Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Kahvaltı 11.oo
1 kase menemen
Salata domates
Zeytin 1 dilim beyaz peynir
1 tk tahin pekmez
1 çk baltereyagi
1 elma

16.oo
Yulaf ezmesi sütlü cevizli 1 muzla tatlandiRilmis

19.oo
Tavuklu Salata cacık
1 kepçe şehriye çorbası
1 servis kaşığı yeşil fasulye

3 lt su 2 bardak bitki çayı
3.oO adım
45 dk eliptik toplam 615 puan Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım 💞

Dikkat edince kilo veriyorum canim da bu ara nisan hazirliklari derken abarttim sadece
Bu hafta yine eski kiloma dönerim

Cesaret edemiyorum 50 kilo icin 🤭🤭

Gecmis olsun canim :KK43:

Eglence olsun diye takim ici ikili ekipler kurduk en cok kiloyu veren ekip kazanacak
Kankasi olmayan varsa sende kendine kanka bulabilirsin

Aynen canim yuzde olarak en cok kilo veren ekip kazanacak

Günaydın canim 💕
Kaptancigim çok iyi görünüyorsun bu kilonla 50 kiloya gerek yok bence:KK66:

Pazartesi eksisine bayılıım🤭🤩

Canim bizim pazar 12ye kadar köy pazari oldugu icin erken çıkmayınca kalıyo cücükler sonra🤣

⁵⁰ gramcık ne kız🙈
Eccikkk daha kucultemedin mi :KK70: 50g deyip geçme bak bugün onu bulmayanllarda var :)
Bebişim ödemi atmadan tartilmaninda etkisi vardır
Evet canım :)
Sabah tartildim 58,8 geldim eksi 1 kilo gitmiş dünkü yediğim 4 tane cigborege rağmen :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :ıslık: :ıslık: :ıslık: :KK70::KK70::KK70::KK70:

9 dilim revani ne 😂😂😂 komşun bol kepceci galiba ne güzel 😂😂😂
9revani aileye gelmiş senin gibi 4cigboregi tek başına yememiş benim kankam Tutku44 Tutku44
yavas gelinn yavasss o bizim :halay::KK200:
demi canim North River North River 😘😘😘👯
Herkesler aslan kesilmiş cuma günü göreceğiz kedicikleri :KK70:
Geçmiş olsun canım
Sağol canım
Selam kızlar oğlum anaokuluna başladı bugün ☺ hiç kreşe falan göndermemiştim günü güzel geçmiş liste eylülde verilecek inşallah
Hayırlı olsun canım
Günaydın kızlar :KK68: :KK68:
Günaydın kaptanım
Günaydın kızlar 🥰🥰🥰
Günaydın canim
Geçmiş olsun canım.
Sağol canım
Dikkat edince kilo veriyorum canim da bu ara nisan hazirliklari derken abarttim sadece
Bu hafta yine eski kiloma dönerim

Cesaret edemiyorum 50 kilo icin 🤭🤭

Gecmis olsun canim :KK43:

Eglence olsun diye takim ici ikili ekipler kurduk en cok kiloyu veren ekip kazanacak
Kankasi olmayan varsa sende kendine kanka bulabilirsin

Aynen canim yuzde olarak en cok kilo veren ekip kazanacak

Günaydın canim 💕
Sağol kaptanım
Nasilsiniz kızlar günaydın
Yine bir regl gecikmesi 🙄 zamanında olsam su kadarcık mutluluğum olsa ama nerde
Bir sürü işim var ama nereden başlasam bilmiyorum kac gündür evde değildim
Bir gruba dahil olmayan varsa takım olabiliriz 🤭 eksime güveniyorum 🤣🤣
Kız o kadar takılmayın diyorum gebelik şüphesi yoksa boşver istediği zaman gelsin benimki de 50-60 gün kafasına göre takiliyor hiç peşine düşmüyorum.
Günaydın kaptanım
Günaydın kızlar, güzel bir gün olsun :KK200::KK200:

Günaydın gençlik 🙋

💐🌹🌷🌺🌸🏵️🌻🌼💮🌾🌱🌿🍃☘️🍀🌵🌴🌳🌲günaaaaydınnnnn herkeseeee 🌲🌳🌴🍀☘️🍃🌿🌱🌾💮🌼🌻🏵️🌸🌺🌷🌹💐
Günaydınlarrrr
Günaydın kankacim:KK68::KK68::KK68:

Allahım gene ben kaynadım arada :bicak: :bicak: :bicak: :bicak: :110:
bu filiz bizim filiz mi :KK200:

Selamlar olsun güzeller. ben beste hayırsız beste.. aylardır kendini sadece derslerine kaptıran bunaldığından diyeti bırakıp kk.ya girmeyeli bu kadar ay geçtiğini bugün farkeden e bu girmemelerini de dersler diploma sonrası alışkanlığa çeviren beste... hatırladınız mı.. evet hatırladınızzzz
ponçiğim kaptanım sen nişanlandın mı rabbim mutlu mesut etsin inşallah sevgi bu işte gitsende döner gelirsin aklınagelince özlediğini hissedersin öpüyorum hepinizide...

Selamlar olsun güzeller. ben beste hayırsız beste.. aylardır kendini sadece derslerine kaptıran bunaldığından diyeti bırakıp kk.ya girmeyeli bu kadar ay geçtiğini bugün farkeden e bu girmemelerini de dersler diploma sonrası alışkanlığa çeviren beste... hatırladınız mı.. evet hatırladınızzzz
ponçiğim kaptanım sen nişanlandın mı rabbim mutlu mesut etsin inşallah sevgi bu işte gitsende döner gelirsin aklınagelince özlediğini hissedersin öpüyorum hepinizide...
Kiz Allah seni napmasın veda mektubu gibi olmuş😝
Heee filiz ben filiz nasilsin bakayim,kaptan nişanlanmadı hatta evde kaldı🤪ablasi evleniyo

Heee filiz ben filiz nasilsin bakayim,kaptan nişanlanmadı hatta evde kaldı🤪ablasi evleniyo
hahaha iyiyim canım çok şükür ev iş arası hayata devam. ayyy zaten bebişti o kuzu daha minnak kuzu lap diye girince sayfaya böyle potlarla başlanıyo elbet :KK70:
sen nasılsın neler yapıyonuz canım

hahaha iyiyim canım çok şükür ev iş arası hayata devam. ayyy zaten bebişti o kuzu daha minnak kuzu lap diye girince sayfaya böyle potlarla başlanıyo elbet :KK70:
Iyiyim canim napalim burda geziyoz iste🤣

Nasıl da ruh ikizimi bulmuşum 😂😂😂
Evet ben de senin gibiyim o zaman 5 gün yiyelim 2 gün yemeyiz 😂😂😂
Günaydın kızlar :KK68: :KK68:

Günaydın kızlar 🥰🥰🥰

Nasilsiniz kızlar günaydın
Yine bir regl gecikmesi 🙄 zamanında olsam su kadarcık mutluluğum olsa ama nerde
Bir sürü işim var ama nereden başlasam bilmiyorum kac gündür evde değildim
Bir gruba dahil olmayan varsa takım olabiliriz 🤭 eksime güveniyorum 🤣🤣

Günaydın guzelikler 💋💋💋
Böyle menümü olur nerde bu menünüm pişisi? Ciğ böreği ? :KK70: :KK70: :KK70:
Afiyet olsun 🥰
Napayim fazla pisirmisim ziyan mi olsun? :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Günaydın kızlar, güzel bir gün olsun :KK200::KK200:

Günaydın gençlik 🙋

💐🌹🌷🌺🌸🏵️🌻🌼💮🌾🌱🌿🍃☘️🍀🌵🌴🌳🌲günaaaaydınnnnn herkeseeee 🌲🌳🌴🍀☘️🍃🌿🌱🌾💮🌼🌻🏵️🌸🌺🌷🌹💐
Günaydın tatlislar💞💞💞💞
Eccikkk daha kucultemedin mi :KK70: 50g deyip geçme bak bugün onu bulmayanllarda var :)

Evet canım :)

9revani aileye gelmiş senin gibi 4cigboregi tek başına yememiş benim kankam Tutku44 Tutku44

Herkesler aslan kesilmiş cuma günü göreceğiz kedicikleri :KK70:

Sağol canım

Hayırlı olsun canım

Günaydın kaptanım

Günaydın canim

Sağol canım

Sağol kaptanım

Kız o kadar takılmayın diyorum gebelik şüphesi yoksa boşver istediği zaman gelsin benimki de 50-60 gün kafasına göre takiliyor hiç peşine düşmüyorum.

Günaydın kaptanım

Günaydınlarrrr

Günaydın kankacim:KK68::KK68::KK68:
Ohhhh ne güzelde yemişim canım sağ olsun yine yapar yine yerim :ıslık::ıslık::ıslık::KK70::KK70::KK70::confused:
Hoşgeldin canım nasılsın 🤗
Günaydın güzeller :KK36:
Günaydın bebeks🥰🥰🥰

Hosgeldin canim nasilsin ozledik seni 💕💕
Ablam nisanlandi filizin dedigi gibi evde kaldim 🤣🤣
🤣🤣🤣🤣

X