Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

menumu dun yazmayi unutmusum
Sabah
2 yumurtadan dereotlu sogan biberli yumurta peynir zeytin salatalik domates 1d ekmek 1b tarcinli kahve

Ara
1b Sutlu yesil cay 3 kare bitter %75 kakao

Aksam
Firinda 4 tavuk kanat
2 lt su

Adım 4.122=412 p.
8:00
2 dilim tb ekmek domates salatalık marul bal 7 zeytin 1 dilim peynir 5 bardak siyah çay
17 00
Salata 1 dilim tb ekmek
1 kahve
4 lt su
Cordelia Zipzip- E Elif_Eylul @Poni Bon
Afiyet olsun kizlar

ah kuzum cok sukur iyi demi yavrucagin

bende bisikletten düstum dengemi kaybettim omzumm dizim morardi ayagimda baya incindi basarken agriyor
Geçmiş olsun canım tuhhh ya
ah allahim bu cok kolylarina geliyor simdi bir parka goturdu mu heh tamam
Yok ya ben takiliyorum öyle çok şükür her konuda yardımcı olur ona güvenip yaptık ikinciyi benim ilki tam bir canavardi 3.5 yaşına kadar düzelmedi bebek yapmaya yeniden cesaret etmek mucizwydi benim için
Tek çocuğum var o da geç oldu zaten
Bilmiyorum bazen istiyorum bazen istemiyorum
Bence önce sorunlarınızı halledin Allah var olana uzun ömür versin canım
4 nedir kii?
Cordelia la Elimizin kiri

Kankam öyle diyorsa öyledir
Göreceğiz bakalim cuma günü elinizden 4luk kir çıkacak mı

Nasılsın canım benim diyet yeni başladı sayılır yeni bitti tatil modum sen nasilsjn en son seni 59 larda gormustum
Ben 58.75 oldum sonra korumaya geçtim canım 60 i hiç geçmiyor um öyle devam ediyor um artık yeter çünkü yüzüm çöküyor fazlasında senin diyet nssil oldu ins 6 Lara geldin

Üşengeç kaptanın üsengec üyesi
Herkes bir gün bu üzengiclige ulaşacak :)
Ben 58.75 oldum sonra korumaya geçtim canım 60 i hiç geçmiyor um öyle devam ediyor um artık yeter çünkü yüzüm çöküyor fazlasında senin diyet nssil oldu ins 6 Lara geldin
Zaten boyuna göre gayet iyisin canım ben tatilde 6lada geldim eve gelince çıktım geriye inşallah yeniden geleceğim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…