banyo dolabıma koydum sabh tuvalete grdm çıknca aklıma geldi test yapcktm diye sonra dedim belki hasta olcam testi boşa harcamıyım artık ctesi sabaha kalddı adet olmazsam test işi yarın kardesmn yemn töreni var gece yola cıkcaz yarın yapamam zatenn :))) hayrlısı artıkkk baklm zamn ne gösterck

bcede yap hemen hadi git al gel orda sabah nezamn oluyo ben heycanlandm hadii yap şu testiiiii:KK76::KK76:
burda suan saat 14:50 akşam belki idrar testi alırım ama negatif çıkması sarmıyo bana o yüzden böyle beklemeyi tercih ediyorm :KK70:
kızalr bata 3 gün var bu sabh test yapıcaktım evde 2 tane vardı hatta akşmadan banyo dolabıma koydum sabh tuvalete grdm çıknca aklıma geldi test yapcktm diye sonra dedim belki hasta olcam testi boşa harcamıyım artık ctesi sabaha kalddı adet olmazsam test işi yarın kardesmn yemn töreni var gece yola cıkcaz yarın yapamam zatenn :))) hayrlısı artıkkk baklm zamn ne gösterck
bata 4 gün varken ben evde test yaptm negatif çıkmıştı bence batı bekle canm benm hayırlısı olsun allah tez zamanda isteyen herkese versin inşallah :KK70:
Evet yaa yap bugün bir test artık yarına çatlarım valla :KK48:
bende merak ediyorm ama bir yandan da korkuyorm o yüzden beklemedeyim
:KK48:

Bende olmadimmmmmm:KK76::KK76:
çok şükür kız hadi inşallah Allahtan hayırlısını bekliyoruz :KK70:

burda suan saat 14:50 akşam belki idrar testi alırım ama negatif çıkması sarmıyo bana o yüzden böyle beklemeyi tercih ediyorm :KK70:

bata 4 gün varken ben evde test yaptm negatif çıkmıştı bence batı bekle canm benm hayırlısı olsun allah tez zamanda isteyen herkese versin inşallah :KK70:
bende merak ediyorm ama bir yandan da korkuyorm o yüzden beklemedeyim
:KK48:

çok şükür kız hadi inşallah Allahtan hayırlısını bekliyoruz :KK70:
göğüslerin herzamnki adetnn farklıysa hamişsin canm benm 2sinde de öyle oldu hadii gt test al yap çatlıcam benn senn yerine 3 gün geçmş daha ne???:anneadayı::anneadayı::nazar::KK200:

göğüslerin herzamnki adetnn farklıysa hamişsin canm benm 2sinde de öyle oldu hadii gt test al yap çatlıcam benn senn yerine 3 gün geçmş daha ne???:anneadayı::anneadayı::nazar::KK200:
ay ne bilim adet öncesi test yaptm negatiff çıktı ya o braz etkiledi beni o yüzden bekliyom böyle :KK70:

X