Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

KumsalveDeniz KumsalveDeniz canım cuma günü kilo verme yarışması yapıyoruz. Takımı ikiye böldük. Çiçekler ve kelebekler. Katılmak istersen bildir. Bu cuma başlıyoruz. En yüksek kilo verme oranına sahip takım kazanacak. Bu arada spor yapıyorsan spor listelerini ben tutuyorum. Beni etiketle spor bildirimlerinde.

6. TAKIMA SAĞLIKLI VE KEYİFLİ KİLO VERMELER DİLERİM.

Takim Kaptani : Zipzip- Zipzip-

Kaptan yardimcilari

@Filizzz16 💜
Cordelia Cordelia 💜

KURALLAR

1)Günlük menü paylaşımi liste şeklinde su miktarı, spor türü ve süreleri eklenerek paylasilmalidir..

🔷️ Her gün menü paylaşmak zorunludur.(menü+su+spor)
✔menulerde Zipzip- Zipzip- ,@Filizzz16
✔sporlarda Cordelia Cordelia yi etiketlemeyi unutmayin

🔷️Mazeretsiz haftada 3 menü paylaşımı yapmayan arkadaşlar ,menu tablosundan ve listeden cikarilacak, eger deneme süresindelerse 2 hafta listeye girmeleri ertelenecek,

🔷️Menüde ki kacamaklar icin cezai yaptirim uygulanacaktir

2)Tüm arkadaşlar birbirlerinin menülerine yorum yapmalı, eleştiriler kırıcı rencide edici olmamalıdır.

3)Haftalık minimum 50 mesaj sınırı vardır.(bu kural takımla kaynaşmak için var,unutmayın!)

4)Cuma günü kilo bildirimleri en geç saat 12.00’a kadar yapılmalıdır.

Kilo bildirimini, fotoğraflı ve yanında bir kagida elle yazilmis nick + güncel tarih notuyla birlikte bildirmek zorunludur aksi takdirde üye bildirimsiz sayılacaktir.

Eki Görüntüle 2791725

5)2 hafta kilo bildirimi yapmayanlar,iki hafta üst üste sabit yada artı gelenler ile takım kurallarına uymayanlar takımdan uzaklaştırılır.

6)Hafta sonu yapılan kaçamakların önüne geçebilmek için Pazartesi günü kilo bildirimi yapma zorunluluğu vardır.

7 )Takıma zaruri durumlar hariç, 3 gün gelmeyen diskalifiye edilir.

8) Uzun sure takıma gelemeyecek olanların, mazeretlerini takim kaptanına iletmesi gerekir.

9)
Yeni üyenin deneme süresi EN AZ İKİ haftadır.
takıma giriş tarihinden itibaren üçüncü cumaya denk gelen etapta takım listesine dahil olabilirsiniz,ancak kurallara uymayan üyeler kaptanin insiyatifinde listeye dahil olamazlar

10)Takım içinde verilen görevler yerine getirilmeli ve gerektiğinde takim motivasyonunu arttırmak için yapılan aktivitelere katılım zorunludur.

11)Takımda motivasyon düşüren,polemiğe girmeye çalışan kisi süresiz olarak takımdan uzaklastırılır.

Takıma yeni katılacak olan arkadaşların, aşağıdaki katılım formınu doldurması gerekir.
katılım formu:

ADINIZ: ( isteğe bağlı )KumsalveDeniz
YAŞINIZ:
BOYUNUZ:1.62
KİLONUZ:105.8
HEDEF KİLONUZ:57
MEDENİ DURUMUNUZ Evli
MESLEGINIZ: Ev hanımı
ÇOCUK SAYISI:1

DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?:Evet
KİLO ALMA NEDENİNİZ:Hareketsiz yaşam
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: evet
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:önce sağlık sonra eski halime dönme isteği

Kilo bildirimi su şekilde yapılmaktadır;
Gecen Cuma gunu kilom : xx
Bu Cuma gunu kilom : xx
Fark :xx
Yuzde :××

KİLO YÜZDE HESABI NASIL YAPILIR?
1) Üye kilo alma/verme yüzdelerinin hesabı:
[(Etap başlangıç kilosu - Etap bitiş kilosu) / Etap başlangıç kilosu] x 100

Örnek: Üye 61 kilo. Bir hafta sonra 60,5 kiloya düşmüş olsun.
61 - 60,5 = 0,5
0,5 / 61 = 0,008196721
0,008196721 x 100 = %0,820

Üyenin kilo verme/alma yüzdesinin ondalık basamağı 3 haneli olacaktır.

♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧
☆Ödül hakedenler :Yüzde 1 ve uzeri

☆Ödül kalori sinirlamasi :300 kalori

☆Ceza yaptirimi :adim cezasi ,fotografli bildirim

◇◇◇◇◇◇◇◇

:spor:

Cardio dk - 10 puan
Eva dk - 10 puan
Başlangıç cardio dk 6 puan
Eliptik dk- 7 Puan
Koşu dk- 10 Puan
Yüzme dk- 4 Puan
Jillian1 dk -8 Puan
Jillan2 dk-10 Puan
Zumba dk -4 Puan
Dans dk -3 Puan
Step dk -3 Puan
Stepper dk -5 Puan
Yoga dk- 2 puan
Kondisyon Bisiklet dk -5 Puan
Tempolu Yürüyüş dk- 5 Puan
Yavaş Yürüyüş dk -1 Puan
1000 adim - 100 Puan
Leslie dk- 5 Puan
leslie boosted dk -8 Puan
Pilates dk - 8 Puan
Keyfi Yüzme dk- 1 Puan
Park Aletleri dk- 1 Puan
İp atlama 1 tane- 1 Puan
İpsiz atlama, zıplama - 4 tane 1 Puan

Twist 15 tane- 1 Puan
ev temizligi dk -1 Puan
Bölgesel hareketler dk - 10 Puan
Bölgesel hareketler 1 tane -1 Puan
Plank 1sn -1 Puan

◇◇◇◇◇◇

➖➖➖➖➖➖➖➖➖

KumsalveDeniz KumsalveDeniz canım cuma günü kilo verme yarışması yapıyoruz. Takımı ikiye böldük. Çiçekler ve kelebekler. Katılmak istersen bildir. Bu cuma başlıyoruz. En yüksek kilo verme oranına sahip takım kazanacak. Bu arada spor yapıyorsan spor listelerini ben tutuyorum. Beni etiketle spor bildirimlerinde.
Teşekkür ederim Henüz spor yok tamam

Günaydın kızlarr kilom yine 60.650 ydi tartıldım herşeyi yediğim halde böyle biraz spora yönecelcm sıkılaşma adına tabi gün boyu çok aktif olduğum için onunda faydssu var daha neler yapinyonuz bakalım ?
Günaydın canim 💚
Ne güzel kilonu koruyorsun canim spora odaklan o zaman 💕

Spordan çok uzagim aylardır ama ihtiyacım olduğunu düşündüm Cordelia Cordelia güzelim basen sıkılaştimak için hangi sporları önerirsin yapipta faydasını gördügun özellikle

Canım benim basen sorunum yoktu. O yüzden şunu yaptım iyi deme şansım yok. Yukarıdaki video güzel. Sabah akşam mutlaka yap bence.

X