Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Merhabalar ben Sema uzun zamandır kilo problemi yaşıyorum ergenlik sonrası aldığım kiloları veremedim 2 yıldır sınava hazırlandığımdan dolayıd dahada kilo aldım inşallah vereceğim biraz araştırdım ve burda motive olabileceğimi dusunuyorum 😊
Merhaba Semacım, aramıza hoşgeldin, hedefine ulaşman dileğiyle :KK200:
Merhabaaa. Aranıza katılmak istiyorum. 15 haftalık gebeyim. Doktorumun tavsiyesiyle 2. Trimesterımda daha düşük karbonhidratlı bir beslenmeye gectım.74 kilo ile hamile kaldım. Şuan 78.4 kiloyum. Boyum 1.65. Hedefim 1 ay sonraki kontrolüme 74 75 kilo gitmek.
Merhaba hoşgeldin aramıza, Bebeğin hayırlı olsun, sağlıkla geçir gebeliğini ve sorunsuzca doğum yap inşallah, diyetisyen menünü de gördüm gayet güzel bir menü.
Kızlar eşimin anneannesi vefat etti 85 yaşında koronadan. Çok neşeli bi kadındı nurlar içinde yatsın. Yarin cenazesi var pek aktif olamayabilirim
Canım başınız sağolsun, çok üzüldüm..
Günaydın kızlar 🥰
günaydın tatlıımm
Günaydın hanımlar 🤗 dünkü menümü yazmamistim bugün yeni bir başlangıç yapıyorum 😂 güzel bir kahvaltıyla güne başladım gününüz güzel geçsin 💞
günaydın canım güzel kahvaltı umarım sağlıklı olanındandır :confused:
Günaydın kızlar 💕💕
Günaydın kaptanıımm
günaydın bebişiiimm

Günaydınn kızlar💕
Günaydın canımmm
Günaydın kızlar bugün kacamaksiz detokslu bir gün olsun inşallah aybaşı olucam ama.bakalim yarına durum ne olacak.
günaydın tatlım inşallah.
Günaydın kıslar 🙋🏻‍♀️🤗😍
günaydın canım neredesin sen yaa,, çok özledik. Nasılsın görüşmeyeli canım
Herkese gunaydin :KK36: bugun ananas gunu:skandal::confused:
günaydın canıımm muhteşem bir seçim :KK36:
Dun aksam aynanin karsisina gecip hesap yaptim 15kg daha vermem gerekli 5 gobek 5erde bacaklardan :KK70: esim diyor ki napiyorsun proje ciziyorum dedim kafayi yedin dimi evet yedin dedi :KK70:
Hahahaa alemsin ama insanın aynada kendine bakması, dhaa fit hayal etmesi falan gerçekten motivasyon için çok iyi.

Merhaba Semacım, aramıza hoşgeldin, hedefine ulaşman dileğiyle :KK200:

Merhaba hoşgeldin aramıza, Bebeğin hayırlı olsun, sağlıkla geçir gebeliğini ve sorunsuzca doğum yap inşallah, diyetisyen menünü de gördüm gayet güzel bir menü.

Canım başınız sağolsun, çok üzüldüm..

günaydın tatlıımm

günaydın canım güzel kahvaltı umarım sağlıklı olanındandır :confused:

Günaydın kaptanıımm

günaydın bebişiiimm

Günaydın canımmm

günaydın tatlım inşallah.

günaydın canım neredesin sen yaa,, çok özledik. Nasılsın görüşmeyeli canım

günaydın canıımm muhteşem bir seçim :KK36:

Hahahaa alemsin ama insanın aynada kendine bakması, dhaa fit hayal etmesi falan gerçekten motivasyon için çok iyi.
Gunaydin canim nasilsin🤗

Tarayıcıdan girerek 😂 dalga geçiyor gibi gözüksem de uygulamadan resim eklenmiyor.
Opera yükle canım
Kızlar eşimin anneannesi vefat etti 85 yaşında koronadan. Çok neşeli bi kadındı nurlar içinde yatsın. Yarin cenazesi var pek aktif olamayabilirim
Başıniz sağ olsun canım 💞
Günaydın kızlar 🥰

Günaydın hanımlar 🤗 dünkü menümü yazmamistim bugün yeni bir başlangıç yapıyorum 😂 güzel bir kahvaltıyla güne başladım gününüz güzel geçsin 💞

Günaydın kızlar 💕💕

Günaydınn kızlar💕

Günaydın kızlar bugün kacamaksiz detokslu bir gün olsun inşallah aybaşı olucam ama.bakalim yarına durum ne olacak.

Günaydın kıslar 🙋🏻‍♀️🤗😍
Oooo kimler gelmiş hoşgeldin 🌺
Herkese gunaydin :KK36: bugun ananas gunu:skandal::confused:

Günaydın kızlar, cumadan önceki son çıkışa hoşgeldiniz. Aman diyeyim akşama hafif menüleri hazır edin :KK36::confused:
Günaydın kızlar 💋

X