Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

3 Eylül cuma 11 20 2 ksk yulaf 1 elma Tarçın 4 kaşık yoğurt 15 .00 5 tane mercimek köfte Salatalık domates 2 YK kadar karışık turşu 19.00 5 tane yeşil biber köz Sarımsaklı yoğurt üzerine 2 üçgen dlm kavun Şu 3 litre spor yok
650 kalori, 110 karb canım protein 25 gr kadar ve çok çok az yani kalori düşük ama proteini arttırmak gerek :) yeşil çay da yok mesela o yüzden ertesi gün 200 gr + geldiğini düşünüyorum

4 Eylül cumartesi 11.00 2 dlmtb ekmek 2 dllm peynir Domates salatalık 1 dlm kaşar peynir Yeşil biber 19.00 1 kepçe bamya çorbası 2 kepçe et topalagi 3 üçgen dlm kavun Salata Şu 2bucuk litre spor yok
750 kalori, 60 karb canım bugün güzel olmuş protein de yeterli ama spor yok mesela veyine yeşil çay yok,ona rağmen ertesi güne yaklaşık 400 gr eksi geldiğini düşünüyorum

5 Eylül Pazar 8.00 1dlm ekmek 3 yuvarlak dlm sucuk Peynir Domates salatalık 13.00 4 YK pilav 4 YK döner Salata Ayran 19.00 1 kase mercimek çorbası 1dlm ekmek Salata 4 üçgen dlm kavun Şu 3 litre13.122 adım
700 kalori, 90 karb canım yağ oranı fazla bir gün olmuş eğer eti yağsız seçseydin ve sucuk yerine füme seçseydin eksiye geçebilirdin :)
bugün de ertesi güne +500 geldiğini düşünüyorum canım

Hoş geldin canım ben de Zeynep kaptan yardımcısıyımsağlıkla güzellikle kilolarımızı verelim inşallah
hosbuldum canim:)
insallah cabucak gider bu kilolar
ben vermekte sorun yasamiyorum ama korumada beceremiyorum malesef
canım sen de çok güzel vermiştin ?
ben de vermiştim ama fazlasıyla geri aldim tabiki akşamları çok yemekten.
sen neden aldın datlum gayet güzel gidiyordun çünkü
ben bi 5 kg tatilde aldim canim
turkiye gittik
tabi ne gorduysem yedim orda bulamiyoruz 2 3 senede 1 geliyoruz diye
ama abarttim biraz
bu kilolarda gidecek insallah9 kilo icin en fazla 2 ay hedef koydum kendime bakalim:)

Burası kilo verme topigi kız durun durdum yere iştahımı niye kabartiyonuz

9 aylik oldu canim benis. Emiyor evet canim dogru hatirliyorsun. Ilk cocukta 1 yasibdayken donmustum eski kilomun bile altina. Tabii heryil metabolizma da yavasliyor.
Aynen oyle, su an cok cabuk yoruluyorum bende de hamlik var, sonra artik şok diyet fln etki etmiyor oyle haftada 3.kg fln ruya oldu, yas 36

vauvvv süppersin yaaa
sağol bebeğim

Ay ne güldürdün kııızzzz
sen de bizim yüzümüzü güldürdün Allah da senin yüzüne baksın cınım

ayyy harikasın dream ortiiim

Deli kız ya çok alemsin yarimuhendis
kavuşturdun bizi bebiş
harika! senin için bugün daha da az kalori alacağım ve salı çrş prş de detoks yapayım

Ben de yapayım kilo bildirimi dünle aynıyım ama cuma gününe göre -300 inşallah cumaya kadar 700 daha gider Diyet Salata E Emnis
gider gideer dediğin gibi tek ihtiyacın olan çiklat ve prof

Ay kızlar ben artık sporumu yapayım da çıksın aradanoturdukça kalkamıyorum yerimden bi kendime geleyim yauvv
yap yap cnm hadi dön sahalara

Hım az yediğimi düşünüp dengeli yemiyormusum o zaman. Şu kalori saymayı beceremiyorum bir türlü. Hangi programı kullanıyorsun sen canim. Olmadı bir daha deniyim bari

Hım az yediğimi düşünüp dengeli yemiyormusum o zaman. Şu kalori saymayı beceremiyorum bir türlü. Hangi programı kullanıyorsun sen canim. Olmadı bir daha deniyim bari
aynen cnm ve baharat da tüketmiyorsun sanırım, ben hergümn kimyon,zerdeçal,karabiber acıbiber tüketmeye çalışıyorum, limonlu naneli 1 lt yeşil çayım hergün oluyor ve leslie hergün oluyor canım aşırı fark yaratıyor hee türk kahvesini de telvesiyle içiyorum o da var tabii
canım kafadan hesaplıyorum artık ama diyetkolik le öğrendim kuzum öneririm
O olur bakgözü doyurmak onemli
Ama aklımız hala yemekte haaa brokolili tabak, kabaklı tabaklarda var oysaki
hahaha boşver onları onları tabağa koyarız ama desen arzuladığımız birşey olmalı hahaha

Naneli limonlu yeşil çayı nasıl yapıyorsun canim.
Sporu hayatıma yerleştirme lazım zaten

Harika eksi sahaneee
Kilo bildirimimi yapayım kahvaltımı yaptım yenice
Cuma: 80.70
Pazartesi: 80.50
Fark: -200
Harika kardescanim. Cumaya 7lerdesin
Günaydın kızlar dün biraz rahatsızdım başım tutmuşuitu giremedimortaklar listesini bugün yapacağım kişilere bakıp çok aktif olmayanları eklemeyeceğim listeye haberiniz olsun
Meraklardayim
daha cok bekliyodum ama cok sukur korktugum gibi olmadi
69.5 le
bismillah diyorum
@Pnrrr-20
sormustun kilo durumumu:)
Hadi bismillah. Sen kafaya koydun mu cabucak halledersin.

Süper kuzu sen bu işi biliyorsun profiteroller çikolatalar haftaya ben de bir deneyeceğim
Biz hatayı yemekle yapıyormuş dimek Diyet Salata
E Emnis kardelelen321 -200 deyim şimdilik ama daha da gidicek inanıyoruum.
Tebrikler canım

E Emnis kardelelen321 -200 deyim şimdilik ama daha da gidicek inanıyoruum.
uuuuuu

Naneli limonlu yeşil çayı nasıl yapıyorsun canim.
Sporu hayatıma yerleştirme lazım zaten
cnm yeşil çayı demliyorum 4 dk 3 tatlı kaşığı, soğuyunca 1 limon sıkıyorum ve taze nane yaprağı atıyorum
Harika eksi sahaneee

Biz hatayı yemekle yapıyormuş dimek Diyet Salata

Tebrikler canım
teşekkürleer

aaynen yememek hata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…