Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Menü carsamba

Sabah(11:00)
1/4 simit
1kk peynir
Domates salatalık

İkindi gibi
1dlm tam buğday
2kk peynir
4dlm karpuz
10tane fındık

Üç gündür menüler saatler düzensiz sabah hastane vs

Şu : 3lt

Afiyet olsun kizlar

Kral sen bu işi biliyorsun Araba bir kere çarpmadan bisiklet düşmeden öğrenilmez

Menün çok güzel , keşke bende az yemeği becerebilsem

Menün çok güzel , keşke bende az yemeği becerebilsem
Ben çok az yemeyi doğru bulmuyorum sağlıklı kalorisi düşük tok tutan yiyeceklerden dolu dolu yenilmeli .Mesala koca bir kase salata yada bir tabak sebze yemeği gibi .Doymuş bir mide İle diyet yapmak insanı yormuyor diyetten biktirmiyorda ..En azından benim için oyle

Karnım ı doyursam da gözüm aç . Bugün doğum gününe gittim. Orda ayıp olur diye salatamı yiyip gittim. İyiki yiyip gitmişim akşam yemeği onlarda 7 30 gibiydi . 5 te pasta yemişler . 7 de akşam yemeği. Ben oturdum baktım Su içip durdum işte . Aslında karnım tok ama gözüm aç . Diyet yapmasaydım yerdim hepsini az yemek istiyorum ama olmuyor dünyayı yiyesim geliyor

Kral sen bu işi biliyorsun Araba bir kere çarpmadan bisiklet düşmeden öğrenilmez
Kesinlikle tamponu indirmeden her dubanin plastik olduğunu düşünürdüm ben indirince anladım bazıları metalmis
Aynı kafalar hep aynı kafalar hep aciz accc

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…