Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kahvaltı
3 yk yulaf, 1 sb süt, 1 muz, 1 dilim ananas
Ara
Yeşil çay, züber
Akşam
1 kepçe ayran aşı, 2 tavuk baget, 1 wasa, 1 kase salata

2,5 LT su, 3 mil Leslie, 7bin adım

E Emnis Diyet Salata
canım benim de tatlı tatlı üstüne oldu bugün o yüzden anormalmiş gibi yorum yapamıcam ama güzel ve sağlıklı bir menü olmuş :) afiyet olsun

dur bakayım menünee ben biraz yedim yaa yine gece tartıma göre yazıcam 12 gibi
detoks suyu da oluur o da faydalı bebişimm çikolata detoksu hangi diyetisyen bulmuş erkekse evlencem
Ben buldum kuzum bu detoksu günde 3 öğün bayılana kadar sınırsız çikolata

Ananasla detoks hazırlayacağım yarın 3 gün ara öğün niyetine içeceğim güzel ödem attırıyor
Xbox x aldim canim. Oyun konsolu. Yillardirhep oyun oynsmak istiyir ama hep cocuklardan evden isten hic vakit bulamiyor. Adam yazikvakit bulup da oyun konsolu bile bakmiyor. Eminim ki cok mutlu olacak. Olsun yani artk bi zahmet
Çok iyi yapmışsın erkekler bayılır böyle şeylere
Sağ ol canım
Ben de seviyorum o programı ama bi tek iOS ta var galiba
Öyle mi ben hepsinde var sanıyordum en sevdiğim program oldu zaten artık hesaplamıyorum bile o kadar alıştım hepsinin protein yağ karbon oranları aklımda

canım nasıl geçti okulda ilk günün
Yorucu geçti bugün unutmuşuz okulda ders anlatmayı bir de nöbet olunca popomun üstüne oturmadım bugün Sınıflarımın mevcudu hep 30 kişi Allahtan bu kadar az beklemiyordum ona çok sevindim şimdi yorgunluktan ölüyorum şöyle bir güzel uzanıp dinleneceğim
canım benim de tatlı tatlı üstüne oldu bugün o yüzden anormalmiş gibi yorum yapamıcam ama güzel ve sağlıklı bir menü olmuş :) afiyet olsun
Sağ ol canıms yarın daha düzgün bir kahvaltı yapacağım ara öğün olarak da detoks içeceği akşamı da hafif geçirdik mi tamamdır bu iş
Pandemiden sonra yani 1 buçuk seneden sonra ilk defa yüzyüze ders yaptım maskeyle ders anlatmak ne zormuş gebeliğin 36. Haftasında 4. Kata derse çıkmak hele
Senin için daha da zor ama o maske gerçekten benim fırlatıp atasım geliyor çocuklar da sürekli çaktırmadan aşağıya indirme modunda sürekli maskeyi düzgün tak uyarılarıyla günü bitirdim
Şeker komasına girip bayılınca zaten yiyemiyorsundur
Aynen öyle ama böyle blr komaya şu an çok ihtiyacım var

oyyy hadi hayırlı olssuuun inşallah beğenir ve çok güzel vakit geçirirsiniz cnm tabi senin de onun hediyesini beğenmen lazım hehe
olsun ya cumaya çok var bugün de bir kutlama olmuş cnm esas gün ne zaman? :)
Cok sagol canim, insallah. Ailecek vakit gecirip oyun oynarz diyedusubdum. Ins dusundugum gibi olur
Cuma gunu sabah yola cikacagiz bir aksilik olmazsa. Cumartesi aksam kucucukbir kutlamayapip hediyelerimizi veririz.
ben simdiye kadar esimin aldigi herseyi begendim. Ya ben kolay begeniyirum ya da o beni cok iyy taniyor.

Pandemiden sonra yani 1 buçuk seneden sonra ilk defa yüzyüze ders yaptım maskeyle ders anlatmak ne zormuş gebeliğin 36. Haftasında 4. Kata derse çıkmak hele
Oyy canim ya 36 haftalik hamolesin ve hala iste misin? Alsana rapor kuzum. Hele ki maskeyle. Benim 2 cocuk da erken dogum. Ben 4. Aydan sonra hep rapor aldim. Dinlen kuzum. Gebelik bana kalirsa hastalik gibi, hep sorunlu gebelik, sorunlu dogum gecirdgimden mi bilmem ama bana kalirsa gebeligin belli bir ayindan sonra dinlenilmeli.

Bizde oyun oynamayi seven benimdur. Biaz hem kendime hem esime hediye oldu

Yaaa benm koca beni diyetten cikaracak bugun pizza istedi hadi ince hamur 2 dilmcik yedim idare ettim smdi de diyorki yarn soguk baklava yap(masterchef de yapiyorlar suanda)
Heyy masallah kuzum sana. Ne hamarat hatuneun sen. Kendin pizzayapiyorsun hele ki baklava masallah
Ama kotu tabi yapip da yememek cook irade ister. Ben dayanamadigimdan yerim diye hic yapmiyorum unlu mamuller. Aslnda yapsam esim de kizim da yer amadayanamam

Guzel menu cnm afyt olsun
O iş bende

Afiyet olsun canım güzel menü bence
Sagol cnm
E Emnis kaptanım kızım yine ateşlendş bugün şimdi yine acile gidiyoruz. Yolda yazabildim . Katılım sağlayamıyorum kusura bakmayın
Gecmis olsun acil Șifalar
Haklısın cnm kahve yaninda 2 kare cikolata yedm malesefff :/
Ayy ne guzel olrdu oyle bisey olsa cikolata zaafımmm
Yaa kiyamam ben 10dk markette bunaliyorm maskeden Allah kolaylik versin hepinize
Bizde oyun oynamayi seven benimdur. Biaz hem kendime hem esime hediye oldu
Aldinmi cnm kacirdm sanrm playstation mu aldin

Sagol cnm turism okudum icinde mutfak bolumude vardı biraz ordan geliyor bide seviyorm ama inan bende bisi yapmiyorm sirf yememek icin cunku bende dayanamamki ikna edip cuma yapicam bende 2 dilim odul niyetine yerm:/

Selam canım
Umarım çok almamışsındır ama olsun sen gel veririz yine el birliğiyle
Nasıl yerleştiniz mi iyice
Yerleştim kaptancım, başlasam iyi olacak cuma günü menü, yazmalı, başlasam alt listeden nasıl olur en azından yürüyüşlerede başlarım , biraz fazla gibi sanki ama cuma tartılıp yazarım kaptanım

Ben buldum kuzum bu detoksu günde 3 öğün bayılana kadar sınırsız çikolata

Ananasla detoks hazırlayacağım yarın 3 gün ara öğün niyetine içeceğim güzel ödem attırıyor
Ooo sen mi bulduun
oooh cnm süper

Şu canım şu sıra diyet yapmadığım için yüklü değil orası ayrı
Eki Görüntüle 2912126
sağol cnm bakayım ben de

Şeker komasına girip bayılınca zaten yiyemiyorsundur
sonra da serum filan zaten

yavru sen ne yapıyorsun hala çalışıyor musun

tabi cnm değişik bir his olmuştur ilk günkü gibi 45 kişi mi olur diyordun cnm
tamam canım ben de daha az yemeye çalışacağım bugün de abarttım eccük ama artı gelmiyorum o kesin

İnşallah canım
o seni çok iyi tanıyor bence

Yaaa benm koca beni diyetten cikaracak bugun pizza istedi hadi ince hamur 2 dilmcik yedim idare ettim smdi de diyorki yarn soguk baklava yap(masterchef de yapiyorlar suanda)
çabuk tvyi kapat çabuuk ama geç kaldık galiba

Haklısın cnm kahve yaninda 2 kare cikolata yedm malesefff :/

Ayy ne guzel olrdu oyle bisey olsa cikolata zaafımmm
çikolata yumurtadan tatlı tabii sen de haklısın ne diim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…