Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Ödemlerin gidince görürsün o zaman iyice dinlenmişsindir

Açığı kapatmissin iyi olmuş ee kocan ne dedi iyi kizmistir bizimki pek paniktir tel acmadigim zaman bile gerilir

Günaydın kızlar

Günaydın kızlar
Günaydın kızlar
Ohhh baya derin uyumussun
Uyumuşum valla ilk defa bu kadar uyudum
Ödemlerin gidince görürsün o zaman iyice dinlenmişsindir
İnşallah
200 sayfa nedir ya 2 günde yemediniz icmediniz konuştunuz mu
Açığı kapatmissin iyi olmuş ee kocan ne dedi iyi kizmistir bizimki pek paniktir tel acmadigim zaman bile gerilir
Yok ya birsey demedi telefon titresimdeydi ufaklık uyuyunca telefonu sessize alıyorum bildirimler ses yapıyor diye
Günaydın kızlar
Günaydın canım
Zipzip-
Kızlar valla hergun farklı çıkıyorum sabahta böyleydi ama diyorum ya hormon ilaçları kullandım bu ay etkisi vardır tabi ilacım bitti bol su yürüyüşle buda geçecek inşallah
Geçer canım ilaç kaynaklı o zaman.

Hem yedik hem konuştuk

Zipzip-
Kızlar valla hergun farklı çıkıyorum sabahta böyleydi ama diyorum ya hormon ilaçları kullandım bu ay etkisi vardır tabi ilacım bitti bol su yürüyüşle buda geçecek inşallah
İnşallah hadi hadi 6 lı rakamıarı görelimmm

6 da kalktık bugün gecede bölük bölük uyudum nedense. Ama iyiyim
Bende kızım 4 te wc ye uyanıyor geri yatınca uykum kaçıyor 7 de tekrar uyanıyorum çocukları okula hazırlıyorum Bugün kas ağrıları var ya bu kas ağrıları ödem yapar mi nasıl gecer

Bende kızım 4 te wc ye uyanıyor geri yatınca uykum kaçıyor 7 de tekrar uyanıyorum çocukları okula hazırlıyorum Bugün kas ağrıları var ya bu kas ağrıları ödem yapar mi nasıl gecer
Bende 2-3 gün sürüyor ağrı spora ara verip tekrar başladığımda. Herkesde farklı canım ödem yapanda var yapmayanda bende sorun olmuyor. Ağrın var diye sporu bırakma sakın

Yardım falan alsan keşke sen yapmasan olmamı?
Canim eskiden isci tutuyoduk,busene döktü diye tutmadik yani tutsak harcı bokunu geccek yani yögmiyeci 150tl istiyo biz zaten 400 500 tl incir topluyoruz eee mazot parasi falan derken bize kalmaz

Bende 2-3 gün sürüyor ağrı spora ara verip tekrar başladığımda. Herkesde farklı canım ödem yapanda var yapmayanda bende sorun olmuyor. Ağrın var diye sporu bırakma sakın
Bacak kaslarımdan karin kaslarına doğru ağrı var bacağımı oynatsam karin kasları ağrıyor
Yok bırakmam bugün eva yada leslie yapacam

Canim eskiden isci tutuyoduk,busene döktü diye tutmadik yani tutsak harcı bokunu geccek yani yögmiyeci 150tl istiyo biz zaten 400 500 tl incir topluyoruz eee mazot parasi falan derken bize kalmaz
Ee oda var haklısın tabi. Kolay gelsin o zaman senede bir kere zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…