Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kfc dürüm hiç yemedim kalorisine hakim değilim ama genel olarak güzel gibi menü cnm

Allah kolaylık versin bacım ayyy zor vala sürekli yemek hazirla

Ben bekarken öylesine yerdim son bı kaç senedir baya zevkle yiyorum açıkçası

Ay gülsem mi ağlasam mı ya halinize kv sinir oldum şu an her kafadan şimdi akıl dinle kendini başını kurtarayim derken seninkini 💩ta koymuş 🤦😄

Afiyet olsun canım güzel menü bence

Afiyet olsun güzel menü

Afiyet olsun güzel bence
Sagol canim.

4 Eylül cumartesi
Kahvaltı 10:00
1 küçük bazlama
Peynir
Acılı sos

13:00
2 gofret
1 bardak süt

15:30
1 çiçek ekmek
3 kaşık patates yemeği
Salata

Akşam 19:00
2 servis kaşığı kısır
1 bardak ayran
Domates salatalık
1 kornişon turşu

Su 2.5 lt
Afiyet olsun canim. Karbonhidrat almissin ama oran olarak cok degil. Sadece belki gofret olmayabilirdi ama haftada bir iki yenebilir bence. Sporu goremedim ?? 🧐
4 Eylül
Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, 1 çatal krem peynir, 4 zeytin, kiraz saplı çay, 1 çk bal
Ara
Türk kahvesi, züber, 1 küçük muz
Akşam
1 kepçe şehriye çorbası, 6 yk kuru fasulye, 3 yk bulgur pilavı, 1 küçük kase yoğurt

2 LT su, yeşil çay, 3 mil Leslie
E Emnis @Tempus
Afiyet olsun canim. Sporu hergun yapiyorsun artik, sahanee 👏
sabah:3yk menemen küçük simit 1 2 zeytin çok az süzme peynir
Öğlen:bezelyeli tavuk sote 6yk
Akşam:1 kase nohut 5 yk bulgur pilavi
1.5lt su Full body anterman 10 dk +10000 adım
E Emnis hzlsel hzlsel
Sporun da menun de gayet guzel olmus canim. 👍
4 eylul menum:

10:00 kahve, 3 kuru kayisi

11:30 2 dlm ekmek, 3 dlm salam, 1 yumurta, domates salatalik 1kk peynir

14:30 sütlü kahve, 3 hurma

18:00 kfc dürüm, yarim bardak ayran, 1 tane citir kanat

2 mil. Leslie
1000 zıplama
10.500 Adım
2.5 lt Su
hzlsel hzlsel
E Emnis
@kardelelen321
Spor da menu d cooook guzel 👏
Bugünden önce sıfır kaçamak gidiyordum. Bugün menü yazıcam diye nazar değdi. Kalori toplamında bir sorun yok ama. 🤓

Kahvaltı (11.30): 1 haşlanmış yumurta, 27 gr tb ekmek, 20 gr yeşilzeytin, 1 küçük küp tuzu az köy peyniri, domates, salatalık, çay

Akşam (17.45): 1 kepçe tavuk haşlama (suyu az), 2 yk kısır 🤪

Ara: 1 mandalina, 80gr üzüm

Su: Bugün dışarıdaydım. O yüzden çok sayamadım ama az oldu. 😞

E Emnis
Yok kuzum gayet iyi bence. Belk uzum biraz fazla sekerli ama en azindan taze meyve.
11:30 1 haslanmis yumurta, 2 dilim hindi fume, 1 dilim peynir, ceyrek simit

15:00 1 muz

19:00 kabak yemegi, 1 dilim ekmek, 2 kasik yogurt

su 3 litre
Spor 30 dk leslie

E Emnis hzlsel hzlsel
Menu de spor da cok guzl canim👏

Ben şu an nerede durmam gerektiğine karar veremiyorum kaptanım bu kadar verdim az daha vereyim şu kiloyu da göreyim diye diye ilerliyorum nerede duracağım Allah bilir🤣🤣

şok olmak ne kelime kaptanım maske takılı bir de saç baş da değişince tanıyamadılar🤣🤣 geliyorlar yanıma sürekli sana bakıyorum çok güzel olmuşsun diyorlar🤭🤭 ben bu motiveyle 59 kiloyu görene kadar durmam😅
Maşallah arkadaşım güncel kilon çok güzel olmuş ben izne ayrıldığımda bayağı vardı şahanesin gerçekten

Topluymuş muş 🤛🏻 Ağzına yumruk yemiş gibi olmuştur herhalde

Boyun kaç canım ? Ben 100 kilodan indiğimde senin gibiydim ama hep 38 bedene sığdığımda bırakacağım diyordum 65-70 arası korumada idim evlendikten sonra hamile kalınca saldım doğum sonrası 78 kilo idim sonra bi baktım yaklaşık 1 buçuk yıl içinde 91 olmuşum derken o sıra 9. Takıma başladım yeniden 65e indim ve yine hamilelik Doğumdan sonra buralardayım anlayacağın 🙈
9ncu takım benim ilk takımım teeeee 2008 yılında ama

Iyi canim cok sukur bir sorunum yok kimseyle.33ten sonra ataninca cogunluga gore yasca büyüğüm zaten abla kardes geciniyoruz 🤣 24 saat nobet cok zorluyor ama 🙄 senin nasil giduyor görüşmeyeli neler yaptin.

Geliyor kaptanim bugun basladim diyete dun yapmadim 🙈 o yuzden yazmadim
Bende diyete alıştırmaya çalışıyorum kendimi ama akşamları bozuyorum

Ohh siz de ne gyzel yapmissinuz. Guzel oluyir haftasonu ailecek gecirilen zanan. Normalde is/okul/ev derken birbirimize zanan ayiramiyiruz.
ayy cok mutlu oldum canim. Ya bir de haftaya cumadan pazara sehir disina cikcaz evlilik yildonumumuzu kutlamaya, hic adam gibi kiyafetim yoktu kislik. Iyi oldu dedim esime artik kucuk tatilimize gidebiliriz. Yildonumu yemeginde giymek icin de pariltili bir elbise aldim 😀 nesem yerine geldi. Dusunup duruyirdum ne giycem diye.
Ayyyy 😍 çok romantik bir gece olacak desene hehe 🤭 hediyeye ne karar verdin peki 😼 o ne alacak acaba çok heyecanlııı :))

oyy aklımdaydın kuzum yaaa 😍 çok sevindim gördüğüme senii
tabi taşınma telaşesi yazamaman normal 🤗 hoşgeldiin
Aklımdan hiç çıkmadı burası arada gelip okudum, sizleri gördüğüme bende çok mutlu oldum eskilerden kimse kalmamıştı herkez geri gelmiş nasıl mutluyum

ben de lisede arabeks dinliyordum 😂 ergenlik işte hayat çok zor anlaşılmaz geliyordu ne derdim vardıysa bu kadar dünyaları yıkacak kadar 😂
şu an da arada dinliyorum dertleri bartmak istediğimde iyi geliyor derdim yokmuş be diyorum sonra :KK70:
Temizlik yaparken kızlar anne sana müzik açalım diyor, hemen ümit besen, müslüm, arif susam açarlar bana biliyorlar onları dinlerken sesim çıkmadan iş yapıyorum, pop çaldılarmı başlıyorum değiştirin ben bunu bilmiyorum demeye yada onlara karışmaya,

Aklımdan hiç çıkmadı burası arada gelip okudum, sizleri gördüğüme bende çok mutlu oldum eskilerden kimse kalmamıştı herkez geri gelmiş nasıl mutluyum
bi ara perili köşke dönmüştü burası evet 😂 kalanların da neşesi,vakti yoktu ama şimdi tekrar yeşillendi çiçeklendi buralar cnm 😍 9. takımdan da yeni çiçeklerimiz oldu 🤗

:KK68:Günaydın herkese :KK68:
Benden de iyi akşamlar canım

Eski nickimi yemişsin 😍 afiyet olsun canıım şekersiz 21 gün imkansız ya haftada 1-2 gün yeterli 😘
Benimde aklıma hemen eski nickin geldi

Böyle canım sıcacık dereotlu peynirli sıcacık ağızda dağılan poğaça çekiyor🤭🤭
Bu evde poğaça yapacak fırınımda yok benim,
Sende hoşgeldin canım tekrardan bende gelmek istiyorum artık

Temizlik yaparken kızlar anne sana müzik açalım diyor, hemen ümit besen, müslüm, arif susam açarlar bana biliyorlar onları dinlerken sesim çıkmadan iş yapıyorum, pop çaldılarmı başlıyorum değiştirin ben bunu bilmiyorum demeye yada onlara karışmaya,
tabiki sevdiğini dinle cnm herkese iyi gelen müzik farklı 😘 ruh hallerimiz farklı oluyor ,gün içinde bile kaç kere değişiyorvallahi

3 EYLÜL
sabah
1 h.yumurta
Kk peynir
5 zeytin
1 TB ekmek
Çay
Ara
1 tabak yoğurt
Akşam
3 yemek kaşığı bulgur pilavı
1 kepçe sucuklu kurufasulye
Salata
3 litre su
Diyet Salata Diyet Salata
Güzel menu canım afiyet olsun 😘
3 Eylül

Kahvaltı
2 dilim peynir
Domates Salatalık
2 dilim ekmek
6 tane zeytin

Ara
1 tane elma

Öğle
3 kaşık pilav
6 kaşık kuru fasulye
Salata

Akşam
4 kaşık tavuk sote
4 kaşık bamya yemeği
Salata
4 kaşık yoğurt

3 lt su
5000 adım
4 Eylül cumartesi
Kahvaltı 10:00
1 küçük bazlama
Peynir
Acılı sos

13:00
2 gofret
1 bardak süt

15:30
1 çiçek ekmek
3 kaşık patates yemeği
Salata

Akşam 19:00
2 servis kaşığı kısır
1 bardak ayran
Domates salatalık
1 kornişon turşu

Su 2.5 lt
Canım gofretler ile patates ve ekmek bir arada olmamış canim
4 Eylül
Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, 1 çatal krem peynir, 4 zeytin, kiraz saplı çay, 1 çk bal
Ara
Türk kahvesi, züber, 1 küçük muz
Akşam
1 kepçe şehriye çorbası, 6 yk kuru fasulye, 3 yk bulgur pilavı, 1 küçük kase yoğurt

2 LT su, yeşil çay, 3 mil Leslie
E Emnis @Tempus
sabah:3yk menemen küçük simit 1 2 zeytin çok az süzme peynir
Öğlen:bezelyeli tavuk sote 6yk
Akşam:1 kase nohut 5 yk bulgur pilavi
1.5lt su Full body anterman 10 dk +10000 adım
E Emnis hzlsel hzlsel
4 eylul menum:

10:00 kahve, 3 kuru kayisi

11:30 2 dlm ekmek, 3 dlm salam, 1 yumurta, domates salatalik 1kk peynir

14:30 sütlü kahve, 3 hurma

18:00 kfc dürüm, yarim bardak ayran, 1 tane citir kanat

2 mil. Leslie
1000 zıplama
10.500 Adım
2.5 lt Su
hzlsel hzlsel
E Emnis
@kardelelen321
Bugünden önce sıfır kaçamak gidiyordum. Bugün menü yazıcam diye nazar değdi. Kalori toplamında bir sorun yok ama. 🤓

Kahvaltı (11.30): 1 haşlanmış yumurta, 27 gr tb ekmek, 20 gr yeşilzeytin, 1 küçük küp tuzu az köy peyniri, domates, salatalık, çay

Akşam (17.45): 1 kepçe tavuk haşlama (suyu az), 2 yk kısır 🤪

Ara: 1 mandalina, 80gr üzüm

Su: Bugün dışarıdaydım. O yüzden çok sayamadım ama az oldu. 😞

E Emnis
11:30 1 haslanmis yumurta, 2 dilim hindi fume, 1 dilim peynir, ceyrek simit

15:00 1 muz

19:00 kabak yemegi, 1 dilim ekmek, 2 kasik yogurt

su 3 litre
Spor 30 dk leslie

E Emnis hzlsel hzlsel
Gayet güzel canım afiyet olsun 😘
4 eylul menum

12:00- 1 dilim tt ekmek, tereyaginda 2 yumurta, 2 dilim peynir, 1 yk ajvar, 1 yk sbzeli ezme.
16:00- 1 hamburger

su:2lt
Spor: 30 dk cardio
20 000 adim

E Emnis hzlsel hzlsel @Ucmelekannesi
Hamburger fazla kalorili geldi canım 🙄😘
Kahvalt: 1 dilim kepek ekmeği ile klasik kahvaltı
Öğle: 3 kaşık mantı ve yoğurt
Ara:cornetto keyif :KK43:
Akşam: 4 dana köfte ekmek içsiz hazıladım yoğurt 1 dilim kepek ekmeği
su:2 lt 8500 adım
@Sonsuz umut @yarimuhendis hzlsel hzlsel
Dondurma daha masum olanlardan olsa güzel olurdu canım ❤️
Bugün de biraz fazla oldu,dünden az ama yine biraz oldu 😂 yarın detoks farz oldu hehe 🤗
kahvaltı 1 haşlanmış yumurta,1 dilim süzme peynir,domates,1 kaşı acuka sos,baharatlı yeşil zeytin
ara 1 izmir bomba,şekersiz siyah çay
öğlen 1er kase taze fasülye yemeği, yayla çorbası, kurufasülye
ara 2 mandalina,whey proteinli smoothie, türk kahvesi ve kaju ezmesi 1 kaşık
akşam ızgara köfte,havuç salatası
ara türk kahvesi,2 parça sütlü çikolata

1 lt limonlu yeşil çay soğuk, 2 lt su
10.000 adım, 3 mil leslie, 15 dk bölgesel

hzlsel hzlsel @Kubraaaccc
Çikolatalı bir gün olmuş canım🙈
4 Eylül
Kahvaltı : yumurta, domates, salatalık, peynir, zeytin
Öğle:, sütlü pekmezli yulaf
Akşam: sandviç
2,5 lt su, 30 dk yürüyüş,
Güzel menu canım afiyet olsun 😘, sandviç çok büyük değildir insallah 🙈
4 eylül
10.00 : salatalık domates,çeyrek yumurta,1dilim kaşar,2dilim beyaz peynir,1küçül milföy
12.00 : türk kahvesi
19.00 : 1 kase çorba,fırında azıcık patates 4 köfte, 5 z.yağlı sarma(bulgurlu),ayran
Su : 2lt
Spor : 20.000 adım
E Emnis Diyet Salata Diyet Salata hzlsel hzlsel avutsunbahaneler avutsunbahaneler
Arkadaş evinde olunca en az hasarla atlatmaya çalıştım😊

04.09.2021

Kahvaltı
-sütlü mısır gevreği
-sade kahve

Sade kahve

Öğle
-1 pk form bisküvi
-5 yk barbunya
-1 kase yoğurt

Akşam
-salata
-1 bardak ayran

Sade kahve

Su 2,5 lt
Spor yok 👀 (okul alışverişi var)

E Emnis hzlsel hzlsel
Sütlü mısır gevreği diyet olanlardan mi ? Acaba onun yerine klasik kahvaltı olsa daha mı iyi olurdu 🤔onun dışında güzel canım afiyet olsun 😘

haydaa 😂 ama ayıp ediyor da yaa sevmediği bu kadar belli edilmez ki 😂 demek ki virüsten o kadar gıcık kapmıyor 😂 oyy neyse karşılaştırmayayım sohbet değişik yerlere gidiyor hahaha 😂 Allah sabır versin sana da cnm normal ziyaret değil çünkü hem yalan söylemiş görümcesine karşı sen de baskı sorumluluk hissetmişsindir hem de sağlık durumunu kötü anlatıp insanları üstüne salmış tıh tıh tıh...
biraz da erken çıkıyorsun değil mi toplantı yol kontrol vs 😂 whatsapp te gördüm ama burda da olabilir cnm ya da telden bulabilirsin 😂 hıı baktım saunaymış 😂

ooh çok güzel yapmışsınız cnm :) elbiseler elbet birgün olacak tekrardan ama onu bekleyip aynı kıyafetlerle gezme mecburiyetimiz yok en iyisini yapmışsın güle güle giy kuzm mutlu günlerde inşallah 🤗
ben de iyiyim cnm ailecek gezdik biz de ikeaya gittik şu bademli pastadan aldım buzlukta şu an hehe birazdan çikolatasını yicem 2 parça 🍫 ben de pantolon almak istiyorum 😍 toparlayıcı çok moral veriyor iyi hissettiriyor valla haklısın 🤗 ben de bulsam

hıım anladım cnm 🤗 ben bakanlık gibi hatırlamışım işyerini evet yaa 24 saat ama 10 yıl yaşlanmış gibi çıkıyodum ben de 😂 kolay gelsin cnm yemeği nasıl hallediorsun orda?
aynen cnm planı ona göre yapıcam başlarda çok sıkmadan gidicem alışana kadar, sonra dediğin gibi mesela 4 saat çalışmaya alıştıysam 2 saat çalıştığım gün off günü gibi gelir 🤗
Icisleri bakanligina bagli canim alimi d bakanlik yapiyor a 8/5 memur degilsim iste. Aynen sabah evrim geciriyorsun resmen 🤣 yemek geliyor canim öğretmen evinden. Oglen normal yemekler cikiyor aksam izgara pizza adana tarzi secenekler var. Orda buzdolabi ocak firin falan da var evden birseyler götürebilirim aksam icin .
Yavas yavas artir canim calismani. Sen istedikten sonra yapamayacağın sey yok 🤩
E Emnis
Diyet Salata Diyet Salata
İyi akşamlar güzel kaptanlarım Diyarbakırda 3 hafta oldu yaşamaya başlayalı az kaldı aranıza geliyorum bende inşallah ama kiloları aldımda geldim
Aaa sizin tayininiz cikmisti diyarbakira konusmustuk sanki biz de diyarbakirdayiz 4 yil bitti bizim. Hoageldin diyarbakira 🤗

Sorma kaptanım Almanya’dan geldi görümcesi onda kalacak kayınpederimde asla bırakmaz kvyi kıyamet koparır şimdi kaldık böyle
Allahım ya biz etsek adımız kötü geline çıkar 🙄
9ncu takım benim ilk takımım teeeee 2008 yılında ama
Ya zaten takımlar ilk 2008de başlıyor galiba baya eski üyesiniz zannedersem

Aynen eşim çok sever yemeyi 😁

Ayy önceden kardeşim gelmişti ,o da sizin yeğen gibi surekli acıktım acıktım derdi en son dayanamadım, dedim yeter be bu ne, yeter git artık mutfağımdan bulaşık eksik olmadı seninle mi ugrasicam dedim 🤣🤣🤣

Ooo korkulur senin kvd denn , kiz nasıl rol yapmış be
Sorma canım ben de korktum şimdilik aramız iyi ama bir gün bozulursa neler eder bana🤣🤣
haydaa 😂 ama ayıp ediyor da yaa sevmediği bu kadar belli edilmez ki 😂 demek ki virüsten o kadar gıcık kapmıyor 😂 oyy neyse karşılaştırmayayım sohbet değişik yerlere gidiyor hahaha 😂 Allah sabır versin sana da cnm normal ziyaret değil çünkü hem yalan söylemiş görümcesine karşı sen de baskı sorumluluk hissetmişsindir hem de sağlık durumunu kötü anlatıp insanları üstüne salmış tıh tıh tıh...
biraz da erken çıkıyorsun değil mi toplantı yol kontrol vs 😂 whatsapp te gördüm ama burda da olabilir cnm ya da telden bulabilirsin 😂 hıı baktım saunaymış 😂
En fenası oydu şu an insanlar beni zayıflıktan hasta sanıyorlar 70 kiloyum Allah aşkına ne kadar zayıf olabilirim🤣🤣 Artık her güne erken çıkmak için bir bahane bulacağız nöbetiydi toplantısıydı🤭🤭

Kfc dürüm hiç yemedim kalorisine hakim değilim ama genel olarak güzel gibi menü cnm

Allah kolaylık versin bacım ayyy zor vala sürekli yemek hazirla

Ben bekarken öylesine yerdim son bı kaç senedir baya zevkle yiyorum açıkçası

Ay gülsem mi ağlasam mı ya halinize kv sinir oldum şu an her kafadan şimdi akıl dinle kendini başını kurtarayim derken seninkini 💩ta koymuş 🤦😄

Afiyet olsun canım güzel menü bence

Afiyet olsun güzel menü

Afiyet olsun güzel bence
Aynen canım diyetisyen tavsiyesi şu vitamin takviyesi nasıl böyle cahil olabilir mişim psikoloğa gitmeyi düşünür müymüşüm😫

Icisleri bakanligina bagli canim alimi d bakanlik yapiyor a 8/5 memur degilsim iste. Aynen sabah evrim geciriyorsun resmen 🤣 yemek geliyor canim öğretmen evinden. Oglen normal yemekler cikiyor aksam izgara pizza adana tarzi secenekler var. Orda buzdolabi ocak firin falan da var evden birseyler götürebilirim aksam icin .
Yavas yavas artir canim calismani. Sen istedikten sonra yapamayacağın sey yok 🤩

Aaa sizin tayininiz cikmisti diyarbakira konusmustuk sanki biz de diyarbakirdayiz 4 yil bitti bizim. Hoageldin diyarbakira 🤗
anladım kuşum 😘 hadi hayırlı olsuun tekrar
E çok güzelmiş yemek imkanları 😍 diyette hiç sıkıntın olmıcak 🤗 ikramlar hariç ama di miii :KK70:
ay teşekkür ederiim bu motivasyon içiiiiin 😍 :KK60:

X