Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Bugünki menüm
Sabah 10.00 1.5 kepekli ekmek 2 haş yumurta domates salatalık az krem peynir 1 çatal tahin pekmez
Ara15.00 1 avuç içi çerez
Yarım elma
Akşam19.30 4 tane kepekli undan kıymalı börek ayran
Su 3 lt
Spor Eki Görüntüle 2904274 500 p Zipzip- Zipzip- @Filiz16 Cordelia Cordelia aslında saat 12 olunca kendiliğinden dokunmatik ya değmiş bi yere iş yaparken 3.500 adımdı saat 12 ye kadar geri 00.00 oldu adım sıfırlandı saat 12 denitibaren bu adım
4 börek çok olmuş canım

Günaydın kızlar dünün menüsünü yazayım hemen dün oğlumun yaş gününü yaptık kosturmacali geçti aksam.
yorgundum gelemedim
20.08. cuma menüsü
Kahvaltı 09.00
1 domates
1 salata
4 zeytin
1 dilim çavdar ekmeği
Öğlen 13.00
1 kase yumurtasız menemen
Çeyrek dilim çavdar ekmeği
Akşam
2 çatal pasta
5 kaşık kısır
1.5 litre su
Aralarda Nescafe
Dün adimim vardı ama adimsyaarim yanımda dildi Zipzip- Zipzip- @Filiz16
Pastaya iyi dayanmissin helalll

11.30 kahvaltı
4 zeytin
Domates
salatalik
Peynir
2 kıl biber
2 dilim beyaz ekmek
1 haşlanmis yumurta
----------
Saat 5de
10 dlim karpuz
------
20.00 de
1 kepce nohut
2 yemek kasigi yogurt
1 dilim tam bugday ekmegi
‐---------
Spor
3300 adim markete git gel
Karpuz cok olmus canim 3 ince ücgen dilim bir porsiyon bir de aksam yemegini daha erkene çekemez misin?

@Tostombalakanne bugun hic göremedim seni menulerini yazmayi unutma 😊
Iyi geceler kaptanım bugün ve yarın eşim izinli kızımın okul üniformasını aldık alışveriş yaptık bir de kv kp köyden geldiler ikindi gibi onlara gittik yeni geldik sayilir eve bugün tüm gün dışarda olunca pek dikkat edemedim kvler de yeni geldiği için yemek yoktu dışardan söyledik kaptanım yine de abartısız yemek yedim biraz dinleneyim az sonra menümü yazacağım olur mu 🤗

Iyi geceler kaptanım bugün ve yarın eşim izinli kızımın okul üniformasını aldık alışveriş yaptık bir de kv kp köyden geldiler ikindi gibi onlara gittik yeni geldik sayilir eve bugün tüm gün dışarda olunca pek dikkat edemedim kvler de yeni geldiği için yemek yoktu dışardan söyledik kaptanım yine de abartısız yemek yedim biraz dinleneyim az sonra menümü yazacağım olur mu 🤗
Kaptanımız bu saatte uyuyor 10 deyince kaptanımız dinlenmeye çekilir 🥰

X