Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

ayy dün gece tam uyukluyorum, oğlan ağzı ve eli kan beni bi uyandırdı, ağlıyor mu sevinçli mi anlamadım bir korktum. Meğer ön dişi sallanıyordu, onu çekmiş oynarken heyecanla koşmuş. ama ben kan görünce bişey oldu sandım çok korktum anında daha 5 dakika geçmeden dudağım uçukladı. Şu an dudağımda kocaman bir uçuğum var. İlk kez uçuk çıkardım.

ayy dün gece tam uyukluyorum, oğlan ağzı ve eli kan beni bi uyandırdı, ağlıyor mu sevinçli mi anlamadım bir korktum. Meğer ön dişi sallanıyordu, onu çekmiş oynarken heyecanla koşmuş. ama ben kan görünce bişey oldu sandım çok korktum anında daha 5 dakika geçmeden dudağım uçukladı. Şu an dudağımda kocaman bir uçuğum var. İlk kez uçuk çıkardım.
Heyy Allahim ya

Bildirimim
+200 gram
Albeni yaktı beni bi de spor yapamiyorum 😔
200 gram cok degil verirsin cumaya
Neden spor yapamıyorsun

Günaydın kızlaar :KK200::KK200:

E Elif_Eylul ve C Chikolata_gozlum beni özlemiş etiketlemiş yokluğumda :KK60:

güzel bir hafta olsun canlarım beniim
Gunaydin canim💕
GuNaydin bebekler 💋💋💋💋 üstündem tır geçti sanki 🙄🙄🙄
Günaydın canim 💕
Gecmis olsun canim :KK43:
Ucuk kremi al imkanın varsa
Günaydın kizlarr hayırlı sabahlar napiyosunuz ??
Günaydın canim 💕
Iyiyim canim sabah oldu bizim işler basladi :)

Herkese hayırlı sabahlar
+100 gram
73.5 im

Eklentiler

• 20210823_092322.jpg
    20210823_092322.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 15
X