Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Hijyen konusunda birsey diyemicem ki heryerde oluyor en ünlü caddesinde pastenelerde bile vardi eskiden
İnsanın mis gibi tertemiz evindede fare olunca öyle yerlerdemi olmicak tabi olucak fare bu ağzının tadını biliyor

Hijyen konusunda birsey diyemicem ki heryerde oluyor en ünlü caddesinde pastenelerde bile vardi eskiden
Yok canim ya eskidendi o heryerde oluyor gida varsa bocekte farede pek sever ama sonucta caresi var ayda iki kere ilaclama yapilir birsey kalmaz. Simdi hijyen belgesi aliyorlar bosa mi ama soyle bir durum var denetlemeye gelen muhendisler haber verip geliyor patronla oturup imalata bakmiyor neden tamamen duygusal o halde icinden ben bile cikarim :)

Bugün ben de onu düşündüm. Kimse menülere yorum yapmıyor burada olsa daha iyi diye
Orda olunca yazilip cikiyoruz ama nasil kolayina geliyorsa canim . Oraya git gel gecmis yapmiyoruz herkes farkli xamanda yazdigi icin kayniyor. Burda gecmis yapinca goruyoruz illa ki

Selam canim hosgeldin yeniden
Hoşbulduk kaptancım
Bu iş bitmez ki. Ömür boyu diyete devam.

Saol cnm ben de seni tebrik ederim. Evet tüm şişmandaşlarımla kaderimiz
Yeni mezun olmamissiydin ne cabuk geldin
Haha tatildeyim takımı kötü etkilemeyim diye mezun olmuştum. Asıl hedef 64 bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…