Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Temizlik gibisi yok helede temizledigin odaya açıp açıp bakmaya bayılırım dışardan gelince evdeki yumos deterjan kokusu mest eder beni .lakin tüm gün hareket halinde iş yapma durumunda olmama rağmen akşam savaş alanına döner ev mutfak çünkü bebek ve iki tane dağınık erkek var evde ya sürekli sinirlenip saygisizlasicam yada olduğu kadar diyip relaks olucam ..kendi iç huzurum için dağınık bir evi tercih ettim ben

North River balım pek fenayım basim ağrıyor ateşim var bu aşımı dokundu şimdi bana ne etmek lazım sen bilirsin
Geçmiş olsun canım bebe aspirin için aşıdan sonra kanı sulandırsın diye birde demir eksikliğine karşı d vitamini hapı için . Geçmiş olsun şifa olsun .
Kendimi kötü hissetmem spor yapmama engel olamadı ve 45 dk eliptik yaptım
Kizlar başkasına gerek yok beni örnek alsanız yeter size
Aşıdam sonra 3 gün boyunca kesinlikle spor değil iş bile yapmaman lazım bırak e b. . Götürsün sağlıktan ötesi yok.

North River balım pek fenayım basim ağrıyor ateşim var bu aşımı dokundu şimdi bana ne etmek lazım sen bilirsin
Parol al canım 2tane birgün öyle oluyor bende dün öyleydim gözlerimin ici bile yanıyordu ikincide ben ölürüm dedim eşime abart hayatım abarttt dedi

Ben halıları kaldırıp evi supurdum bileydim yatardim kız Hedef_69 evet canım aspriinde al sen emzirmeyi bıraktın benim eşim hem aspirin hem parol almıştı

Bacağımı burktum kötü hemde. Şişdi. Uzanıyom şimdi. Üzerine fazla basamıyorum
Çok geçmiş olsun nazar oldu takım , bende bebek arasının üstüne düştüm takılıp 2-3 gün önce gulersiniz diye demedim morarmış sarardı bile
Bir gun aktif birine denk gelip firca yiyeceniz
Bı kere olmuştu fırça atıp gitmişti biri :)
Size birşey söylemediler mi yatacaksınız dinleneceksiniz vs şeyler ...?
Yokkk panpa Türk milleti yatar mı

Gecmis olsun canim bu ara nazara geliyoruz takimcak
Girise nazar boncugu asalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…