Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sokakta kalmışa kucak açmak sevaptır😀

Hee kolaydı en az 2 ay sık dişini demek o😮‍💨 baktım kendim yapamıyorum buldum şifreleri deneye deneye 🤣
Yok orda haklısın ucunu koysan daha da gelir.
Yaparsın sen yaparsın. Gece yarıları sporlar yapmış hatunsun sen. Kolaymi verdin o kiloları da alacaksın birde daha gelmekte iyi yapmışsın.

Ben ne yaptım sosyal medya şifrelerim , gmail hesap şifrelerim ve kk şifremi not defterine yazdım hayatta hatirlayamam😂😂😂

Yok orda haklısın ucunu koysan daha da gelir.
Yaparsın sen yaparsın. Gece yarıları sporlar yapmış hatunsun sen. Kolaymi verdin o kiloları da alacaksın birde daha gelmekte iyi yapmışsın.

Ben ne yaptım sosyal medya şifrelerim , gmail hesap şifrelerim ve kk şifremi not defterine yazdım hayatta hatirlayamam😂😂😂
Ben o defteri de kaybederim. Bir insan 1 ayda 3 defa kredi kartı kaybeder mi😳 eşim en büyük korkum bi sabah kalkıp sen kimsin ne işin var benim yatağımda demen diyor🤣
Hoşgeldin cnm boyun kaçtı? 5.5 kg aldıysan 1 ayda bile verirsin 😍

😍 hoşgeldiniz sefalar getirdinizzz :KK74:
1.60 boyum canım. Ah hemencecik versem keşke. Aşırı abur cubur yiyorum hep ondan:KK11:

Ben o defteri de kaybederim. Bir insan 1 ayda 3 defa kredi kartı kaybeder mi😳 eşim en büyük korkum bi sabah kalkıp sen kimsin ne işin var benim yatağımda demen diyor🤣

1.60 boyum canım. Ah hemencecik versem keşke. Aşırı abur cubur yiyorum hep ondan:KK11:
Aşkım aşırıya bu kilodaysan biraz dengeli beslenince düşünemiyorum 😎

Kk ve mail Şifremi unuttum. Bi türlü giremedim uzun süre. Gerçi giresim de yoktu. Sanırım azcık depresyona girdim😀 koşa koşa takıma geldim kapanmış😢 sonra sizi burda buldum💕
Ya kız deli misin ne depresyonu bal hayat burda akiyor 🤣🤣
Ay evet ya kızımda daha yarın ilk defa gidecek 3lu oturanlardan biri de o olacak 😣
Kıyamam ya ,inşallah biran önce şu sınıf mevcutları düzelir :KK43: üzüldüm açıkçası hastalık olmasa bile bu kadar mevcuda ne öğretmen anlatabilir ne öğrenci anlayabilir :KK43:

6 saatlik if oldu 🤗

20210907_151833.jpg 20210907_154348.jpg 20210907_174626.jpg

X