Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ellerine saglik kaptanim :KK200:
Tebrikler kızlarr:KK36:

Sende seviyorsan bence super hediye hepberaber oynarsiniz ne guzel :)

Amin insallah cnm

Eline emegine saglık canm :KK200:

Ellerime saglık cnm :KK200:
@Breeze96 tebriklerrr cnm :nazar::KK9::KK36:

Evet cok haklisin cnm bidhakine oyle yapicam insallah
Aynen hem esime hediye olur hem bize 👾👾

Akşam ki kurabiyeyi bilemedim bı am güzel canim afiyet olsun

Mısır,dondurma🙄. Kaçamak olarak birini sevseydin keşke canım . Afiyet olsun

3 dlm elmalı turta mi 😔 telafi edersin bugun canim

Güzel menü bence canim afiyet olsun

Ajvar ne diye gittim baktım geldim. Domates sos heralde açılımı. Menü güzel afiyet olsun

1 paket mi cips mi 😳🙄😳😳
Afiyet olsun canim
Aynen ortim sebzeli domates sosu. Kalorisi de az diye aliyorum bazen.

Aynen canıms tembel hayvan benim favori hayvanım🤣🤣 beni tanımlıyor ben de onun gibi her bulduğum yerde sürekli yatayım dünyaya hayvan olarak gelseydim herhalde tembel hayvan olurdum🤣🤣🤣

Sizin ortilik bitti artık bu hafta DeryaOnDiet DeryaOnDiet biz istiyoruz🤭🤭

Kişilik özelliği biraz da canım ama ne bileyim arada yardım almak da iyi oluyor🥰ben temizlik yapmayı sevmiyorum öyle olunca sevmediğim işleri eşime yaptırıyorum (cam silmek, ütü, toz almak🤣)

geçen hafta ben de öyleydim canım arada olur hiç moral bozmak yok o yüzden tam motive devam inşallah bu sefer kilolar verilecek ve geri de alınmayacak💕

Ben artık ekmek yiyemiyorum canım ne canım çekiyor ne de yiyince keyif alıyorum tamam ekmeğin yeri ayrı ama beni şişiriyor rahatsız ediyor ama wasa öyle mi kıtır kıtır beni tatlışım🤭🤭 kesinlikle tavsiye ederim canım😍😍
😀😀 ben de hepinizi birden istiyorum onu napcaz 😉

Günaydın kizlar 😍
Cumaya göre 400 Gr artidayim, dün yedim tatlıyı, hafta içi telafi edecegim inşallah, bu hafta annem ve kayınvalidem bende nasıl dikkat edeceksen bakalım ☺️
Halledilmeyecek bir aştı değil zaten halledersin sen
Kilo durumum:

Cuma: 73.5
Bugun: 73.6
Fark +100gr

Normaldem erken tartıldım ona baglıyorum cumaya guzel eksi gelicek inșallah
Çok değil canimcim hallolur
Cuma 55.0
Güncel 55.5
Regl şişkinliğine merhaba dedim bu sabah🙈
Cumaya hallolur canim .
Günaydın kizlar 😍😘
Cuma:63.3
Bugün : 62.8
500 Gr eksideyim 😍
Harikasın veeee😍😍
😀😀 canim ortim. Himm gerci bilmiyorum hala orti miyiz. Yeni listeyi gormedim daha. 🧐
Bende görmedim sanırım paylasilmasi daha
Halolur tabiki ortim. Daha 4 gun var. cok dikkat edersin, biraz sporda ekleyebilirsen super olur
İns canim hallolur

Gunaydin hanımlar, bugun 300 gr eksik geldim tartıda umarım böyle devam eder. Fotoğraf cekmedim, pzt foto zorunlu değildi diye hatırladım sanki.
Okula başlayan çocuklarınıza mutluluklar diliyorum, insallah güzel olur her şey.
Bizimki ayın 1 inden beri gidiyor, ben de bugün dil kursuma yeniden basliyorum.
Cok aktif olamasam da elimden geldigince burayı takip edecegim, cok guzel motive ediyorsunuz birbirinizi.
Mesela aklıma kazındı bugun 10.000 adimi ve en az 1.5 lt yi tamamlamaya çalışacağım 🤗
Senin kursun da cocugunun okulu da hayirli olsun canim. Ikinize de allah zihin acikligi versin 😘

Sabah 3 dlm ekmekle kızartma fazla göründü canim. Ki kızartma ninda miktarı yok😂😂😂
Neeyse profiterolu dengemissin hem içecekle hem akşam menunle
1 paket mi cips mi 😳🙄😳😳
Afiyet olsun canim
Bana demediğin kalmamış bir de 1 paket cipse verdiğin tepkiye bak :sinirli: pazartesi tartı sonucun ne bakim söyle ben de söylicem 😂😂😂😂
Ay oy haftasonu çok fena yedim kızlar ve korkunç bir tartım sonucu aldım maalesef... Paylaşmaya utanıyorum şu an.
Pazar günü yaptığımız piknikte dayanamayıp herşeyin tadına bakınca gitti 1 haftalık emek.
Artık daha dikkat edeceğim
fuffff tutamıyorum şu boğazımı kaç kere diyet yapıp güzelce kilo verdim sonunda yine eski halime döndüm
Çok kızgınım kendime
Ya senin fuffffunu sevsinlerr fluffy lovely thing im beniim üzülmeee :KK74:çak bir instagram detoksu 4 gün eksiye geç 😂
Aynen canıms tembel hayvan benim favori hayvanım🤣🤣 beni tanımlıyor ben de onun gibi her bulduğum yerde sürekli yatayım dünyaya hayvan olarak gelseydim herhalde tembel hayvan olurdum🤣🤣🤣

Sizin ortilik bitti artık bu hafta DeryaOnDiet DeryaOnDiet biz istiyoruz🤭🤭
Yaa çok tatlısın 😆😆😆

X