Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

😂😂😂😂 fena mı 3 günde 5 kilo diyeti bu

Canım estağfurullah herkes artı gelebilir insanız sonuçta 😘 sen rahat ol ve adapte etmeye çalış, ikindi vakti tatlıya dayanmak gerçekten zor o yüzden öğle yemeğindeki kh azaltıp ikindi ara öğünde küçük tabak hazırlayabilirsin kendine tabağı evden bile götürürsün 😍 ve onu tüketirken yeşil çay içmeni öneririm limonlu özellikle 😍
Sporu da gelince yaparsan bence hiç problem kalmaz :KK66:

Tabi ya naneli limonlu yeşil çay var laf yok 😎 cool
Hahahahahaha :KK70: 1000 kalori> 750 kalori onu istatistiksel olarak anlamsız mı saydın 😆😆😆

Sağol cınıms 😘
5 kilo mu 10 kilo mu olur bilemedim🤣🤣

ben artık hiç kalori saymıyorum gideyim bugün yediklerimi hesaplayayım🤭🤭

Tahmin ettim inan anksiyete sorunu yaşadığını atabildin mi üzerinden peki alışabildin mi ?

Denizzz özlemişim nasılsın ?

Hepimiz buradayız 😍 geçen haftadan beri okula gidiyorum 37ye kadar çalışabilir raporu aldım haftaya cuma ayrılıyorum izne bi aksilik çıkmazsa inşallah sen nasılsın canım ?
Ruhen ve fiziksel olarak çok yoruluyorum.Bir de aralıklı oruç yapamıyorum üç öğün beslenmeye geçmem lazım çok acıkıyorum.

Ayy zehrolun ben de çok özledim. Değişik bi dönem geçirdim parçalı bulutlu kar yağışlı. Kilo vereyim de mutlu olayım diye geldim😄 cuma başlıcam inş
Her şey daha iyidir inşallah canım yoluna varmıştır umarım seni de 50lerde mezun etmiştik 🙈
Ruhen ve fiziksel olarak çok yoruluyorum.Bir de aralıklı oruç yapamıyorum üç öğün beslenmeye geçmem lazım çok acıkıyorum.
Aslında en iyi diyet yöntemi yoktur kişiye yarayan en iyi diyet vardır dediğin gibi sana öylesi iyi geliyorsa onu yap elbette canım
Ah bilsen bu yorgunluğu kendi kendine ediyorsun zor bir süreç ama artık bir şeyleri dışardan alsan ekmek vs yapacağım diye bari kendini yormasan zaten ruhen çok yoruluyorsun belki böyle böyle o kabuğu biraz olsun kırabilirsin keşke beni dinleyip destek alsan 😕

Güzel menü olmuş ortimm😍
Suyu yazmamissin canim az icmemissindir sen gerci

Güzel göründü canim afiyet olsun. Sporda olsa süpermiş
Suyun az canim artirmalisin sanki biraz
Teşekkürler ortim💕
7 Eylül salı
10.30
2 yumurtadan omlet
Bir kase cacık
Domates yeşil biber

15.50
1 çikolatalı gofret🤦🏼‍♀️
1 bardak limonata

19.30
Patlıcan oturtma 4yk
Bulgur pilavı 4 YK
Salata

1litre naneli limonlu yeşil cay Diyet Salata Diyet Salata 😘
Su 2bucuk litre
30 dakika 3 mil Leslie hzlsel hzlsel E Emnis @Breeze96

Eki Görüntüle 2912791
Gofret harici güzel ortim.

Bende de kv var anlıyorum canım gerçekten çok garipsiyorlar Allahtan bir iki gün ısrar etti sonra vazgeçti ama içi hiç rahat etmiyor sürekli Hazal yemeyecek mi şimdi diyor🤣 annem ama hiç laftan anlamıyor onu da ye bunu da ye illa ye🙈 haftaya sahalara geri döneceksin inşallah🤩
İnşallah canım 🥰 🙈

Canım benim aralıklı oruç yapmak zorunda değilsin , sana ne iyi gelecekse onu yap ama önce ruhunu dinlendir, destek alsan güzel olmaz mı ? Bak sana zarar veriyor bu şekilde , evde de herşeyi kendin yapma bak okullar açıldı çok daha fazla ypgunsun , biraz kendine zaman ayir

Canım benim aralıklı oruç yapmak zorunda değilsin , sana ne iyi gelecekse onu yap ama önce ruhunu dinlendir, destek alsan güzel olmaz mı ? Bak sana zarar veriyor bu şekilde , evde de herşeyi kendin yapma bak okullar açıldı çok daha fazla ypgunsun , biraz kendine zaman ayir
@Breeze96 aynı şeyi yaşıyorum bir kaç gündür. Aralıklı beslenmeye o kadar alıştım ki belli bir saatte abartmamak kaydıyla yiyip kalan saatlerde hiçbir şey yemiyordum. Bende ara öğünlü beslenmeye adapte olamadım. Senin vücudun, senin yaşam tarzın.. Hiçbirimiz seni senin kadar iyi tanıyamayız. Ben aralıklı oruca döndüm bugün. Sana hangisi iyi geliyorsa sende onu yap ❤️

Büyüyünce gelip diyip duruyoruz karnımın iyice büyümesinden geleceğini sezinlemiş olabillir benimki

Gerçekten mi ya çevremde pek taha yok karakter özellikleri nasıl hiç bilmiyorum

Görmez olaydım alttaki mesajını :sinirli:

Ay bildiğin listesi bile varmış şaka değilmiş çikolata detoksu bunu yapan gözünü hastanede açıyor zaar 🤣

Anam 56 filanla mezun ettik ya seni de :bicak:
yok 56 değildim 56,8 falandım lütfen :KK70:

Canım nerelerdesin gel buryaa, moral bozmak yok kilomu gördüm,ilk başta zaten hızlı verirsin vücudun toparlanır ❤️

Afiyet olsun canım,bugün sezonu ben de açtım 😍. Taze olta balığı gelmiş , bu sene balık güzel olacak gibi diyorlar inşallah olur 🤲❤️

Ooo gözlerim parladi resmen 😍nerelerdeydin canım sen , biz buraya geçtik sga olsun arkadaşlar çok guzel karşıladı ❤️😍sen de gel çok uzaklaşmadan

Varya yemin ederim büyük sevap yaptığın 🤣😍

Canım bana tek öğün zor geliyor maa sana iyi geliyorsa yap, eşim de diyet yaptığı zamanlar tek öğün yapıyor, o şekilde daha iyi hissediyor yoksa durduramıyor um kendimi diyor
inşallah canımm

Jasminium84 Jasminium84 canım aynı kilodayız şu an hadi Birlikte başlayalım ve bu son olsun artık😟
ahhh keşke, inşallah yaa
başlayalım o zaman bugün olmaz mı

tühh yaaa listeye giremiyorum o zaman
free takılsam mı peki

Yanlış kilo veriyor bebem hep ondan
o ne demek balım anlamadım

Bana gayet dengeli geldi ama tabi kaç kaloridir toplamda bilmiyorum canım hiç tartılmadıysan bu hafta blr kontrol amaçlı tartıl tabi
Birazdan hem tartilcam hem de vucut olculerimi karsilastircam canim. 1 ay once almistim bakalim 1 aydir sporun etkilerini gormus miyum 😉

X