Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ellerine saglik kaptanim :KK200:
Tebrikler kızlarr:KK36:

Sende seviyorsan bence super hediye hepberaber oynarsiniz ne guzel :)

Amin insallah cnm

Eline emegine saglık canm :KK200:

Ellerime saglık cnm :KK200:
@Breeze96 tebriklerrr cnm :nazar::KK9::KK36:

Evet cok haklisin cnm bidhakine oyle yapicam insallah
Teşekkürler ederim canım😍😚💕💕
Bizim evde bu durumda . Kitaplar kalamler ve defterler tek konuşulan bu😂😂

Sorma bizimde ingilizce ogretmenimiz değişmiş kızımdan çok ben üzüldüm çok iyi öğretmendi😳

Calissaydim da durumun çok farklı olacağını sanmıyorum ben canim.
Yettigim yere kadar yapıyorum bende dün mesela uyumayı seçtim kalkınca yaptım pogacayi. Ne oldu yemek gecikti biraz. Ama ben dinlenmiş oldum.

Güya bende buzluğa kaldırıp okula koymak için yapmıştım ama bayadir yapmıyordum ozlemisler 5 tane ancak ayirabildim😂😂okula

Geçmiş olsun canım çovit olmamasına sevindim

Ben uykuyu seçtim dün🤭 ama ne güzel dinlenmisim . Bu ikilem çocuklar küçükken bendede oluyordum sonra hiçbirini yapamadan çocuk uyanmış oluyordu😂😂
Aynen canım💕
Evet canım benim canımda çok sıkıldı daha ne temizlik nede güvenlik varmış okullarda.
İş kur atama yapmamış daha. Okul idaresinin insafına kalmış artık birini çağırıp temizlettiyse ne ala kı zor. Bide bir kere temizlemeye bitecek şey de değil hergun temizlenmesi lazım. Amann rabbim korusun zor gerçekten
Aminnn canım.Allah büyük.Inşallah birşey olmaz.
Eline sağlık kaptanim

Eline sağlık kaptanim. @Breeze96 canim tebrik ederim😍😍

Hoşgeldin canım seni görmek ne güzel😍😍
Teşekkürler ederim canım😍😚💕💕

yaa resimlerine de bayılıyorum 😂 bu tembel hayvan anne mi 🦥
Aynen canıms tembel hayvan benim favori hayvanım🤣🤣 beni tanımlıyor ben de onun gibi her bulduğum yerde sürekli yatayım dünyaya hayvan olarak gelseydim herhalde tembel hayvan olurdum🤣🤣🤣
DeryaOnDiet DeryaOnDiet ortimi çalmaya çalışırken😂😂😂
Benim o benim o 😂😂😂
Sizin ortilik bitti artık bu hafta DeryaOnDiet DeryaOnDiet biz istiyoruz🤭🤭
Bizim evde bu durumda . Kitaplar kalamler ve defterler tek konuşulan bu😂😂

Sorma bizimde ingilizce ogretmenimiz değişmiş kızımdan çok ben üzüldüm çok iyi öğretmendi😳

Calissaydim da durumun çok farklı olacağını sanmıyorum ben canim.
Yettigim yere kadar yapıyorum bende dün mesela uyumayı seçtim kalkınca yaptım pogacayi. Ne oldu yemek gecikti biraz. Ama ben dinlenmiş oldum.

Güya bende buzluğa kaldırıp okula koymak için yapmıştım ama bayadir yapmıyordum ozlemisler 5 tane ancak ayirabildim😂😂okula

Geçmiş olsun canım çovit olmamasına sevindim

Ben uykuyu seçtim dün🤭 ama ne güzel dinlenmisim . Bu ikilem çocuklar küçükken bendede oluyordum sonra hiçbirini yapamadan çocuk uyanmış oluyordu😂😂
Kişilik özelliği biraz da canım ama ne bileyim arada yardım almak da iyi oluyor🥰ben temizlik yapmayı sevmiyorum öyle olunca sevmediğim işleri eşime yaptırıyorum (cam silmek, ütü, toz almak🤣)
Ay oy haftasonu çok fena yedim kızlar ve korkunç bir tartım sonucu aldım maalesef... Paylaşmaya utanıyorum şu an.
Pazar günü yaptığımız piknikte dayanamayıp herşeyin tadına bakınca gitti 1 haftalık emek.
Artık daha dikkat edeceğim
fuffff tutamıyorum şu boğazımı kaç kere diyet yapıp güzelce kilo verdim sonunda yine eski halime döndüm
Çok kızgınım kendime
geçen hafta ben de öyleydim canım arada olur hiç moral bozmak yok o yüzden tam motive devam inşallah bu sefer kilolar verilecek ve geri de alınmayacak💕
Wasa mı alsam ki bende bugün💕
Ben artık ekmek yiyemiyorum canım ne canım çekiyor ne de yiyince keyif alıyorum tamam ekmeğin yeri ayrı ama beni şişiriyor rahatsız ediyor ama wasa öyle mi kıtır kıtır beni tatlışım🤭🤭 kesinlikle tavsiye ederim canım😍😍

Güzel canım,akşam biraz kaçmış ama dengeli görünüyor 😘

Akşamki çok klaorli birşey değilse çok değil canım, yani gündüz birşey yememissin

Yavaş yavaş alışıyorsun canım 😘👏

Güzel menu canım afiyet olsun, kurabiye biraz göze batıyor ama 😘

Patatesin miktarı çok değildir insallah 🙈 mısırla bir arada olmasa daha iyi olurdu ❤️ dondurma çok değildir insallah 🙈

Ay canım 3 dilim turta diyorum başka birşey demiyorum 😭 sabah ki 3 dilim ekmek de fazla gibi ama akşam sadece protein olduğu için dengeli ama işte o turtalar 🙈

Gayet güzel canım afiyet olsun 😘

Gayet güzel canım afiyet olsun 😘 spor da çok güzel

Kızartmalar kötü olmuş canım :KK43: keşke fırında yapsaydin onları harika olurdu, cips çok fazla kalorili malesef :KK43:

Güzel menu canım afiyet olsun 😘

Güzel menu ama suyun az canım :KK43:

Afiyet olsun canim

Suyun cok az canim. Arttırmaya çalış. Afiyet olsun
Evet suyu oldum olası az iciyorum, zaten onu ve hareketi artirsam baya hızlanır kilo vermem ama iste, senelerdir tutturamadim dengeyi🙄

Gunaydin hanımlar, bugun 300 gr eksik geldim tartıda umarım böyle devam eder. Fotoğraf cekmedim, pzt foto zorunlu değildi diye hatırladım sanki.
Okula başlayan çocuklarınıza mutluluklar diliyorum, insallah güzel olur her şey.
Bizimki ayın 1 inden beri gidiyor, ben de bugün dil kursuma yeniden basliyorum.
Cok aktif olamasam da elimden geldigince burayı takip edecegim, cok guzel motive ediyorsunuz birbirinizi.
Mesela aklıma kazındı bugun 10.000 adimi ve en az 1.5 lt yi tamamlamaya çalışacağım 🤗

Günaydın kizlar 😍
Cumaya göre 400 Gr artidayim, dün yedim tatlıyı, hafta içi telafi edecegim inşallah, bu hafta annem ve kayınvalidem bende nasıl dikkat edeceksen bakalım ☺️

Eklentiler

• IMG_20210906_083236~2.jpg
    IMG_20210906_083236~2.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 13
Gunaydin hanımlar, bugun 300 gr eksik geldim tartıda umarım böyle devam eder. Fotoğraf cekmedim, pzt foto zorunlu değildi diye hatırladım sanki.
Okula başlayan çocuklarınıza mutluluklar diliyorum, insallah güzel olur her şey.
Bizimki ayın 1 inden beri gidiyor, ben de bugün dil kursuma yeniden basliyorum.
Cok aktif olamasam da elimden geldigince burayı takip edecegim, cok guzel motive ediyorsunuz birbirinizi.
Mesela aklıma kazındı bugun 10.000 adimi ve en az 1.5 lt yi tamamlamaya çalışacağım 🤗
Çok iyi canım😍
Günaydın kizlar 😍
Cumaya göre 400 Gr artidayim, dün yedim tatlıyı, hafta içi telafi edecegim inşallah, bu hafta annem ve kayınvalidem bende nasıl dikkat edeceksen bakalım ☺️
çok bir artı değil canım telafi edersin😘

X