Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

bu filiz bizim filiz mi :KK200:

Selamlar olsun güzeller. ben beste hayırsız beste.. aylardır kendini sadece derslerine kaptıran bunaldığından diyeti bırakıp kk.ya girmeyeli bu kadar ay geçtiğini bugün farkeden e bu girmemelerini de dersler diploma sonrası alışkanlığa çeviren beste... hatırladınız mı.. evet hatırladınızzzz
ponçiğim kaptanım sen nişanlandın mı rabbim mutlu mesut etsin inşallah sevgi bu işte gitsende döner gelirsin aklınagelince özlediğini hissedersin öpüyorum hepinizide...
Oooo kimler gelmiş. Sakın kaybolma. :KK60:
Seni hatırlamadik çünkü hatırlamak için unutmak gerekiyor oysa biz seni biran bile unutmadık. ♥️🤩♥️🤩💋💋💋

Aslinda dugun icin almadim canim da mavi bir elbise almistim

Bende oyle dusunuyorum aslinda canim daha vakit var baska bir elbise bakayim onuda baska yerde giyerim 🤭
Ben gorumcemin kinasina bile balık model kırmızı kuyruklu yakası açık elbise almıştım 🙈😂🙈 ben yenge iken öyle elbise aldim sen daha güzel elbiseler bak kız kardeş daha yakın 😂😂

Ben gorumcemin kinasina bile balık model kırmızı kuyruklu yakası açık elbise almıştım 🙈😂🙈 ben yenge iken öyle elbise aldim sen daha güzel elbiseler bak kız kardeş daha yakın 😂😂
Sansima da koydeyim nasil bakacaksam artik gitmeye yakin ya internetten siparis verecegim ya da ankarada bakacağım

Sansima da koydeyim nasil bakacaksam artik gitmeye yakin ya internetten siparis verecegim ya da ankarada bakacağım
İnternetten hemen geliyor mu düğüne ne kadar var ben patirtidan almıştım güzel abileyeler var.

X