Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

sen müsait bir zamanda çıtlat
O iş bende
Afiyet olsun canım güzel menü bence

canım afiyet olsun yarım bazlama dışında hafif olmuş ama protein kilona göre bayağı az :) kilomuz kadar protein yediğimizde daha iyi doyarız aklında bulunsun tavuk haşlama olabilir, füme jambon alabilirsin kahvaltıya mesela

canım aç hissediyorsun çünkü protein de lif de az almışsın haşlanmış yumurta yiyebilirsin şu an ya da kahveni birkaç ceviz ile içtikten sonra

Ben bugün az kalori aldığıma inanıyorum çünkü akşam hiç doymadım ben detoks yapamam canım ama detoks suyu içebilirim senin için ya da gideceğim çikolata detoksu yapacağım nasıl fikir
insAllah bklm cnm

Saol cnm

Güzel eksi cnm cumaya daha güzel olur insAllah
Sağ ol canım inşallah
Hım az yediğimi düşünüp dengeli yemiyormusum o zaman. Şu kalori saymayı beceremiyorum bir türlü. Hangi programı kullanıyorsun sen canim. Olmadı bir daha deniyim bari
Ben Fit365 kullanıyorum canım güzel blr uygulama

oyy bugun sonubda eskme hediye akdim. Artikrahatim . Ama bugun cok kotu yedim ya. O teknoloji magazasi senin bu magaza benim gezdim ama kotu yedim

Bende nöbetçiydim bugün 5 saat hiç oturmadım inan teli cebime koysaydım kesin on bin adım gösterirdi
Benim on bin olmamış ama 7bin adım cepte
Ellerine sağlık kuzum
E Emnis kaptanım kızım yine ateşlendş bugün şimdi yine acile gidiyoruz. Yolda yazabildim . Katılım sağlayamıyorum kusura bakmayın
Geçmiş olsun canım
oyy bugun sonubda eskme hediye akdim. Artikrahatim . Ama bugun cok kotu yedim ya. O teknoloji magazasi senin bu magaza benim gezdim ama kotu yedim
Ne aldın canım

Aynen oyle, su an cok cabuk yoruluyorum bende de hamlik var, sonra artik şok diyet fln etki etmiyor oyle haftada 3.kg fln ruya oldu, yas 36
Benim de yas 36. Aynen canim. Sok diyet bile yapsam 1 kilo bile gitmiyir. 200-300 verince haftada sevinir oldum.

Benim on bin olmamış ama 7bin adım cepte

Ellerine sağlık kuzum

Geçmiş olsun canım

Ne aldın canım
Xbox x aldim canim. Oyun konsolu. Yillardirhep oyun oynsmak istiyir ama hep cocuklardan evden isten hic vakit bulamiyor. Adam yazikvakit bulup da oyun konsolu bile bakmiyor. Eminim ki cok mutlu olacak. Olsun yani artk bi zahmet

dur bakayım menünee ben biraz yedim yaa yine gece tartıma göre yazıcam 12 gibi
detoks suyu da oluur o da faydalı bebişimm çikolata detoksu hangi diyetisyen bulmuş erkekse evlencem

Ben de yapayım kilo bildirimi dünle aynıyım ama cuma gününe göre -300 inşallah cumaya kadar 700 daha gider Diyet Salata E Emnis
Harikasın canım
Kilo bildirimi olduğunu unuttum buraya alışamadım daha
Cuma:74.7
Şuan:74.1
Fark: -600 dün fazla kaçırmama rağmen + ya dönüşmediği için mutluyum
Tebrikler canım harikasın
Burdan üstüme alınmam lazım sanırım 1 paket cips evet fazla biliyorum ama arada sizinde kaçamak yaptığınızı görünce bende 1 kerelik yapsam sorun olmaz diye düşünmüştüm
Ya aslında bu işler biraz bünye meselesi,mesela ben yesem cipsi kesin artıya geçerim, zamanla insan kendini tanıyıp ona göre hareket ediyor, burda da insanlari tanıdıkca ona göre yorumluyoruz , diğer takımda bazı arkadaşlar vardı bizlerin menüsüne göre çok yese de ekşi geliyordu misal Fit mutlu anne çok iyi metabolizma si var ama ben azcik yesem hemen artı geldim .

oyyy hadi hayırlı olssuuun inşallah beğenir ve çok güzel vakit geçirirsiniz cnm tabi senin de onun hediyesini beğenmen lazım hehe
olsun ya cumaya çok var bugün de bir kutlama olmuş cnm esas gün ne zaman? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…