Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kızlar yan komșumla oglanları eglence parkına goturdk cok sevdiler eglendiler. Ama kalabalikti inșallah bașımıza iș acmamıșızdır. Aksam yemegnide disarda yedm cok masum olmasada cok abartmadigmi dusunuyorm gecmis yapip menumu yazaym

Cnm ızgarada pişirip bile getiriyolar artık hem de salatayla :) balkonda da yedin mi tamamdır :KK66:
Ayy yaaa nerde kim yapıyor acaba ben burda hiç duymadım böyle şeyler bakayım bı netten bklm
4 Eylül
Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, 1 çatal krem peynir, 4 zeytin, kiraz saplı çay, 1 çk bal
Ara
Türk kahvesi, züber, 1 küçük muz
Akşam
1 kepçe şehriye çorbası, 6 yk kuru fasulye, 3 yk bulgur pilavı, 1 küçük kase yoğurt

2 LT su, yeşil çay, 3 mil Leslie
E Emnis @Tempus
Afiyet olsun canım güzel menü bence

Kızlar yan komșumla oglanları eglence parkına goturdk cok sevdiler eglendiler. Ama kalabalikti inșallah bașımıza iș acmamıșızdır. Aksam yemegnide disarda yedm cok masum olmasada cok abartmadigmi dusunuyorm gecmis yapip menumu yazaym
Kuzucuklara iyi olmuştur cnm dikkat ettiyseniz bişey olmamıştır insAllah

Kuzucuklara iyi olmuştur cnm dikkat ettiyseniz bişey olmamıştır insAllah
Ettik cnm aslında 4-5 kez ellerini dezenfekte ettim ama maske takmiyorlar tabi cok ta kimseye yaklasmadilar biz zaten maskeliydik surekli onlardn cok terledik :confused: hayirlisi insallah bisi olmaz

03.09.2021
Kahvaltı
1yumurta
Domtis salatalık peynir zeytin
1 dilim tbe
Öğle
2 yk pilav
3 yk haşlama
2 adet yaprak galeta
17:30 3 adet incir
Akşam 19:00
2 dilim ekmekten tost
Domates salatalık peynir zeytin

Maalesef 😞
İki kase aşure yılda bir kez yediğim için dayanamadım,..
İnşallah çok artı getirmez😞

Spor 1.5 saat yürüyüş
Su 1.5 lt
E Emnis hzlsel hzlsel
canım afiyet olsuun tosbik kediciğim beniim 😘 dengelersin yaa üzülme cumaya çok var 💕

İyi geceler kızlar geç oldu biliyorum ama alıştırma için menü yazayım dedim yarın akşam erken saatlerde paylaşmaya çalışacağım insAllah

3 Eylül cuma
Kahvaltı 10
Parmak kadar burgu peynir
1 küçük kase yoğurt
Avuç içi kadar 2 tane etliekmek 😣
4 tane patates kızartması 😣

Saat 12:00
1 bardak süt

Öğle 14:00
1 kase pirinçli un çorbası( feci kalorili 😣)

Akşam 19:30
1 etli biber dolma
Soğan halkası 😣

Su 2.5 lt olmuştur

Yazınca aşırı sağlıksız menü olmuş farkındayım yarından itibaren düzene girmeye caliscam bklm nasıl olacak fazla vurmayın bacılar 😢🤷😬
canım hastalıktan yeni çıkıyosun toparlanana kadar böyle gidebilir tabi normal 😘

Hg canım beniim 🤗 naptın yeni kurumdaki insanlar nasıl hayat nasıl gidiyor

Yağı ağızda eriyenden alayım🤣🤣

Niyeyse bugün çok açım doymak bilmiyorum kendimi zor tuttum daha fazla yememek için🤭🤭
regl mi yaklaştı cnm ya da karbonhidrat kıstığın için olabilir yarın biraz besle kendini bence 🤭

Okuldaki tepkiler ne oldu yazmış mıydın ? Kaçırdım mı bilmiyorum şok olmuştur herkes ben de bi yaz 20 kilo vererek okula dönmüştüm iltifatları duydukça daha da gaza gelmiş bi 15 kilo daha vermiştim hzlsel hzlsel
evet cnm tanıyamamışlar yeni hoca sanmışlar hehe 😆 müdür de kocasına biraz toplu eşiniz derken odaya girmesin mi hazal :KK70:

Günaydın kızlar 🤗
Ay gece bende çok değişik rüya gördüm he ruyamda kuzenim balık pişirmiş bı yiyorum bı yiyorum ay uyandım hala etkisinden çıkamadım karantinamiz bitse de bı balık yemeye gitsek o zmna kadar da iştahım biraz düzelir insAllah
Yaa hayır olsn cnm emziklisin balik sezonu acildi diyr duydm bi vakit ye bencee
Gruba bir gebelik haberi vereyim kızlar, bugun keseyi gördük, kalbi henüz duyamadık tam sevınemıyorum da daha gerçi ,yoklugumun sebebi budur, guzel dualarınızı beklıyorum , benim için mucize bu zira ilki tüptü bılıyosunuz 🥰inşallah saglıkla daim olur🙏🙏 sizler nasılsınız
Ayy cok sevindm cnm Allah saglikla kucgina aldirsin insallah
Ahahahah şimdi yemeyecegim canım biraz zayifladigimda yerim 🤣🤣🤣tabi eşim o zamana bırakırsa 🤣🤣kız inanmazsin geçen yıl incir reçelinin tadına bile bakamadım , memlekete gitmiştim geldiğimde hepsi bitmişti 🤣🤣🤣 bu yıl de çilek reçelinin iki kavanozun tadına hiç bakamadik 🤣🤣 annemden getirdim bir kavanoz da tadına baktık 🤣🤣🤣🤣 eşim aşırı sever

Yasa canım benim çok sevindim 😍❤️ sağlıkla kucağına alırsın inşallah ❤️
Hahaha ayyy ne guldm ya komedi ruya:confused::rolleyes::rolleyes:
Ellerine saglik cnm
Bugün yediklerimi yazmak istemiyorum. Off günü ilan ettim. Şekersiz 4.günde şiddetli baş ağrılarım oldu, san sebastian cheescake yiyerek bozdum. Yaklaşık 3000 kalori aldım, 22000 civarı adım attım. Yarın dengeleyip pazartesi minimal artıya dönmek istiyorum.
Yaa kotu olms ama zor gercktn ben dha ilkgunsen bozdm solemeyi unutmusm ama bilerk degl oglan cikolata yiyordu parmagimda eridi kaldi onu yaladm :olamaz:sonrada tadelle yedm ztn cuma odul olark. Sende yarn toparlarsn insallah cnm
Yağı ağızda eriyenden alayım🤣🤣

Niyeyse bugün çok açım doymak bilmiyorum kendimi zor tuttum daha fazla yememek için🤭🤭
Offf deme demee :kk77::rolleyes:

Ettik cnm aslında 4-5 kez ellerini dezenfekte ettim ama maske takmiyorlar tabi cok ta kimseye yaklasmadilar biz zaten maskeliydik surekli onlardn cok terledik :confused: hayirlisi insallah bisi olmaz
Olmaz Allah in izniyle insAllah o zmn vala ne kadar dikkat edersek edelim gelecekse gelecek

45 kilo vermiş biri mi bunu diyor hiç
Ben şu an nerede durmam gerektiğine karar veremiyorum kaptanım bu kadar verdim az daha vereyim şu kiloyu da göreyim diye diye ilerliyorum nerede duracağım Allah bilir🤣🤣
Okuldaki tepkiler ne oldu yazmış mıydın ? Kaçırdım mı bilmiyorum şok olmuştur herkes ben de bi yaz 20 kilo vererek okula dönmüştüm iltifatları duydukça daha da gaza gelmiş bi 15 kilo daha vermiştim hzlsel hzlsel
şok olmak ne kelime kaptanım maske takılı bir de saç baş da değişince tanıyamadılar🤣🤣 geliyorlar yanıma sürekli sana bakıyorum çok güzel olmuşsun diyorlar🤭🤭 ben bu motiveyle 59 kiloyu görene kadar durmam😅

Ellerine saglik cnm

Yaa kotu olms ama zor gercktn ben dha ilkgunsen bozdm solemeyi unutmusm ama bilerk degl oglan cikolata yiyordu parmagimda eridi kaldi onu yaladm :olamaz:sonrada tadelle yedm ztn cuma odul olark. Sende yarn toparlarsn insallah cnm
rica ederim cnm 😘
yaaa kıyamam sanaaa parmağısında kalmış da onu yalamış :KK74:

evet cnm tanıyamamışlar yeni hoca sanmışlar hehe 😆 müdür de kocasına biraz toplu eşiniz derken odaya girmesin mi hazal :KK70:
Topluymuş muş 🤛🏻 Ağzına yumruk yemiş gibi olmuştur herhalde
Ben şu an nerede durmam gerektiğine karar veremiyorum kaptanım bu kadar verdim az daha vereyim şu kiloyu da göreyim diye diye ilerliyorum nerede duracağım Allah bilir🤣🤣

şok olmak ne kelime kaptanım maske takılı bir de saç baş da değişince tanıyamadılar🤣🤣 geliyorlar yanıma sürekli sana bakıyorum çok güzel olmuşsun diyorlar🤭🤭 ben bu motiveyle 59 kiloyu görene kadar durmam😅
Boyun kaç canım ? Ben 100 kilodan indiğimde senin gibiydim ama hep 38 bedene sığdığımda bırakacağım diyordum 65-70 arası korumada idim evlendikten sonra hamile kalınca saldım doğum sonrası 78 kilo idim sonra bi baktım yaklaşık 1 buçuk yıl içinde 91 olmuşum derken o sıra 9. Takıma başladım yeniden 65e indim ve yine hamilelik Doğumdan sonra buralardayım anlayacağın 🙈

İnşallah bir şey olmaz canım dikkat etmişsiniz sonuçta😘
canım afiyet olsuun tosbik kediciğim beniim 😘 dengelersin yaa üzülme cumaya çok var 💕

canım hastalıktan yeni çıkıyosun toparlanana kadar böyle gidebilir tabi normal 😘

Hg canım beniim 🤗 naptın yeni kurumdaki insanlar nasıl hayat nasıl gidiyor

regl mi yaklaştı cnm ya da karbonhidrat kıstığın için olabilir yarın biraz besle kendini bence 🤭

Regle on gün daha var ama herhalde karbonhidrat ihtiyacı beni fena yaptı🤭🤭

Boyun kaç canım ? Ben 100 kilodan indiğimde senin gibiydim ama hep 38 bedene sığdığımda bırakacağım diyordum 65-70 arası korumada idim evlendikten sonra hamile kalınca saldım doğum sonrası 78 kilo idim sonra bi baktım yaklaşık 1 buçuk yıl içinde 91 olmuşum derken o sıra 9. Takıma başladım yeniden 65e indim ve yine hamilelik Doğumdan sonra buralardayım anlayacağın 🙈
170 canım boyum önce 75 kiloydu hedefim sonra 40 bedene düşsem yeter şimdi 40 a düştüm şu an da 61-62 filan ama oraya gelirsem kesin bu kadar verdim 2-3 daha vereyim 5leri göreyim derim🤣🤣 Benim de hamilelik düşüncem var o yüzden verebildiğim kadar vereyim diyorum doğumdan sonra çok kilo almazsın ama çok saha bilinçlisin artık geçen hamileliğe göre çok daha azıyla gelirsin hamilelikte kaç kilo aldın peki🤔

ayneen :KK70: ebeleb hübeleb :KK70: kem küm şap şup :KK70: :KK70: :KK70:

İyi akşamlar kızlar
Ben hâlâ hastalktan çıkamadım kaynana ağını aldım galiba 🤣 evime gitcem keyiif yapcm diye düşünürken geldiğimden beri hastayım 🙈🙈 ama iyiye gidiyor gibiyim dahaa da düzelmezsem zaten hastaneye gitcem tekrar://

Siz ne yapıyorsunuz bugün spor günümüzdü tablodan en az 1 adet spor heekes yaptı değil miiiiiiiii :rolleyes: 👇👇👇👇👇
IMG_20210131_194541.jpg

X