Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Ilk defa boyle goruyorum takimlari
Bizim takimin sessiz oldugu donemleri gordum 3 yil icinde ama tum takimlarla birlikte bu kadar sessizlik görmedim
Aşası doluydu üyeyle simdi 3 5 kisi artı prolar var

Geçmiş olsun canım.

Çok geçmiş olsun biran önce iyileşir inşallah. ♥️💐

Geçmiş olsun canım 💞

Cok gecmis olsun canim 😞
Teşekkür ederim kızlar 💗
İshale bulantı kusma da dahil oldu direniyorum ilaç kullanmamak için 😫 patates yediriyordum, kimyonlu yoğurt suyu içirdim, elma suyu sıktım şimdi de pirinç lapası yedirmeye çalışıyorum.. Muz almaya markete gitmeye zamanım olmadı sabah eşim nöbetten gelirken alacak inşallah düzeltiriz böylece..

Instagram acasim geldi ama oraya girince çıkamıyorum 🤣🤣
Önceden ben de anlamazdım.(bu Arada teknoloji mezunuyum🤣🤣)
Keşfettikten sonra x e bir bakayım diyorum sonra fark ediyorum ki x e bakmadan her şeye bakınmışım 🤣🤣 tehlikeli bir mecra o nedenle ben de pek açmıyorum😬

Önceden ben de anlamazdım.(bu Arada teknoloji mezunuyum🤣🤣)
Keşfettikten sonra x e bir bakayım diyorum sonra fark ediyorum ki x e bakmadan her şeye bakınmışım 🤣🤣 tehlikeli bir mecra o nedenle ben de pek açmıyorum😬
Sorma yaa bende aynisini yapiyorum sonra birde burası derken kendime vakit kalmiyor 🤭🤭

Teşekkür ederim kızlar 💗
İshale bulantı kusma da dahil oldu direniyorum ilaç kullanmamak için 😫 patates yediriyordum, kimyonlu yoğurt suyu içirdim, elma suyu sıktım şimdi de pirinç lapası yedirmeye çalışıyorum.. Muz almaya markete gitmeye zamanım olmadı sabah eşim nöbetten gelirken alacak inşallah düzeltiriz böylece..
Çocuk mu hasta? Onlar pek kesmiyor ya geçmiş olsun. Ben oğluma asiti kaçmış kola verdim bir kere anında kesti. Geçmiş olsun

Telefon olmasa çatlarız herhalde 🤣🤣 yine sen bekarsın tatlım ben iki çocukla uzak durmalıyım 😬
Köydeyim ya canim is bitmiyor ki sürekli bahce isi çıkıyor, yemek hazirla ,cay hazirla derken bir bakmışsın gün bitiyor 🤭🤭
Sabah 7 de uyandim düşün cocuk yok birsry yok 🤣🤣

Çocuk mu hasta? Onlar pek kesmiyor ya geçmiş olsun. Ben oğluma asiti kaçmış kola verdim bir kere anında kesti. Geçmiş olsun
Evet maalesef bi anda ishal başlamıştı şimdi de bulantı kusma eklendi.. Şuan evde yok bizim eve pek girmez kola.. Neyse yarın alırım kapağını açıp bırakırım içiririm... Teşekkür ederim

X