/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Gunaydin kizlar bugun bebiş :emir_bebek::emir_bebek:haberiyle basladik gune ve hayurli cumalarimiz olsun insallah :KK54:benim bata 3 gin kaldi sonuc ne olcak bakalim :KK17::KK17:
Günaydın canım çok şükür güzel haberle başladık inşallah güzel haberlerle devam ederiz :)

canim folic asit kullanmaya baslamis olman lazimdi ama baslamadiysanda hemen basla doktora ilk gidince soruyor hemen kullaniomusun diye baska ilaca gerek yok
He ben Folic asite 3 ay önce başlamıştım zatn canm başka bişe yoksa iyi gidiyorum :):KK48::KK48: Folbiol kullanıyorm sen de bunu mu kullanıyorsun ? Çin'de yoktu Türkiye'den 5 kutu getirdim :KK70:

GÜNAYDIN TOPİĞİMİN ANNE ADAYLARI VE TATLI ANNELERİ :KK200:
ŞÜKÜRLER OLSUN BUGÜNE CUMA'YA MÜJDE İLE BAŞLADIK:KK15::emir_bebek::anneadayı:
BİZE MÜJDE TEEE UZAKLARDAN ÇİNDEN GELDİ xiexie xiexie :KK48::KK48:
MÜTHİŞ ENEJİSİ İLE GELDİĞİ GÜNDEN BERİ SAYFAMIZDA BİZLE OLDU VE HABERİ İLE TOPİĞE RENK GELDİ ÇOK ŞÜKÜR BİN ŞÜKÜR:emir_bebek::anneadayı::KK37:
ŞU MÜBAREK GÜN HÜRMETİNE RABBİM DİĞER ADAYLARA BİZLERE DE NASİP ETSİN HAYIRLISI İLE İNŞALLAH:KK15:

Rabbim cümlemizin gönlündekini nasibine düsürsün. Bizlerin ve isteyen herkesin mutlulugunu minik ellerle percinlestirsin. Bedenimizde 1 den fazla kalp atmasini nasip etsin. Anne olmayi duygusunu tattirsin insallah
emoji_02665.png
hayırlısıyla ve sağlıcakla...

BU GÜZEL CUMA VAKTİ AŞAĞIDA Kİ DUAYI OKUYALIM HATUNLAR:KK39:
ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH:KK200:

Bir gün de biri gelip;
Efendim, çok sıkıntılarım var.
Ne yapayım? diye sordu bu büyük zâta.
Cevâben;
Çok istiğfar oku! buyurdu.
Okuyup, bütün sıkıntılarından kurtuldu adam.
Başka gün, bir genç geldi ve;
Hocam, işlerimde muvaffak olamıyorum. Ne tavsiye edersiniz, dedi.
Cevabında;
Tövbe istiğfar et, buyurdu.
Tövbe edip, muvaffak oldu her işinde.
Bir gün de biri gelip ricâ etti:
Duâ edin, çocuğumuz olsun efendim.
Cevap aynıydı:
İstiğfara devam et!
Adam denileni yaptı.
Her sene çocukları oldu.
Hem de ikiz...

Seyyidül İstiğfar
Okunuşu:

Allahümme ente rabbiy lâ ilâhe illâ ente halâkteniy ve ene abdüke ve ene alâ ahdike ve va’dike mesteta’tü, eûzü bike min şerri mâ sana’tü, ebûuleke binı’metike aleyye, ve ebûu bizenbiy fağfir liy zünûbî, feinnehu lâ yağfirüzzünûbe illâ ente birahmetike yâ erhamerrâhımiyn.

Anlamı:

Allâhım! Rabbim sensin, TANRI yoktur. Yanlız sen varsın, beni sen yarattın, şüphesiz senin kulunum ve gücüm yettiği kadar sana verdiğim ahdü vaad üzere sâbitim. (Allâhım) işlediğim kusurların şerrinden sana sığınırım, bana ihsan buyurduğun ni’metini zât-ı ulûhiyyetine îtiraf ederim. Günâhımı da îtiraf ederim. Binâenaleyh günahlarımı bağışla. Çünkü günâhları bağışlamak sana aittir.

MÜTHİŞ ENEJİSİ İLE GELDİĞİ GÜNDEN BERİ SAYFAMIZDA BİZLE OLDU VE HABERİ İLE TOPİĞE RENK GELDİ ÇOK ŞÜKÜR BİN ŞÜKÜR:emir_bebek::anneadayı::KK37:
ŞU MÜBAREK GÜN HÜRMETİNE RABBİM DİĞER ADAYLARA BİZLERE DE NASİP ETSİN HAYIRLISI İLE İNŞALLAH:KK15:

Rabbim cümlemizin gönlündekini nasibine düsürsün. Bizlerin ve isteyen herkesin mutlulugunu minik ellerle percinlestirsin. Bedenimizde 1 den fazla kalp atmasini nasip etsin. Anne olmayi duygusunu tattirsin insallah
emoji_02665.png

Bir gün de biri gelip;
Cevâben;
Cevabında;
Cevap aynıydı:
İstiğfara devam et!
Adam denileni yaptı.
Her sene çocukları oldu.
Hem de ikiz...

Seyyidül İstiğfar
Okunuşu:

Allahümme ente rabbiy lâ ilâhe illâ ente halâkteniy ve ene abdüke ve ene alâ ahdike ve va’dike mesteta’tü, eûzü bike min şerri mâ sana’tü, ebûuleke binı’metike aleyye, ve ebûu bizenbiy fağfir liy zünûbî, feinnehu lâ yağfirüzzünûbe illâ ente birahmetike yâ erhamerrâhımiyn.

Anlamı:

Allâhım! Rabbim sensin, TANRI yoktur. Yanlız sen varsın, beni sen yarattın, şüphesiz senin kulunum ve gücüm yettiği kadar sana verdiğim ahdü vaad üzere sâbitim. (Allâhım) işlediğim kusurların şerrinden sana sığınırım, bana ihsan buyurduğun ni’metini zât-ı ulûhiyyetine îtiraf ederim. Günâhımı da îtiraf ederim. Binâenaleyh günahlarımı bağışla. Çünkü günâhları bağışlamak sana aittir.
Ne güzel yazdın canm benim Allah kabul etsin inşallah :)

He ben Folic asite 3 ay önce başlamıştım zatn canm başka bişe yoksa iyi gidiyorum :):KK48::KK48: Folbiol kullanıyorm sen de bunu mu kullanıyorsun ? Çin'de yoktu Türkiye'den 5 kutu getirdim :KK70:
gecenki hamileligimde folbiol kullanmistim baska bir doktora gittigimde bunun dozu cok fazla kim verdi demisti simdi prognilo fol diye birtanesini kullaniyorum eczaci onermisti doktorda birsey demedi benim demirimde dusukmus yarin doktor buyuk ihtimalle demir takviyesi falandi verrir :KK70:

emoji_02665.png

Bir gün de biri gelip;
Cevâben;
Cevabında;
Cevap aynıydı:
İstiğfara devam et!
Adam denileni yaptı.
Her sene çocukları oldu.
Hem de ikiz...

Seyyidül İstiğfar
Okunuşu:

Anlamı:

Amin amin amin ne guzel bu dualari bizlerle paylasman canim bu samimiyetin ve sicakligin sanki seni cok yakindan taniyormus hissi veriyor bana mutluyum bu topicte sizin gibi guzel insanlarla sohbet etmekten :KK19::KK68:

gecenki hamileligimde folbiol kullanmistim baska bir doktora gittigimde bunun dozu cok fazla kim verdi demisti simdi prognilo fol diye birtanesini kullaniyorum eczaci onermisti doktorda birsey demedi benim demirimde dusukmus yarin doktor buyuk ihtimalle demir takviyesi falandi verrir :KK70:
Demir'in düşük olduğunu nasıl anladın tahlil falan mı yaptılar sana :)

Demir'in düşük olduğunu nasıl anladın tahlil falan mı yaptılar sana :)

aynen saglik ocaginda kan testi yaptilar gebeligimi takibe aldilar idrar testinide hastaneye yaptircakmisim orasi yapmiomus sonucu aldim kendi doktoruma gostericem bende :)

aynen saglik ocaginda kan testi yaptilar gebeligimi takibe aldilar idrar testinide hastaneye yaptircakmisim orasi yapmiomus sonucu aldim kendi doktoruma gostericem bende :)
anladım canm hayırlısı olsun :) belirtin var mı kusuyo musun :)

mide bulantim oluyor ara ara bir kac kere kustum acliga dayanamiyorum ama acken tok gibi hissediyorum.birsey yiyesim gelmio sonra basim agriyor midem agriyor
inşallah bana böle olmaz ben suan sürekli acıkıyorum bişeyler yiyorm her dk :KK70:

ayşegül---özge---pınar--hazal---büşra
beren20 beren20 beren mi tatlım
bak dua edilecek ismimize :KK200:
Allah razı olsun annelerin ballısı
kız sen annemi olcan şimdi :KK47::KK19:inşallah hayırla ve sağlıcakla:KK200:
:emir_bebek::anneadayı:
Tüm namazlarımdan sonra edicem allahim kabul eder inşallah :) ay bende şaşkınım annemi olcam ben şimdi :KK48: :KK70:

Amin amin amin ne guzel bu dualari bizlerle paylasman canim bu samimiyetin ve sicakligin sanki seni cok yakindan taniyormus hissi veriyor bana mutluyum bu topicte sizin gibi guzel insanlarla sohbet etmekten :KK19::KK68:
kesinlikle bende sizler mutluyum :KK200: iyiki geldin ve iyiki burdasın tatlım :KK15::KK19:
hepimiz hamiş olalım hamiş topiği olsun sonra :KK68::emir_bebek::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı:

Son adet tarihim 4 kasımdı bugün 30.gün daha erken o zman hastaneye gitmek için :)
Bak canim kan testi yaptr doktor yonlendircek zaten seni bes haftalikken keseyi gorceksin alti haftalikken bebisi yedi sekiz haftalikken kalbini duycaksin o muthis ani yasarken gozlerinden dokulenlere engel olamayacaksin. Gunluk nir yumurta bir avuc cevizini mutlaka ye. Folic zaten almaya baslamissindir. Maydonoz agzina surme. Seni rahatlatici bitki caylari asla icme.aklima geldikce yazarim. Hep mutlu ol ki benegin cok mutlu bi bebek olsun

X