Popüler Konu LenaG ile MasterFit

30 Eylül pazartesi

7.30
Haşlanmış yumurta
Domates salatalık
Süzme peynir
Bir dilim kepek ekmeği

11.00
15-20 üzüm

12.00
Türk kahvesi sade

13.00
Yarım avuç kuruyemiş
Orta boy armut

15.00
Sade Türk kahvesi

16.30
Bir kase domates çorbası
Bir kase yogurt
Bolca salata
Bir yk kuru fasülye (susuz)
Yarım dilim kepek ekmeği

Su 2 litreyi geçerim inşallah
Spor 8.500 adım (okuldan yürüyerek dönecektim il mem müdürü geldi okula geç çıktığım için yürüyemedim, sabah yürüyerek gittim ama)

Ne kadannnn da güzel bir yürüyüş yolu 😍
Cok guzel yollar parklar var da yürüyecek Leylak yok😵‍💫 normalde 1.10 dakika suren yolu 1.40 dakikada tamamladim gerçekten kilo ile kondisyon da gidiyor enerji de gidiyor ne pis bisey bu fazla kilo

AÇ KARNA : türk kahve yarım litre su
11.00
tereyağında 2 yumurta
8 zeytin
domates ve salatalık
2dilim siyez ekmek

17.00
halamın diyetisyenin önerisiyle dolma
4 karabuğdaylı biber dolma ve 3 sarma
3kaşık yoğurt
1 dilim siyez

IMG-20240930-WA0029~2.jpg

2litre su bitti
Efenin_Annesi Efenin_Annesi Fit mutlu anne Fit mutlu anne LenaG LenaG

Cok guzel yollar parklar var da yürüyecek Leylak yok😵‍💫 normalde 1.10 dakika suren yolu 1.40 dakikada tamamladim gerçekten kilo ile kondisyon da gidiyor enerji de gidiyor ne pis bisey bu fazla kilo
Kondisyon kazanılan bişey sonuçta zamanla o yolu 50 dakikada bile tamamlayacak duruma geleceksin 🌸

Uff uff dolmalar muhtesem gorunuyorr🤤aksama dolma mi yapsam jou aklimi karistirdin simdi😅
yap bence aşkomm karabuğdayla amaa pirinçle değil bide bol kıyma olunca protein oluyor yanınada bol yoğurt tamam miss bakalımm tartım ne olcak merak ettim denemeden konuşmayem 😀😀

30 Eylül pazartesi

7.30
Haşlanmış yumurta
Domates salatalık
Süzme peynir
Bir dilim kepek ekmeği

11.00
15-20 üzüm

12.00
Türk kahvesi sade

13.00
Yarım avuç kuruyemiş
Orta boy armut

15.00
Sade Türk kahvesi

16.30
Bir kase domates çorbası
Bir kase yogurt
Bolca salata
Bir yk kuru fasülye (susuz)
Yarım dilim kepek ekmeği

Su 2 litreyi geçerim inşallah
Spor 8.500 adım (okuldan yürüyerek dönecektim il mem müdürü geldi okula geç çıktığım için yürüyemedim, sabah yürüyerek gittim ama)

Canim şifa olsun .

Gece uyuyamadım 4 gibi uyandım mide bulantısı ile. Defalarca lavaboya gittim ama yok çıkaramadım ama belli değişiğim. Sabah kalktım fena halde ishalim şu an hala midem bulanıyor hala ishalim.. üzerine bir de regloldum. Regl bende böyle bir etki yapmaz neden oldum acep
Gecmis olsun canım regl bende bazen boyle etkiler gosterebiliyor
Oy -100 gram kaptanımdan bonus gelmiş 😘
Ay yanlis mi yazmisim canim sanki -1 hedefin diye hatirliyordum
Öncelikle tekrardan geçmiş olsun Allah bir daha bu acıyı yaşatmasın milletimize🤲🏻
Bazı şeylerim ulaşılabilir olması tabii ki bir etken benim bu tatlı aşkım da mesela söylüyorum Trendyol go dan 20 dk geliyordu mesela böyle bi imkan olmasa kalkıp da tatlı yapmam bi kere yapsam ikinciye üşenirim vs.

Meşguliyet noktasında aslında hafta içi o kadar yoğun geçiyor ki bazen lavaboya bile koşa koşa gidiyorum öğle yemeği zaten yemiyorum ama bi kahve içmeye bile bazen fırsat olmuyor.

Yazın annem beynine pıhtı attı ondan sonra ben bi sallantıda kaldım daha toparlayamadım sanki
Görme ve yürüme sorunu dışında bir hasar bırakmadı çok şükür ama yoğun bakım süreci beni mahvetti
Ama geçti bu zor günler toparlanıp hayata devam etmeye çalışıyorum inşallah bu duygusal yeme isteklerim de azalacak zamanla
Cok gecmis olsun Rabbim sifa versin

Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼

Geçen sene ocak ayında belden aşağı felç geçirdim, ona bağlı ağrılar var, hergün şiddeti farklı olarak ağrı çekiyorum, hamdolsun azalıyor 🤲🏼
Çok gecmis olsun canım

Kızlar size birşey sorcam fikrinizi almak istiyorum yani. Ben regl bekliyorum 5 gün gecikti. Ama bu ay ara kanama/lekelenme şeklinde 2-3 gün süren bişey yaşadım. Daha önce deneyimlemediğim için regl tarihinde sapma oluyor mu bilmiyorum. Şimdi ben ne zaman regl olacam ya.
28 agust regl
10 Eylül regl gibi olmayan 2-3 gün süren lekelenme
Muhtemelen yumurtlama donemi lekelenmesi idi canim benimde bi kez basima geldi ama tek seferlik lekelenme idi yine normal adet tarihini baz alarak beklemelisin bence

Bende menümü yazayım sonra fırsat bulamıyorum.
Kahvaltı 13.00
2 dilim çavdar ekmeği, 2 salatalık, 5 yeşil zeytin, birkaç airfry da kızarmış patates
Ara Öğün 16.00
Yarım tüylü yarım tüysüz şeftali, yarım armut, yarım erik (hepsinin yarısını annemle paylaştım)
Akşam Yemeği 19.30
1 kase sulu köfte, bolca salata, 3 yk kadar mantı yemeyi planlıyorum.
2 lt su + 1 lt dukan kiraz saplı Sporu birazdan yapacağım.
LenaG LenaG Lavinia_98 Lavinia_98 Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Afiyet olsun canım güzel
Fit mutlu anne Fit mutlu anne LenaG LenaG

29 eylül pazar

sabah 11.30
nohut unu ve yumurtadan ekmek, kaşar ve tulum peyniri, 7 zeytin, kayısı reçelinin meyvesi, sürk peyniri salatası

öğlen 14.50
4-5 yk zeytinyağlı barbunya yemeği, nutellalı ekmek

ara 1 avuç çekirdek ve madensuyu

akşam 19.00
avuç içi kadar yaprak döner, 1 kase spagetti, domatesli marul salatası, maydanozlu sumaklı soğan

ara 21.00 gibi yerim
2 yk tarçınlı yoğurt ve 1 dilim ananas

yatana kadar 2 lt su
Afiyet olsun guzel pazar menusu
Annem babam ilçede oturuyor ben ildeyim, bekarım yalnızım. Hastane işleri için yanıma geliyorlar Şu an yanımdalar mesela. Gözü için şehir hastanesine gidip geliyoruz. Doktor çok geç kalınmış dedi biraz da ihmal etti gitmedi. Üstüne pıhtı da atınca hepten görmüyor zar zor seçiyor. Ayda iki kere gidecez bazı haftalar iki kere geleceksiniz dedi. İnşallah gözleri açılsın da gideriz sorun değil. Böyle durum canım
Cok gecmis olsun Rabbim şifa versin inşAllah

İyi akşamlar
11:00 1mini patlıcan, 1kapya, 1soğan, 2yumurta, 2yk.yulaf ve baharat karışımından yağlı kağıtta tost,
yanında 60 gr.az yağlı eritme peynir, 8zeytin, 1dilim şarküteri ürünü, 1 jalopena, 1dolu avuç karışık kuru yemiş, şekersiz çay

Ara, 500 ml.mısır püskülü ve kuru zencefilli kiraz sapı çayı

18:30 Akşam yemeği
1.5 kase bezelye çorbası, 3 yk.makarna, avuç içi kadar yağlı kağıtta tavuk, sumaklı soğan,salatası, domates, zeytinyağlı yarım incir, 2 erik, 2 ısırık karpuz
LenaG LenaG Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Su 3 litre
Afiyet olsun canım guzel geldi bana menun
29 Eylül

Dünkü döner miktarı çoktı, açıkladığım için

13:15
Yarım lt chialı, keten tohumlu ayran

17:30
Tavuk şiş
Salata,
sebze sote, mantar sote
Bikaç çatal meze

Bu sefer miktar azdı, pek doygunluk hissetmedim, eve geldim biraz kaju yedim

1,5 lt su
3 kupa kahve
1 kupa apaform

LenaG LenaG Fit mutlu anne Fit mutlu anne dolar milyoneri dolar milyoneri
Afiyet olsun canım
Fit mutlu anne Fit mutlu anne LenaG LenaG

29 eylul pazar
4 yk menemen
1 dilim cecil peyniri 1 dilim beyaz peynir
Salatalik biber
Ceyrek simit, ceyrek acma

Ara, 1 muz 1 yumurtadan pankek

Akşam : 2 kase kabak çorba
3kofte
5 kasik kiymali makarna
1 kasik yogurt
8 yas ceviz
2 dilim ananas
Yarim tadelle

Sonra🙈 patlamis misir, 1 parca cikolatali ekmek
Yesil cay maden suyu
Aksamdan sonraki yediklerin gereksizmia ama pazar diyelim
71 diyeyim. Küsürat sevmiyorum. 70 de çok olur sanki. Olursa sürpriz olsun🤩
Olur insAllah sürpriz severiz 😁
Bugün menüm karışık oldu malum pazar

13:00 de başladı.

Yumurtalı ekmek bikaçtane
Peynir
Karpuz

Bir avuç çekirdek. (Hala tuzu ağzımdan gitmedi şu saatte bile. Onun yüzüne akşamı doğru düzgün yemedim bile)

3 çatal taze fasulye
2 tane çiğ köfte

18:30 bitti

Afiyet olsun gayet guzel menu
29 Eylül menü
07.00 1 bardak kuru kayısılı su
09.00 1 fincan kahve 1 galeta
10.30 1 yumurta yarım dilim peynir 5 zeytin 1 tk kuşburnu marmeladi, bol.yesillik, 1 dilim tb ekmek, 1 fincan rezene
15.30 bebisime yedirirken 2 kaşık çorba 2 kaşık keşkek(kalnlari atmaya içim.el vermedi)
18.30 Yarım kase çorba, 5 kaşık keşkek, 7-8 tane nohutlu sarma, 2 çatal karpuz
20.30 1 tane şekersiz soğuk kahve
3 litre su 30 dk yürüyüş
Afiyet olsun canım guzel menü
97 diyeyim 6 ekim de regl olacağım bu haftam hüsran geçer diye korkuyorum inşallah regl e inat güzel eksi gelirim
Kaydettim canım
29 eylül menüm sabah 11.00
Menemen
1 dilim tb ekmeği
Peynir 1 dilim
3 zeytin
Ara 15.00
Türk kahvesi
Bi parça cevizli sucuk
Akşam 18.00
Çeyrek ekmek arası kavurma
Salata
1 tane köfte
Su 3 lt
Afiyet olsun canım guzel bence
Günaydın kızlar alıntı yapıp menü yorumlamaya yüzüm yok doğrusu dünkü menümü yazayım da neden olduğunu anlayın o_O:KK43: h

Dün reglimin 3.günüydü ve çok yoğundu aşırı canım tatlı istedi duramadım yani hiç planda yoktu üstelik karnım davul gibi şiş olduğu için canım birşey de istemiyordu kahvaltı bile etmemiştim ö.den sonra böyle oldu 🙈

Bütün menüm 7 tane kurabiye 7 kupa filtre kahve

söyleyeceklerim bu kadar :kızgın::kızgın::kızgın:
Tüm gün sadece yediklerin bunlar miydi bende asiri asiri yedin sandim oyle diyince saglikli.bi menu olmamis tabi ama
günaydın kızlar ;

iyi haftalar diyerek start veriyorum. Bu yaz benim için hem iyiydi. hem kötü geçti. sağlıklı beslenemedim. hatta aşırı pis beslendim diyebilirim. hedefim ayda 5-8 kg arası vermek ama sağlıklı bir şekilde.
kahveyi hayatımdan çıkarttım. aşırı derecede rahatsızlanmam sonucunda çarpıntım durmadı bir süre ve kardiyolog da kahveyi azaltmamı hatta mümkünse tüketmememi söyledi. hayatıma bir de çarpıntı hapı ekleyerek devam ettim.

Hadi Bismillah diyelim ve başlayalım :)
Gecmis olsun hadi hayirli olsun baslangicin o halde
Kolay gelsin canım ❤️ mesaiden sonra ben de yapmayı düşünüyorum inşallah amin 🤣🤣🤣 dün evde yoktum o yüzden yemekler bu akşama kaldı 💃💃
Oh yemekler hazir ne guzel
Günaydın kaptanım oo çoktan uyandık benim bebe güneş doğmadan uyanıyo tekrar uykuya hazırlanıyoz bile😊
MasAllah erken kalkmak guzel de ben hala adapte olamadim ya
Sabah 05:30 da uyandım, daha uyuyamadım
07:30 da kalktım, arkadaşın kızı patlıcan getirmişti, onları kızarttım, yemek yaptım.
Oğluma nohut ekmeği yaptım
Şimdi kahvemi içiyorum 🥰
MasAllah 🤗

AÇ KARNA : türk kahve yarım litre su
11.00
tereyağında 2 yumurta
8 zeytin
domates ve salatalık
2dilim siyez ekmek

17.00
halamın diyetisyenin önerisiyle dolma
4 karabuğdaylı biber dolma ve 3 sarma
3kaşık yoğurt
1 dilim siyez

Eki Görüntüle 3485242
2litre su bitti
Efenin_Annesi Efenin_Annesi Fit mutlu anne Fit mutlu anne LenaG LenaG
Afiyet olsun dolmalar süper gözüküyo

yap bence aşkomm karabuğdayla amaa pirinçle değil bide bol kıyma olunca protein oluyor yanınada bol yoğurt tamam miss bakalımm tartım ne olcak merak ettim denemeden konuşmayem 😀😀
Karabugday yok da zaten hep bulgurla yaparim bizim oralarda dolmayi bol kiymali yapsrlar zeytinyagli sarma gibi de ince olmaz yaaa vsllahi yapcsm yok çok csnim çekti🤣

İyi akşamlar kızlar bugün modum aşırı düşüktü hava baya kapalı rüzgarli depresif modda idim herhaldr spor da yapmadım yattim durdum yatinca da baş agriai oldu tbai
30 Eylül Pazartesi
Kahvaltı

1 sahanda yumurta
Domates,salatalik,biber
1 dilim peynir
4 zeytin
1 dilim tbe
4 pankek
Öğle (işte burası çok karışık)
1 muz
1 elma
2 incir
3 tane tandir gevrek
1 dilim kek
1 avuç fındık
Yeşilcay içtim demin akşam yemeğo yemek istemiyorum aşırı siş hissediyorum tabi sacma sapan yedigim icin hem vicdanım rahat degil hem de acta, tok da değilim
Su 1 lt anca ictim yatana kadar tamamlamaya caliscam en azindan 2 litreye
LenaG LenaG

X