Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Kiz iki haftadir 300_500 veeiyorsun ses etmemis filiz E Elif_Eylul daha nasil kaynayacaksin bi kere 400g verdim regl olmustum o sabah hemde beni buralarda cok fena ezikledi :KK61:
Bende reglim bugün sabah tartıldım 74.2 deyim hala sabit ne yapacağım ben yarın gram veremezsem yiyecek o zaman beni kaptan o_O :KK53::silah:

Ben sana diyorum hâlaaa ısrarla menün hep ayni
Geç kalkıyorum geç yiyorum 7 den sonra yememeye özen gösteriyorum . Kaptanım 3 öğün yersem veremem diye korkuyorum
Nehir6161 Nehir6161 canım bence sen az yiyorsun senin kilona göre yediklerin az ve spor yapıyorsun.
Bugün hayvanat bahçesindeyiz . Sabah yedim şimdi yedim akşama yine yerim bol bol da su içiyorum . Yeşil çay almış benimki ama tatlı midem kalktı . Ne yiyeyim bu hafta sadece 2 gün Eva yapabildim . Yürüyüş ve spor yok. Ondan olabilir zannımca . Çok yemek yersem korkuyorum hiç veremem diye

Eklentiler

• 20210819_134328.jpg
    20210819_134328.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 23
Geç kalkıyorum geç yiyorum 7 den sonra yememeye özen gösteriyorum . Kaptanım 3 öğün yersem veremem diye korkuyorum

Bugün hayvanat bahçesindeyiz . Sabah yedim şimdi yedim akşama yine yerim bol bol da su içiyorum . Yeşil çay almış benimki ama tatlı midem kalktı . Ne yiyeyim bu hafta sadece 2 gün Eva yapabildim . Yürüyüş ve spor yok. Ondan olabilir zannımca . Çok yemek yersem korkuyorum hiç veremem diye
Yanlis düşünüyosun ozaman 3öğünle kimse kilo almaz,gec kalkmicaksin ozaman düzene sokman lazim menünü boyle gidersin ben diyim bu kacinci deyişim sana ama kâle almiyosun sabah kalk 8 9 da kahvaltini yap sporunu aksam yaparsin oglen ve aksam yemegini yeee birdaha demicem karismicamda

Akşamları tavuklu balıklı salata yiyebilirsin canım salata her zaman daha iyidir. Ogunlerinde balık, bakliyat hafta içi (pazartesi,salı ) olabilir sebze ve salata yoğurt ayran bunları tüketebilirsin. Fındık ceviz bunları sayılı tuket. Bu kiloya az yemek az kilo verdirir sana.

Eki Görüntüle 2903039

6. Takımdan s i d e l y a s i d e l y a 43 haftada 16,35 kilo vererek ikinci kez mezun olmuştur. :nazar:

Mezunumuzun karnesi:

s i d e l y a s i d e l y a mezun oldun sonunda😂😂🥰
s i d e l y a s i d e l y a tebrik ederim canimm benim mukemmel bir basari 😘💕🤗💓💓💓💓

X