Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kızlar yan komșumla oglanları eglence parkına goturdk cok sevdiler eglendiler. Ama kalabalikti inșallah bașımıza iș acmamıșızdır. Aksam yemegnide disarda yedm cok masum olmasada cok abartmadigmi dusunuyorm gecmis yapip menumu yazaym

Cnm ızgarada pişirip bile getiriyolar artık hem de salatayla :) balkonda da yedin mi tamamdır
Ayy yaaa nerde kim yapıyor acaba ben burda hiç duymadım böyle şeyler bakayım bı netten bklm
Afiyet olsun canım güzel menü bence

Kuzucuklara iyi olmuştur cnm dikkat ettiyseniz bişey olmamıştır insAllah

Kuzucuklara iyi olmuştur cnm dikkat ettiyseniz bişey olmamıştır insAllah
Ettik cnm aslında 4-5 kez ellerini dezenfekte ettim ama maske takmiyorlar tabi cok ta kimseye yaklasmadilar biz zaten maskeliydik surekli onlardn cok terledik hayirlisi insallah bisi olmaz

canım afiyet olsuun tosbik kediciğim beniim dengelersin yaa üzülme cumaya çok var

canım hastalıktan yeni çıkıyosun toparlanana kadar böyle gidebilir tabi normal

Hg canım beniim naptın yeni kurumdaki insanlar nasıl hayat nasıl gidiyor

Yağı ağızda eriyenden alayım

Niyeyse bugün çok açım doymak bilmiyorum kendimi zor tuttum daha fazla yememek için
regl mi yaklaştı cnm ya da karbonhidrat kıstığın için olabilir yarın biraz besle kendini bence

evet cnm tanıyamamışlar yeni hoca sanmışlar hehe müdür de kocasına biraz toplu eşiniz derken odaya girmesin mi hazal

Yaa hayır olsn cnm emziklisin balik sezonu acildi diyr duydm bi vakit ye bencee
Ayy cok sevindm cnm Allah saglikla kucgina aldirsin insallah
Hahaha ayyy ne guldm ya komedi ruya
Ellerine saglik cnm
Yaa kotu olms ama zor gercktn ben dha ilkgunsen bozdm solemeyi unutmusm ama bilerk degl oglan cikolata yiyordu parmagimda eridi kaldi onu yaladm sonrada tadelle yedm ztn cuma odul olark. Sende yarn toparlarsn insallah cnm
Yağı ağızda eriyenden alayım

Niyeyse bugün çok açım doymak bilmiyorum kendimi zor tuttum daha fazla yememek için
Offf deme demee

Ettik cnm aslında 4-5 kez ellerini dezenfekte ettim ama maske takmiyorlar tabi cok ta kimseye yaklasmadilar biz zaten maskeliydik surekli onlardn cok terledik hayirlisi insallah bisi olmaz
Olmaz Allah in izniyle insAllah o zmn vala ne kadar dikkat edersek edelim gelecekse gelecek

45 kilo vermiş biri mi bunu diyor hiç
Ben şu an nerede durmam gerektiğine karar veremiyorum kaptanım bu kadar verdim az daha vereyim şu kiloyu da göreyim diye diye ilerliyorum nerede duracağım Allah bilir
şok olmak ne kelime kaptanım maske takılı bir de saç baş da değişince tanıyamadılar geliyorlar yanıma sürekli sana bakıyorum çok güzel olmuşsun diyorlar ben bu motiveyle 59 kiloyu görene kadar durmam

Ellerine saglik cnm

Yaa kotu olms ama zor gercktn ben dha ilkgunsen bozdm solemeyi unutmusm ama bilerk degl oglan cikolata yiyordu parmagimda eridi kaldi onu yaladm sonrada tadelle yedm ztn cuma odul olark. Sende yarn toparlarsn insallah cnm
rica ederim cnm
yaaa kıyamam sanaaa parmağısında kalmış da onu yalamış

evet cnm tanıyamamışlar yeni hoca sanmışlar hehe müdür de kocasına biraz toplu eşiniz derken odaya girmesin mi hazal
Topluymuş muş Ağzına yumruk yemiş gibi olmuştur herhalde
Boyun kaç canım ? Ben 100 kilodan indiğimde senin gibiydim ama hep 38 bedene sığdığımda bırakacağım diyordum 65-70 arası korumada idim evlendikten sonra hamile kalınca saldım doğum sonrası 78 kilo idim sonra bi baktım yaklaşık 1 buçuk yıl içinde 91 olmuşum derken o sıra 9. Takıma başladım yeniden 65e indim ve yine hamilelik Doğumdan sonra buralardayım anlayacağın

İnşallah bir şey olmaz canım dikkat etmişsiniz sonuçta
Regle on gün daha var ama herhalde karbonhidrat ihtiyacı beni fena yaptı
170 canım boyum önce 75 kiloydu hedefim sonra 40 bedene düşsem yeter şimdi 40 a düştüm şu an da 61-62 filan ama oraya gelirsem kesin bu kadar verdim 2-3 daha vereyim 5leri göreyim derim Benim de hamilelik düşüncem var o yüzden verebildiğim kadar vereyim diyorum doğumdan sonra çok kilo almazsın ama çok saha bilinçlisin artık geçen hamileliğe göre çok daha azıyla gelirsin hamilelikte kaç kilo aldın peki

ayneen ebeleb hübeleb kem küm şap şup

İyi akşamlar kızlar
Ben hâlâ hastalktan çıkamadım kaynana ağını aldım galiba evime gitcem keyiif yapcm diye düşünürken geldiğimden beri hastayım ama iyiye gidiyor gibiyim dahaa da düzelmezsem zaten hastaneye gitcem tekrar://

Siz ne yapıyorsunuz bugün spor günümüzdü tablodan en az 1 adet spor heekes yaptı değil miiiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…