Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Bu hafta ne var 🤔

Canım senin tartı git gide yukarı çıkıyor 🤔

İnşallah canım 4. Gün hala ilk gün gibi yoğun sabah ellerim çok sis uyandım😪

Benim saatim real ne memnunum denize bile girdim su çekmedi 🙈🙈🙈

Günaydın kızlar akşam 21 de yatmisim bir uyandım saat 12,30 😂😂😂 kocam kapıyı çalmış kaç kere açan olmamış en son gitmiş kayınvalidemden yedek anahtari alıp kapıyı açmış 😂😂😂artık nasıl uyuduysam 🙈🙈🙈 2 gündür uykusuzdum iyi oldu 😂😂😂
Ödemlerin gidince görürsün o zaman 🤭 iyice dinlenmişsindir 🤭

Bu hafta ne var 🤔

Canım senin tartı git gide yukarı çıkıyor 🤔

İnşallah canım 4. Gün hala ilk gün gibi yoğun sabah ellerim çok sis uyandım😪

Benim saatim real ne memnunum denize bile girdim su çekmedi 🙈🙈🙈

Günaydın kızlar akşam 21 de yatmisim bir uyandım saat 12,30 😂😂😂 kocam kapıyı çalmış kaç kere açan olmamış en son gitmiş kayınvalidemden yedek anahtari alıp kapıyı açmış 😂😂😂artık nasıl uyuduysam 🙈🙈🙈 2 gündür uykusuzdum iyi oldu 😂😂😂
Açığı kapatmissin iyi olmuş 😁ee kocan ne dedi iyi kizmistir 😁bizimki pek paniktir tel acmadigim zaman bile gerilir 😬

Zipzip- Zipzip-
Kızlar valla hergun farklı çıkıyorum sabahta böyleydi ama diyorum ya hormon ilaçları kullandım bu ay etkisi vardır tabi ilacım bitti bol su yürüyüşle buda geçecek inşallah

Eklentiler

• 20210831_072903.jpg
    20210831_072903.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 27

Günaydın kızlar 😊

Günaydın kızlar :KK24:
Günaydın kızlar
Ohhh baya derin uyumussun
Uyumuşum valla ilk defa bu kadar uyudum 😂😂😂
Ödemlerin gidince görürsün o zaman 🤭 iyice dinlenmişsindir 🤭
İnşallah 😂
200 sayfa nedir ya 2 günde yemediniz icmediniz konuştunuz mu 🙄
Açığı kapatmissin iyi olmuş 😁ee kocan ne dedi iyi kizmistir 😁bizimki pek paniktir tel acmadigim zaman bile gerilir 😬
Yok ya birsey demedi telefon titresimdeydi ufaklık uyuyunca telefonu sessize alıyorum bildirimler ses yapıyor diye 😂
Günaydın kızlar 💞
Günaydın canım 💞
Zipzip- Zipzip-
Kızlar valla hergun farklı çıkıyorum sabahta böyleydi ama diyorum ya hormon ilaçları kullandım bu ay etkisi vardır tabi ilacım bitti bol su yürüyüşle buda geçecek inşallah
Geçer canım ilaç kaynaklı o zaman.

Günaydın kızlar

Uyumuşum valla ilk defa bu kadar uyudum 😂😂😂

İnşallah 😂

200 sayfa nedir ya 2 günde yemediniz icmediniz konuştunuz mu 🙄

Yok ya birsey demedi telefon titresimdeydi ufaklık uyuyunca telefonu sessize alıyorum bildirimler ses yapıyor diye 😂

Günaydın canım 💞

Geçer canım ilaç kaynaklı o zaman.
Hem yedik hem konuştuk :kk77::kk77::kk77::ukala::ukala::ukala:

Zipzip- Zipzip-
İnşallah hadi hadi 6 lı rakamıarı görelimmm 😍😍😍

6 da kalktık bugün 😒 gecede bölük bölük uyudum nedense. 🙄 Ama iyiyim 🙃🙃🙃
Bende kızım 4 te wc ye uyanıyor geri yatınca uykum kaçıyor 7 de tekrar uyanıyorum çocukları okula hazırlıyorum Bugün kas ağrıları var ya bu kas ağrıları ödem yapar mi nasıl gecer

Bende kızım 4 te wc ye uyanıyor geri yatınca uykum kaçıyor 7 de tekrar uyanıyorum çocukları okula hazırlıyorum Bugün kas ağrıları var ya bu kas ağrıları ödem yapar mi nasıl gecer
Bende 2-3 gün sürüyor ağrı spora ara verip tekrar başladığımda. Herkesde farklı canım ödem yapanda var yapmayanda bende sorun olmuyor. Ağrın var diye sporu bırakma sakın 🤨

Yardım falan alsan keşke sen yapmasan olmamı?
Canim eskiden isci tutuyoduk,busene döktü diye tutmadik yani tutsak harcı bokunu geccek yani yögmiyeci 150tl istiyo biz zaten 400 500 tl incir topluyoruz eee mazot parasi falan derken bize kalmaz🤷🏼‍♀️

Bende 2-3 gün sürüyor ağrı spora ara verip tekrar başladığımda. Herkesde farklı canım ödem yapanda var yapmayanda bende sorun olmuyor. Ağrın var diye sporu bırakma sakın 🤨
Bacak kaslarımdan karin kaslarına doğru ağrı var bacağımı oynatsam karin kasları ağrıyor 😅
Yok bırakmam bugün eva yada leslie yapacam 💪

Canim eskiden isci tutuyoduk,busene döktü diye tutmadik yani tutsak harcı bokunu geccek yani yögmiyeci 150tl istiyo biz zaten 400 500 tl incir topluyoruz eee mazot parasi falan derken bize kalmaz🤷🏼‍♀️
Ee oda var haklısın tabi. Kolay gelsin o zaman 🤭 senede bir kere zaten 🙃🤭

X