Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Ben okunuya yazdım ki bana ne banane yiyorum işte yiyorum yiyorum :KK70: :KK53::KK53::KK53::KK53:
Kolay gelsin bu arada.
Kızlar bugün eşimin tayini belli olacak, biraz ihtimal düşük ama Allah bilir gene de. Merkeze gelirse 1.sinifa baslayan kızım içinde iyi olacak.
Ikimizde köyde calisiyoruz, benmki yakın ama saatler uymuyor :işsiz: dua istiyorum 😉
Rabbim hayırlısı ile gönlünüze göre versin amin.

Kızlar bugün eşimin tayini belli olacak, biraz ihtimal düşük ama Allah bilir gene de. Merkeze gelirse 1.sinifa baslayan kızım içinde iyi olacak.
Ikimizde köyde calisiyoruz, benmki yakın ama saatler uymuyor :işsiz: dua istiyorum 😉
Allah gönlünüze göre versin

Pazartesi menüsü,
Sabah bir haşlanmış yumurta, 2 dilim TB ekmeği bir domates bir salatalık bir dilim beyaz küçük dilim kaşar peyniri 2 bardak çay.

Öğlen yulaf tost bir domates.

Akşam
2 yumurtadan 2 domatesten menemen 1 dilim ekmek. Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul dün yirgundum fazla yurumedim 260p Cordelia Cordelia
Screenshot_2021-08-24-15-41-59-66_8bfee842feb4839554fe095c136876d8.jpg

Bu bana gelsin 😅 yok ya ben böyle birşey görmüştüm.

He hastasın misafirlerin var ama 15 000 den aşağı kalmıyorsun. Dün yine geçtin beni olamaz :KK70:
Benim için spor, hayatın olağan parçası. Misafirde olsa yaparım. Sadece fazla yapmıyorum ayıp olur. zaten misafirim de düzenli spor yapıyor. O yüzden garipseyecek biri değil.

X