Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Derse öğretmen maskesiz girerse öğrenci takar mı hiç.Herkes dikkat etse korona falan kalmazdı ki.
Yok artık ben idareci olsam direkt soruşturma başlatırım öyle biri hakkında yazıklar olsun çocukların eğitime devam edebilmesi için hepimiz rahatımızdan ödün vermeliyiz bu kadar da olmaz

İyi akşamlar kızlar gün içinde gelemedim bugün kızımın ilk okul günüydu okula bıraktık ardından annemlere geçtik oğlanla kızımı çıkışta aldık balık yemeye gidiyoruz şimdi insAllah evde baya sıkılmışı, Rabb'im önce sağlık versin hepimize alıntılar yaptım ama gece cevaplarım sanırım ancak sevindiğim nokta öğretmene yazmıştım 3lu oturanlar için sıra takviyesi yapilcaak mi diye evet dedi kızıma sordum 2 kişi oturuyor herkes dedi içime tasa olmuştu çok sevmiş daim olur insAllah

Yok artık ben idareci olsam direkt soruşturma başlatırım öyle biri hakkında yazıklar olsun çocukların eğitime devam edebilmesi için hepimiz rahatımızdan ödün vermeliyiz bu kadar da olmaz
Bazı okullarda müdürler de takmıyor kimi kime sikayet edelim.Bazı öğretmen çift maske takıyor bazi öğretmenler hic takmıyor.Oğlumun okulunda korona yok diyormuş dalga geçiyormuş öğretmeni dikkat edenlerle.Dediğin gibi herkes dikkat edecek ki okullar kapanmasın.ama nerde

İyi akşamlar kızlar gün içinde gelemedim bugün kızımın ilk okul günüydu okula bıraktık ardından annemlere geçtik oğlanla kızımı çıkışta aldık balık yemeye gidiyoruz şimdi insAllah evde baya sıkılmışı, Rabb'im önce sağlık versin hepimize alıntılar yaptım ama gece cevaplarım sanırım ancak sevindiğim nokta öğretmene yazmıştım 3lu oturanlar için sıra takviyesi yapilcaak mi diye evet dedi kızıma sordum 2 kişi oturuyor herkes dedi içime tasa olmuştu çok sevmiş daim olur insAllah
Afiyet olsun canım şimdi size dışarıda yemek yemek ne iyi gelir 😍 3lü oturmaları kötü olur ayarlasınlar tabi
Bazı okullarda müdürler de takmıyor kimi kime sikayet edelim.Bazı öğretmen çift maske takıyor bazi öğretmenler hic takmıyor.Oğlumun okulunda korona yok diyormuş dalga geçiyormuş öğretmeni dikkat edenlerle.Dediğin gibi herkes dikkat edecek ki okullar kapanmasın.ama nerde
Daha bu sabah bir öğrencimizin testi pozitif çıktı ama hangi sınıfta kim bilmiyoruz Allah’a emanet sürekli öğrencilere maskeni indirme diye uyarıyoruz geçen gün nöbette bir baktım aynı şişeden su içiyorlar😱

Hoş geldin canım ben de bugün yazacaktım nerelerdesin diye💕

Ellerine sağlık canım😘
Çok yorucu iki gün geçirdim canım, bugün sersem gibiyim. Kızımın okulu bize uzak okul servisi araştırdım oturduğum yer biraz sapa kalıyo gelmek istemiyorlar falan filan. Ayarladık bişeyler...
Zorunlu spor günü mü var ?9.tskımın üyeleri bilir çok severim ziporu çok 😜yani öyle severim ki her anım hareket 😂
Takıma hoş geldin canım

Pazardan 10kg domates aldim sos yaptm koydum:halay: 2 kg barbunya esime ayiklattim buzluga attim. Oglanin koftesi bitmisti 1 kg kiymadan kofte yaptm buzluga attim biraz da aksama ayirdm firina aticam. Birsuru is yaptm ya oglanda yeni uyudu smdi yapabillrsem sporumu yapip bi dusa girsem benden iyisi olmiycakk :rolleyes:
Oooo maaşallah 👍👍
Hahha deli kızzz ya sevindim depresyon doneminin gecmesine, illa geliyorlar donem donem banada olmuyor degl yaniii. Hadi insallah erisin yaglarr :rolleyes:

Sagol canim:KK36:

Yaa onlari yemesen daha da eksi geliceksin amaa bide öyle dusun. Enazindan saglikli seyler tercih etsen daha iyi olmazmiii

Hadi bakalimm ortimm

Cok iyi yapmissin cnm verip aliyorz bende oyleym hep dikkat etmeliyz ama verince saliyorz ondan oluyor ben bu defa salmiycam insallah

Sagol cnm insallah odem sularni iciyorummm

Masallah size ne guzel ya, bizde sallanmadan uyuyorz ama nasl kackez kalkiyor yatiyor oncesi kitap okuyorm nini aciyorm ama zorlaniyor dalmada bazen 2-3 saati buluyor malesef :KK43:

Wowoww supersinnnn ya masallah :spor::KK200:

Supersinnn y ne guzel cok sevindm senin adinaa bende heycanla 6lari bekliyormm :rolleyes::KK36:

Insallah toparlarsn cnm islerin halolmasina sevindim artık burdasin dimii :KK200:

Hosgeldin cnm insallah diledigin kiloya gelir ve cocuk sahibi olursun bende evlendigmde kiloluydm zaten hep kiloluydm cocuk icin zayifladm bi nevi ve gercekten en guzel sebeblerden biri :KK200:
Ismim pınar bi oglum var 2 yasinda, ev hanimiyim cnm memnun oldumm
Buradayım kuzum😍

Çok yorucu iki gün geçirdim canım, bugün sersem gibiyim. Kızımın okulu bize uzak okul servisi araştırdım oturduğum yer biraz sapa kalıyo gelmek istemiyorlar falan filan. Ayarladık bişeyler...

Takıma hoş geldin canım

Oooo maaşallah 👍👍

Buradayım kuzum😍
Neyse ayarlamışsınız canım okul süreci olduğu için illa yoğunluk oluyor tabi🥰

Afiyet olsun canım şimdi size dışarıda yemek yemek ne iyi gelir 😍 3lü oturmaları kötü olur ayarlasınlar tabi

Daha bu sabah bir öğrencimizin testi pozitif çıktı ama hangi sınıfta kim bilmiyoruz Allah’a emanet sürekli öğrencilere maskeni indirme diye uyarıyoruz geçen gün nöbette bir baktım aynı şişeden su içiyorlar😱
Sürmez böyle gibi okullara ya gerçekten önlem alacaklar yada kapanacak malesef yine

Takıma hoş geldin canım

Oooo maaşallah 👍👍

Buradayım kuzum😍
Hoşbuldum teşekkür ederim 🌹

Burcu cook memnun oldum.😍 Evlenmenin geç kalması olmaz toplumun kıstaslarını boş ver sen olsa olsa sana layık biri henüz çıkmamıştır vakti vardır 😍😍
senin adın ne cnm :KK70:
hadi inşallah vardır benim şövalyem bu dünyada :KK70:

Meleğiiimmm nerelerdesin sesin çıkmıyor çok merak ediyorum kaç kilo oldun?ben varya bi yedim bi yedim 62-63 ile Ankara'ya gittim 67-68 ile döndüm 2 ayda 6 kilo .performansım süper😂 kürkçü dükkanına döndüm😂
aynen kürkçü tükanı 😂
ben de Ankaradayım o yüzden mi dersiiniz :KK70:

Kızlar nasıl acıktım anlatamam eve gidip dünyaları yiyesim var😰😰😰
canım gider gitmez ılık limonlu su iç,miden küçüldüğü için daha az yersin bence

iç iç cnm zarar gelmez 😍 limon ve mümkünse naneyi de unutma 😘 yemeklerine baharat katıyor musun?
Ben normlde de cok severim kirmizi biber kara biber. Ben yemegimi tabaga aliyorum ustu yaa simsiyah karabiber ya kipkipkirmizi pul biber 🔥 bazen de ikisu birden 😀😀

Hahha deli kızzz ya sevindim depresyon doneminin gecmesine, illa geliyorlar donem donem banada olmuyor degl yaniii. Hadi insallah erisin yaglarr :rolleyes:

Sagol canim:KK36:

Yaa onlari yemesen daha da eksi geliceksin amaa bide öyle dusun. Enazindan saglikli seyler tercih etsen daha iyi olmazmiii

Hadi bakalimm ortimm

Cok iyi yapmissin cnm verip aliyorz bende oyleym hep dikkat etmeliyz ama verince saliyorz ondan oluyor ben bu defa salmiycam insallah

Sagol cnm insallah odem sularni iciyorummm

Masallah size ne guzel ya, bizde sallanmadan uyuyorz ama nasl kackez kalkiyor yatiyor oncesi kitap okuyorm nini aciyorm ama zorlaniyor dalmada bazen 2-3 saati buluyor malesef :KK43:

Wowoww supersinnnn ya masallah :spor::KK200:

Supersinnn y ne guzel cok sevindm senin adinaa bende heycanla 6lari bekliyormm :rolleyes::KK36:

Insallah toparlarsn cnm islerin halolmasina sevindim artık burdasin dimii :KK200:

Hosgeldin cnm insallah diledigin kiloya gelir ve cocuk sahibi olursun bende evlendigmde kiloluydm zaten hep kiloluydm cocuk icin zayifladm bi nevi ve gercekten en guzel sebeblerden biri :KK200:
Ismim pınar bi oglum var 2 yasinda, ev hanimiyim cnm memnun oldumm
Sagol ortim 😉 yemek isini bittdim coktan ama yuruyuse devsm

Sürmez böyle gibi okullara ya gerçekten önlem alacaklar yada kapanacak malesef yine
Aynen öyle canım hiçbir önlemin olmadığı açık yani😖
senin adın ne cnm :KK70:
hadi inşallah vardır benim şövalyem bu dünyada :KK70:

aynen kürkçü tükanı 😂
ben de Ankaradayım o yüzden mi dersiiniz :KK70:

canım gider gitmez ılık limonlu su iç,miden küçüldüğü için daha az yersin bence
Öyle yapayım en iyisi yoksa çok yiyeceğim her geçen dakika daha da acıkıyorum🙈

Kızlar bugün başladım ama çok çok çok acıktım çok zorlandım offf zor günler beni bekliyor 😭😭😭
Birkaç gün geçsin alışacaksın canım sık dişini sakın bozma kaçamak yapma haftaya göreceğin kiloyu düşün dayan İnan ben de şu an çok açım tartıyı düşünüp yemeyeceğim🤭

Kendimi tanıtmadan çok hızlı giriş yaptım biraz bahsedeyim bana kısaca leylak diyebilirsiniz.38 yaşındayım öğretmenim 1 çocuğum var .Geçen yıl Aralık'ta 74 kilo ile başlayıp 30 Nisan'da 57 ile mezun oldum 17 kilo verdim (ahh güzel günler )şu an Antalya da yaşıyorum memlekete tatillerde gidip boğazımı büyütüp geliyorum 😂Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim (ay çok klasik oldu 😑)

X