Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Günaydın 💜 gününüz güzel geçsin 💜
Gunaydin canim 💜
Günaydın canim 💕
kızlar selammm internet paketim yok, sosyal medya paketim var giremedim evde. 2 gün izinliydim bugün işe geldim canlarım, beni düşünmüşsünüz ben yokken çok mutlu oldumm :KK200::KK36:
Günaydın canim hosgeldin 💜
Zipzip- Zipzip- kaptanım diyet grubu mezun rozeti almışım, sen mi verdin çok mutlu oldum :sampiyon:
Mezun olanlara rozet veriliyor
Bir ara takim icinde isteyeyim kazenden
Bu arada evdeyken aşure yapayım dedim. Dün akşam ani bir kararla azıcık yapayım dedim ama yine de 2 yemek tenceresi çıktı. büyük kazanım yok , az az herşeyden ekleyince de 1 tencere almadı ikiye böldüm. hemen komşulara dağıttım yoksa 2 tencereyi de ben tek başıma gömebilirdim :deli: :deli:
Allah kabul etsin canim
Anneme yapalim dedim ugrasamam diyor 🤣
Günaydın bebekler 💋💋💋💋

Hediyen geldi mi, 🤔
Günaydın canim 💜
Etikete erken baslamissin 🤣
Günaydın gençlik😘😘
Günaydın canim 💜

Gunaydin canim 💜

Günaydın canim 💕

Günaydın canim hosgeldin 💜

Allah kabul etsin canim
Anneme yapalim dedim ugrasamam diyor 🤣

Günaydın canim 💜

Etikete erken baslamissin 🤣

Günaydın canim 💜
Eee kimse yok bir gelip günaydin dememisler😶

bana kim verdi o zaman, kazen galiba acıdı bana da verdi rozeti. baktı ki bu kızın profili bomboş bari bi rozet takayım dedi galiba:deli:
Allah kabul etsin canim
Anneme yapalim dedim ugrasamam diyor
sağol canım, yoruluyor insan cidden ben 1 çay bardağı ölçü ile yapayım dedim azcık olsun dedim yine de çok çıktı uğraştırdı beni.
Herkese günaydın. Yeni uyandı uyuyan güzel. 👸
♥️♥️♥️
günaydın güzellik :KK36:

bana kim verdi o zaman, kazen galiba acıdı bana da verdi rozeti. baktı ki bu kızın profili bomboş bari bi rozet takayım dedi galiba:deli:

sağol canım, yoruluyor insan cidden ben 1 çay bardağı ölçü ile yapayım dedim azcık olsun dedim yine de çok çıktı uğraştırdı beni.

günaydın güzellik :KK36:
Kiz rozet isi kazende😂

X