/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

VAKTİ GELİNCE GELİYOR BEBİŞLER DEMEKKİ DİMİ BALIM:KK15::emir_bebek::anneadayı:
benim de kaldı 4 gün hadi bakalım
çok heycanlı
ama bebim kırmızılar gelcek gibi hiissediom:KK43:
az once hamisim yazmistin ama :) hatlar karisti bende ... bende adet olcam gibi hissediyorum ama cok sukur olursam da en azindan adet oluyorum dicem... bazi arkadaslar adet olmayi bile ozluyorlar :KK43: Allah hepsine sifa versin

http://www.esatorhon.com/?p=406

dun bu yaziyi okudum da cok hosuma gitti :) dogal yasayalim Rabbim zaten hayirli zamanda verir, hayirli degilse de zaten o bizi sever uzulmemizi istemez yine hayirlisini verir :) ohh ne guzel bir elimiz yagda bir elimiz balda elhamdulillah. Adeti gecmeyen arkadaslara nacizane tavsiyem bosverin test yapmayin, Allah zaten test gunu vermis bize :) paralarimizi test e verecegimize bence bir yetime verelim dogacak cocugumuzun sadakasi olsun, alin elinize bir fincan cay, guzel bir kitap gunun keyfini cikarin insallah... ne demisler sabir acidir ama meyvesi tatlidir...tatli tatli meyveler yiyelim insallahhh:KK200::nazar::KK51:
ya ben seni yemek istiyorummmmmmmmmmmmmmmm:KK48::KK23::KK19:
yazı süperdi ya :KK48::KK48: sonunda anlamış hatun şükür :KK48::KK48:
Güzel güzel duaşlarına da kocaman amin diyorum bitanem
iyiki bu sayfadasın :KK36::KK36::KK36:

gercekten miiiii :KK70: cok cok cok sevindim :KK24::KK9::KK9::KK9:
ya kuzum şaka yaptım :KK23::KK23:
kız o kadar anlatmış saat fakını ben yine yanlış anlamışım bide üstüne ne dakar zekiyim demişim :KK51::KK70::KK70:
o yüzden dedim her naneye belirti diyoruz benim salaklığa da belirti dedim yani :cool:
ay herkesşler yanlış anlıycak iyimi :KK70::KK70:

az once hamisim yazmistin ama :) hatlar karisti bende ... bende adet olcam gibi hissediyorum ama cok sukur olursam da en azindan adet oluyorum dicem... bazi arkadaslar adet olmayi bile ozluyorlar :KK43: Allah hepsine sifa versin
aminnn güzel yürekli kardeşim benim :KK19:
benim hatlar sıfırlandı kuzum :KK48::KK48:
hayırlısı olsun hakkımızda
nasibimize ne düşer o dimi :anneadayı::emir_bebek:

ya ben seni yemek istiyorummmmmmmmmmmmmmmm:KK48::KK23::KK19:
yazı süperdi ya :KK48::KK48: sonunda anlamış hatun şükür :KK48::KK48:
Güzel güzel duaşlarına da kocaman amin diyorum bitanem
iyiki bu sayfadasın :KK36::KK36::KK36:
yeme yahu :KK24: yersen nasil bebis sahibi olurum :) iyiki bu sayfadayim kesinlikle benim icin super destekci anne adaylarisiniz hepiniz :KK200::oops:

ya kuzum şaka yaptım :KK23::KK23:
kız o kadar anlatmış saat fakını ben yine yanlış anlamışım bide üstüne ne dakar zekiyim demişim :KK51::KK70::KK70:
o yüzden dedim her naneye belirti diyoruz benim salaklığa da belirti dedim yani :cool:
ay herkesşler yanlış anlıycak iyimi :KK70::KK70:
estagfrullah, olsun olsn insallah dua niyetine gecer :KK36:

WeChat_1449189609.jpeg

cok cok cok sevindim masallah :) darisi basimiza :)
inşallah canım benim :KK70: eşim bugün itiraf etti de , afedersiniz bu ay yumurtlama günümde ilşkiye girdiğimiz o gece ilşkiye girmeden eşim namaz kıldıktan sonra çok dua etmiş.. dua ederken tüyleri diken diken olmuş, ve inandım ben o gece olacaktı dedi :KK70: eşimden sizin için de dua etmesini istiycem Allahım tekrar kabul eder inşallah :)

X