Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

E Emnis kaptanıım nasıl oldun, iyileştin mi? İyileşemezsem doktora gidicem diyordun. Merak ettim seni. :KK66:
@yarimuhendis Diyet Salata Diyet Salata bebeklerim sizler nasılsınız? Benim okul, dershane işleri yüzünden çok giremiyorum ama aklım sizde. :KK70:
Çok teşekkür ederim pacom
İyileştim gibi gibiii baya iyi geldi antibiyotik ya çarpılmış halimden kurtuldum en azından 🤭🤭 o neydi öyle 🤯🤯🤯

e bunu da burda öğrenicez işte 😍 tek yapmak gereken ne yediğinin farkına olmak ve kaydını tutmak :KK66:
Hayat kayıt altına almak için çok kısa deyip yiyorum sonra pişman oluyorum varoluşsal bir sorunum var😂
68.0🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈bi çırpıda söyledim ama çok utandım😭
Kaç kilo aldın TL bazında😂
Denizzz özlemişim nasılsın ?
Ayy zehrolun ben de çok özledim. Değişik bi dönem geçirdim parçalı bulutlu kar yağışlı. Kilo vereyim de mutlu olayım diye geldim😄 cuma başlıcam inş
Hosgeldinn cnm nasil gidiyorr kizz
İyi sayılırım bebişim kötü ve saçma bi dönem geçirdim. Mutsuz olmak için baya oturup çetele tuttum sanırım😂 neyse senelik depresyon hakkımı kullandım şükür😂 şimdi yağlarımı Aycan inşallahü Teala😄
Ahh keşke ama artık kendime hiç güvenim kalmadı aylarca uğraşıp zar zor kilo verip bir iki ayda geri almak artık canımı sıkıyor
Yanlış kilo veriyor bebem hep ondan

@Jasminium84 selam canım hoşgeldin 🤗
Dediğin gibi sende mezuniyet çok 😁 en son 5 haziranmış eğer mezuniyet kilonun altında isen 👀 hemen listeye girebiliyorsun
Ama mezuniyet kg nin üstünde isen (56,55) 5 aralıktan sonra 🤦🏻‍♀️ 6 ay bekleme süresi oluyor :KK43:
Kaptanım sanırım benim de 6 ay dolmadı ben 6 ayı tamamlayana kadar free de takılsam olur mu

Alisacak canim zamanla. Bir iki hafta icindealisir. Eminim ki cok zor oluyor sana ama uzulme, ilk defa senden ayrildigi icin oyle.
İnşallah canım teşekkür ederim bugün biraz kıslttk oulda kalış süresini daha mutlu ayrıldı akşamda ağlamadan uyudu bu hafta böyle devam edelim dedim öğretmene o da tmm dedi demekki bir anda fazla geldi cocuğa kademeli kademeli arttıracağız saatlleri

Hayat kayıt altına almak için çok kısa deyip yiyorum sonra pişman oluyorum varoluşsal bir sorunum var😂

Kaç kilo aldın TL bazında😂

Ayy zehrolun ben de çok özledim. Değişik bi dönem geçirdim parçalı bulutlu kar yağışlı. Kilo vereyim de mutlu olayım diye geldim😄 cuma başlıcam inş

İyi sayılırım bebişim kötü ve saçma bi dönem geçirdim. Mutsuz olmak için baya oturup çetele tuttum sanırım😂 neyse senelik depresyon hakkımı kullandım şükür😂 şimdi yağlarımı Aycan inşallahü Teala😄

Yanlış kilo veriyor bebem hep ondan
Fit vücudum TL gibi değer kaybederken kilolarım ve yağlarım dolar kuru gibi zirveyi gördü 😂 yaklaşık 10 kilo😭

Aboww gelemedim birsuru sayfa birikkmis. Esim bugun ve yarn evde disardaydik e bebekten alincaklar vardi onlari halletik sonra buyuk parka gittik arkasindan market ugrayip eve geldk derken yemekti oglanı yikadik falan bi turlu oturamadim he bide meshur baklavamizi yaptim esim israr edince uzerine adetimde gelince dayanamadim yedm insallah cumaya kotu etkilemez :/ gecmise bakaym sonra menu mu yazicam
Afiyet olsun yaramasın insAllah
İnşallah canım kendi evimde kendi düzenimde daha iyi veririm diye düşünüyorum
İnsanın kendi evi düzeni başka cidden halledersin
Alabalıkmı bu , balık sezonu acılmadı daha demi 😜😍
Ben pek anlamam ya yakından görmek lazım ama alabalık vardır şu an zira biz onun için gidicez yarın
Parktan mı bulastıgını dusunuyosun canım
Yok canım parktan değil eşim getirdi büyük ihtimal iş yaptığı kişilerden pozitif olup saklayanlar varmış sanırım
Aminnnn ama nolur bi bak o sayfaya şok geçirceksin:) okadar cocuk ve kadının fitliği ilham verici 😍taş mubarek , insan bi yaşlanır çöker şişer yok yaw
Tövbeler olsun ya kadın durmadan doğurmuş doğurmak gençleştiriyor tezini doğrulamış

Eşini o kadar iyi anlıyorum ki😬😁
Kız adam kahvaltı yapıyordu ertesi gün sabah kadar birşey yemiyordu 🤣 ama bir yeyince mesela dunyyai yiyordu o yüzden yememem lazım diyor 😁
Buralardayım gider miyim hiç ♥️ benimde gözlerim parladı sizi görünce .evet arkadaşlar sağolsun bana da çok sıcak davrandılar hadi gel başla dediler pisboğazlığım yüzünden emeklerimi hiç ettim ama bu son olacak inşallah
Öyle deme canım, bunlarin çoğu odemdir ilk başta çabuk gider sen basla gayret et muhakkah vereceksin yine ❤️
Afiyet olsun canım balıklar keşke ızgara olsaymış😘

Afiyet olsun canım keşke sporda olsaydı🥰

Afiyet olsun canım 😘
Aynen canım keşke ızgara olsaydı beni baya yaktı balık akşam çok çay içtim ama hala yaniyorum 🤣
Geçmişi okuyamayan ben 🤔🤔🤔🤔
Neler oluyor burada :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Ooo kaptanım takım coştu hep beraber çikolata detoxuna başlıyoruz , fonduler , cikoltalar suflelerle dolu bir detox garanti 3 kilo diyorlar, spor yeşil çay yasak 😁🙈 ama artı 3 kilo 🤣😁
İnşallah canım teşekkür ederim bugün biraz kıslttk oulda kalış süresini daha mutlu ayrıldı akşamda ağlamadan uyudu bu hafta böyle devam edelim dedim öğretmene o da tmm dedi demekki bir anda fazla geldi cocuğa kademeli kademeli arttıracağız saatlleri
Ya yerim onu ben ,içim parcalaniyor böyle olunca, inşallah çabuk alışır da canım sen de uzulmeSin , kademeli arttırmak daha mantıklı ❤️benim kızım da baya dugusal verdiğimiz de biz de yaşarız böyle şeyler diye düşünüyorum

6Eylül menüm

Kahvaltı:9.30
4zeytin
Çeyrek kk peynir
2dilim ekmek

Aksam:16.00
1kepçe yayla çorbası
4yk et sote
Salata
Yogurt

18.00
1bardak süt
4ceviz

Spor:15 bin adım(resmini cekmeyi unuttum sıfırladı)
Süper menü canım
:KK24:Hellööğğ
6 eylül menüsü
Kahvaltı
Bir yumurtadan omlet
Domtis salatalık peynir zeytin
1 dilim tbe
Öğle
Fırında tavuk bir parça
3 yk bulgur pilavı
1 yk yoğurt
15:00
3adet yaprak galeta
Akşam 19:30
2 kase domates çorbası
1 dilim tbe
Gece
2 incir bir avuç üzüm bir avuç fındık

Su 1.5 lt
Spor yok
E Emnis hzlsel hzlsel
Kalabalık gözükse de güzel menü canım
Bugün menüm
Kahvaltı 2 yumurtalı yağsız omlet,40 gr hellim peyniri, karpuz
Ara sade nescafe gold, 6 badem ve 2 ceviz
Öğlen balık ızgara,salata
Ara 10 gr tahin helvası,200 ml light sütlü lifli kahve,2 mini gofrik
kocaman kupada naneli limonlu yeşil çay ıscak ıscak 😋

2.5 lt su

6000 adım,15 dk leslie

hzlsel hzlsel
Afiyet olsun canım güzel menü
Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 3 zeytin, 1 wasa, 1 dilim hindi füme, 1 çatal krem peynir, kiraz saplı çay
Ara
Yeşil çay, litalif
Akşam
1 kepçe ayran aşı, 7-8 yk zeytinyağlı taze fasulye, 1 wasa, 3 yk yoğurt

3 mil Leslie, 5 bin adım, 2 LT su

E Emnis Diyet Salata Diyet Salata
Güzel menü Afiyet olsun canım
7 Eylül salı
10.30
2 yumurtadan omlet
Bir kase cacık
Domates yeşil biber

15.50
1 çikolatalı gofret🤦🏼‍♀️
1 bardak limonata

19.30
Patlıcan oturtma 4yk
Bulgur pilavı 4 YK
Salata

1litre naneli limonlu yeşil cay Diyet Salata Diyet Salata 😘
Su 2bucuk litre
30 dakika 3 mil Leslie hzlsel hzlsel E Emnis @Breeze96

Eki Görüntüle 2912791
Güzel menü bence aradakiler yakmissindr diye düşünüyorum
7.09 Menü

Sabah (8.30): 25 gr tb ekmek, 6 küçük yeşilzeytin, domates, salatalık, 20 gr kadar peynir

Öğle (14.30): Tavuk ızgara (porsiyonunu bilmiyorum, bugün hep dışardaydım ama büyükçeydi :KK70:), haşlanmaış sebzeler, 2 minik sos kasesine sos (ikisi de sağlıklıydı. Biri domatesli, biri yoğurtlu bi şey)

Ara: Türk kahvesi, 1 minicik kuş lokumu

Eve şimdi adım attım. :KK70: O yüzden yemek faslını kapatıyorum bugün. Su da çok içemedim dışarıda tuvalete girmemek için. Ama yarın bolca içerim. :KK66:

E Emnis hzlsel hzlsel hzlsel menüleri sen kontrol ediyorsun sanırım. :KK66: Beni de listeye ekler misin?
7 eylul Menum:

9:00 kahve, 1 hurma

11:00 2 dilim tb ekmegi, 1 yumurta, 1kk peynir, domates saltalik, 2 dilim hindi fume salam

15:30 sütlü kahve, 1 kase meyveli yogurt

18:00 1 tabak taze fasulye, salata,

19:00 1 sutlu turk kahvesi, 2 dilim soguk baklava :/ dayanamadim malesef (10gune yakindir geciken reglimde gelince)

5.500 Adım
2.5 lt Su
@DeryaOnDiet E Emnis
Afiyet olsun canım güzel bence yine baklavaya rağmen
7 eylül
10.00 : 1 tb tost,1dilim peynir,salatalık
13.30 : 1 kupa sütlü nescafe, 2 avuç beyaz leblebi
18.30 : tavuklu salata
Su : 2.5lt
Spor : 35dk cardio,10000 adım(tempolu yürüyüş tek seferde🤣)
Süper menü afiyet olsun
13:00 tantuni, ayran
18:30 1 kase mercimek corbasi

su: 3 litre
Spor yok

E Emnis hzlsel hzlsel @eceboce
Süper menü Afiyet olsun canım
7 Eylül 21
Sabah yok
Öğlen beğendi yatağında köfte, ezogelin çorba
Akşam yine köfte, ekmek kadayıfı, salata

15500 adım
2 litre su
Kadayıf ne kadar bı o göze batıyor ama yakmissindit insAllah canım
7 eylul menum

10:00- 2 yumurtadanispanakli yumurta, 2 dilim peynir, 1 tk pesto sos, 1 dilimtt ekmek
14:00- 1 kase icine 2 yk yulaf, 2ceviz, 1 avuc findik, yogurt, tarcin, kakao, muz ve seftali karisimi.
17:30- 1 kase ezogelin corbasi, 1 kase kiymali sebze yemegi, 1 bardak ayran.
20:00- 1 bardak kefir

su:2,5 l
Spor: 30 dk interval cadio
11000 adim
E Emnis hzlsel hzlsel @Pnrrr-20
7 Eylül
Kahvaltı yumurta, peynir, zeytin, domates, salatalık
Öğle kavun , 2 dilim kıymalı börek
Akşam az fırında et, 4 kaşık bulgur pilavı, 4 dilim baklava

2 lt su @kardelelen321
Baklava çok olmuş canım diğerleri güzel afiyet olsun
07.09.2021
12.30
2 haşlanmış yumurta, 🍅 salatalık, 1 dilim peynir, 1 dilim karpuz, 1 dlm ekmek

16.00 sade kahve,1 armut

20.00 yaklaşık 2 porsiyon vardır balik tava( istavrit , çinekop karışık) salata, 3 acı biber turşusu , 1 dilim ekmek
20.30 diyet bar ( canım çok tatlı çekti)

Şu: 2 lt
Pazartesi

Sabah
Yulafli lorlu omlet
Domates salatalik

Aksam
Firinda tavuk sinitzel
Yarim porsiyon spagetti

Sali
Sabah
Menemen
Peynir zeytin
Domates salatalik
2 dilim kizarmis ekmek

Aksam
1 porsiyon yesil mercimek yemegi
Yarim kase yogurt
Koz patlican salatasi

Güzel menü Afiyet olsun canım
07.09.2021
Sabah klasik kahvaltı +kaymak+2 dilim ekmek
Öğle fırında tavuk 1 parça
Akşam 19.005 kaşık pilav (pşrinç) sebze yemeği
3 litre su 5000 adım
@avutsunbahaneler
Güzel menü afiyet olsun canım

Oy kuzum ya kiyamam aradaki konusmalari kacirdim 1. Sinif mi anasinifi mi?

Sen de sağol 😘

Gün içinde sorun yaşamıyorum hastanede bir şekilde yiyorum ama eve gelince problem başlıyor. Sabah 6 akşam 8 dışarıdayım. O saatte gelip yemek yapamıyorum. Yapsam da çok geç kalmış olacağım. Ben eskisi gibi günde tek öğün beslenip onu da iş saatlerine göre uydursam daha iyi olacak sanırım. Günde 5 vitamin alıyorum ayakta kalmak için ama kilo da veriyordum.
Tek öğün zor olabilir kuzum yoğunluk az olan günde bile insan bişey atıştırmak istiyor çünkü ama şöyle olabilir öğle yemeğinden önce kahve ve yanında ceviz hurma tarzı ,öğlen güzel bir yemek sonra da bir tane daha ara öğün cnm :KK66: ne dersin

Valla kaptancığımızın yokluğundan istifade kaptan yardımcısı olarak neler paylaşıyorum beni atacak yardımcılıktan🤣🤣
😂😂😂😂 fena mı 3 günde 5 kilo diyeti bu

hzlsel hzlsel canım Cuma tartıda çıkacak rakam için şimdiden özürlerimi ileterek açlık orucumu başlatıyorum o halde, gerçekten günde bir kaç öğün yemek yeme fikri bile beni çok demotive etti. Aralıklı olunca en azından oruç saatimdeyim deyip yemiyordum. Şimdi kim ne ikram etse alıyorum, hastalarımız da saolsun kekler börekler geliyorlar sürekli..
Canım estağfurullah herkes artı gelebilir insanız sonuçta 😘 sen rahat ol ve adapte etmeye çalış, ikindi vakti tatlıya dayanmak gerçekten zor o yüzden öğle yemeğindeki kh azaltıp ikindi ara öğünde küçük tabak hazırlayabilirsin kendine tabağı evden bile götürürsün 😍 ve onu tüketirken yeşil çay içmeni öneririm limonlu özellikle 😍
Sporu da gelince yaparsan bence hiç problem kalmaz :KK66:

Gofretle limonata olmamış diyecektim ama spor o kadar harika ki görmüyor gözlerim🤩🤩 hem de Diyet Salata Diyet Salata ın naneli suyu var daha ne olsun🤭

Önce kıymalı börek olmamış diyecektim ama 4 dilim baklavayı görünce unuttum onu🤣
Tabi ya naneli limonlu yeşil çay var laf yok 😎 cool
Hahahahahaha :KK70: 1000 kalori> 750 kalori onu istatistiksel olarak anlamsız mı saydın 😆😆😆

Afiyet olsun canim. Sporun da cok guzel 👍
Sağol cınıms 😘

Pazartesi

Sabah
Yulafli lorlu omlet
Domates salatalik

Aksam
Firinda tavuk sinitzel
Yarim porsiyon spagetti

Sali
Sabah
Menemen