Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar onca yürü, mezdeke yap,az ye ve +50gr . Bu işi ben yanlış yapıyorum galiba. Cumartesi 94.40 bugün 94. 45 LenaG LenaG

Eklentiler

• Screenshot_20241001-091648_OKOK international.jpg
    Screenshot_20241001-091648_OKOK international.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 4
Hastalıktan önce bende çok üşürdüm
Kalorifer açtık diye dün yalınayak yerlere bastım, meğer mutfak soğukmuş 😂😂
Ayaktan anlamıyorum, zaten ayaklar yanıyor 😂😂
Elimi vurunca mutfağın sıcak olmadığını anladım
Ellerim ve burnum üşürse üşüdüm demektir, ayaktan çok anlamıyorum, sadece bazen huzursuz oluyorlar, dokunup bakıyorum ki üşümüşler 😂😂
Canım ben dün gece neredeyse hiç ısınamadım ki ben sıcağı sevmem yani, böyle olduğuma göre hava buz gibi demekki😃

ayy ben sana diyim kızzz 49.50 la gittim dün sabah 52.50 olmuşum bugün de 53 oldum heralde şiş hissediyorum kendimi 3, 3,5 kilo almışım yani :skandal: :skandal: :skandal:
Kız iyi işte bir hafta doya doya ye, diğer hafta diyet yap sanada aksiyon olsun😂önümüz kış zaten dışarda ne yapacaksın😂

Canım ben dün gece neredeyse hiç ısınamadım ki ben sıcağı sevmem yani, böyle olduğuma göre hava buz gibi demekki😃
all bitane daha benden yaaa LenaG LenaG kaptanımda seviyor bu havaalrarıı sıcağı bende hiçç sevemiyorum şimdi renkli renki kazaklarımı hırkalarımı giyerim elime de salep şaka şaka yeşil çay sıcacık ohh miss hahaha

Günaydın kızlar ayyy ben dün salı tartısı hatırlatma bildirimini atamadım ya pc de sorun çıktı cepten atamadım tabloları yapmak zor oluyor eşim de hasta olarak geldi işten onunla ilgilen derken atladım yaa lütfen kusura bakmayın :oops:

Böyle durumlarda bana yardımcı olabilecek bir yardımcı arıyorum içinizde destek olabilecek var mı ? Gerçekten baya ihtiyacım var. :dua:

30 Eylül menü
07.30 1 bardak kuru kayısılı su
09.30 1 fincan kahve 2 grissini
10.30 2 Wasa arasina 1 yumurta yarım dilim peynir bol yeşillik ile sandviç, 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
12.30 yarım kase çorba, 4-5 çatal kavun, 1 dilim peynir yarım dilim ekmek
16.30 3 kaşık yoğurt içine 1 küçük muz 5 badem biraz tarçın, 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
18.30 8 kaşık kıymalı karnabahar yemeği, 1 dilim tb ekmek 1 kase salata
20.30 yarım avuç kadar karışık kuru( yaban mersini, üzüm, cranberry kurusu)
3 litre su spor yok emzirmeye devam
Regl mahvetti beni herhalde biraz da gripten bacaklarım kopuyor valla spor yapamadim bebem sağolsun ayakta bolca tutuyor zaten 🤣
LenaG LenaG Fit mutlu anne Fit mutlu anne

Sevgili Masterfit ailesi salı kontrol tartısı bildirimlerinizi 14:00 e kadar bekliyorum kaptanlarım Fit mutlu anne Fit mutlu anne ve Lavinia_98 Lavinia_98 fotolu bildirimlerini bana özelden göndereceklerdir.

NOT: Geç oldu ama ben yine de göndereyim dedim. :oops:

Hepimize bol eksiler diliyorum :dua:

X