Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ah sorma canım ne kadar zor çalıştığım yer zaten Allahlık öğretmenlik yapıyoruz kendimizi paralıyoruz ama kime neye
Ben fen öğretmeniyim ama kötü Türkçe beni bile çok geriyor. Aksan ağız başka bi şey ama o de da lar o yazılırken yutulan y ler ben bu kadar gerilirken sizi düşünemiyorum

ayy ben hiç yemedim nasıl tadııı

İşte 1 tam bildiğiniz susamlı simit
Püskevit çok gramdır ya
Et dürüm 2 porsiyon 150 den 300 g
Lavaşları da kalındı töbe estağfurullah

Kakao şeftali fıstıklı ezmeli süt koyuf yapıyorum canım istersen öylede yapabilirsin
Fıstık ezmem yok ama aldığımda bu tarifi de mutlaka deneyeceğim canım sağ ol
Ay kız çok güzeldi Allah affetsin 3-5 g vereyim kendimi onla ödüllendiricem en kısa zamanda
Ben hiç yemedim ya bir senedir diyetteyim herhalde ben diyete girdikten sonra çıktı yoksa kaçırmazdım limonlu pop keki de çok severim
Ben fen öğretmeniyim ama kötü Türkçe beni bile çok geriyor. Aksan ağız başka bi şey ama o de da lar o yazılırken yutulan y ler ben bu kadar gerilirken sizi düşünemiyorum
Herkez ve herşey olayını aşamadık hala en çok o sinirimi bozuyor
ayy ben hiç yemedim nasıl tadııı
Kız ben de yemedim ama çok güzele benziyor birde şu san sebastian Cheesecake ikisini de deneyeceğim bir ara ödül olarak

Bizim bi öğretmen arkadaş da belirti gösterdi. Bugün gelmedi umarım sonucu negatif çıkar
İnşallah canım ya

Ben öğretmen değilim ama kötü Türkçe kadar beni irite eden bir şey yoktur heralde

eşim bana sorar çoğu şeyin doğru yazımını çünkü acayip dikkat ederim hatta bazen mesaj yazarken yazılışına emin olmadığım kelimelere internetten bakarım
Azıcık takıntılı olabilirim bu konuda

Bi de yanlız olayımız var lütfen unutmayalım

Ay nasıl güzel muhabbetler var sohbetiniz bol olsjn kızlar yoldayız anca okuyorum alıntı yapamadım yazılanlara eve gidince de muhtemelen soyun dökün çocukları uyut Faslı olur yine okuyana kadra herkes dağılır bugün ne yedm yanlız iştahım geldi snrm balığı da özlemişiz 3 tane alabalık yenir mi ekmekte yedim ezmeyle falan Allah affetsin yiyemediklerimin acısını çıkardım snrm artı cikmasam bari yarın çok dikkat etmem gerek

İşte 1 tam bildiğiniz susamlı simit
Püskevit çok gramdır ya
Et dürüm 2 porsiyon 150 den 300 g
Lavaşları da kalındı töbe estağfurullah
tövbe tövbeee
oyy cnms yaa 2000 kalori civarı saydım benim de 1800 oldu sanırım galiba

Şimdi anlatırdım ama takım motivasyonunu bozmaktan atarlar beni o yüzden
zaten cozuttuk cnm 1 haftadır acı patlıcanı kırağı çalmaz hahaha

oyy limonlu popkek de favorim aralarında yaa vişneli browni?
eski nickimmm ay özledim ye yeee

denizbenimadim Ya o kadar pisboğazımki keşke bugün ben de böyle yeseydim diye içimden geçirdim

Ay kız çok güzeldi Allah affetsin 3-5 g vereyim kendimi onla ödüllendiricem en kısa zamanda
Limonlu hanımeller mi var ya ben nasıl kaçırdım onuüzeri beyaz çikolata kaplı olan mı?oysa biliyorum ama farklı bişeyse nasıl gözünden kaçtı diye kendimi tebrik edeceğim

Ben hiç yemedim ya bir senedir diyetteyim herhalde ben diyete girdikten sonra çıktı yoksa kaçırmazdım limonlu pop keki de çok severim
Yeni yeni
Takıntı bu bence de
tövbe tövbeee
oyy cnms yaa 2000 kalori civarı saydım benim de 1800 oldu sanırım
Bence daha dazla bebişim
Etmeyin bacım benimde yazım dilim çok bozuk yazmaya utanacam şimdi şimdi siz konuştukça
Yok tatlım bizim dediğimiz çok farklı sende bariz sıkıntı kendine haksızlık etme

Limonlu hanımeller mi var ya ben nasıl kaçırdım onuüzeri beyaz çikolata kaplı olan mı?oysa biliyorum ama farklı bişeyse nasıl gözünden kaçtı diye kendimi tebrik edeceğim
Siz hayırdır topluca beni takımdan mı attıracaksınız söylemiyorum git bul

Balık sağlıklı en azından ama ekmek yemeseydin iyiydi

Ben de çok memnun oldum nasıl içten nasıl güzel bir hoşgeldin bu ve nasıl iyi geldiniz anlatamam güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. İnşallah hep birlikte hedeflerimize ulaşıriz
Aminn cnm insallah
oooh senden eksisi yok desene

ben de burcu cnm 32 yaş bekar aday adayı bile yok düşün yani geç kaldım deme döferimmm

öyle miii senin çoklıtlar pizzalar soğuk baklavalar noluyöör cicim
Terzi kendi sokugunu dikemez misali bende așırı duskunum abur cubura keske yemesem ama dayanamadigm icin yiyorm sonra pisman oluyorm.

Yaa cnm yapiym ciksin aradn diyorm napiym. Esimde evdeyken bugun iyi oldu yuklendim :) sen calisiyorsn yapamaman cok normal.
Gerekiyor arada demek ki ay okul başladı bugün 3 saat uykuyla 7 saat derse girdim bayılsam haklıydın yani. Benim tospağa yine bildiğin gibi gece kuşu uyanıp oturuyor sabaha kadar
Yaa hala mı zor valla sizin is bizimde uyuduktan sonra sorun yok da dalmada skntı yasiyoruz malesef.
Meme emmiyor artk dmi nekadarlikoldu
Vayyy maşallah pınar ama eşime ayıklattım kısmında çok efor yok ama yinede kışlık sosu yaptığımda başka bişey yapmıyorum o gün ben
Ya bende yapmiyodm normalde esimin evde olup oglnla ilgilenmesi isime geldi e aksama yemek ztn yapcm o sekilde kofte de cikti aradan iyi oldu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…