Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

o kadar aç ve yorgundum ki yemek yapasım gelmedi ne bulduysam artık ama gerçekten az miktardaydı makarna yarın tartılcaz demi :))
Aynen canım yarın tartı günü
çok yoruldum bu hafta öğlen evde olmuyorum artık malum okul açıldı şimdi nasıl yapsam da öğleyi atlamasam derdindeyim şimdilerde yoksa akşam halsiz ve aç oluyorum
Sabah kahvaltı yapıp öğlen okulda ara öğün yapabilirsin canım veya öğlen yanına sandviç hazırlayabilirsin yulaf yoğurt süt filan götürebilirsin tam günsün herhalde

Geçmiş olsun canım . Yemeyi çok erken bırakmışsın canım
Canım tek öğünle zorlanmıyor musun gün içinde aldığın kalori gerçekten çok az yetişkin için
Senin menü de biraz hafif canım ama perşembe olduğundandır sanırım en azından bir kaç öğün yapmışsın uzun süre açlık olmamış
Geçmiş olsun canım
Sabah 2 dilim baklava
17.00
1 tabak bulgur-sebze yemeği
2 litre su -6 bin adım
avutsunbahaneler
Canım tek öğün tüketmişsin o tek öğün de karbonhidrat ağırlıklı olmuş. Yine de kalori bir günlük ihtiyacını karşılamaz

Kızlar menüde çok az gördüklerimi yazdım sadece diğer menüler iyiydi herkesin alıştığı bir düzen var tabi de ben 1200 kaloriden az olduğu zaman hele bir de spor varken sağlığınıza zarar diye korktuğumdan yazdım eleştiri yapmayı pek sevmem şimdiden kusura bakmayın

Hmmm 1000 zıp mı yazılıyor artık. Bilmiyordum bunu. Neyse sıkıntı değil açılıyorum yavaş yavaş zamanında 7000 zıp yapmışlığım var

Haklısın canımm aslında aksam birşeyler yemesem süper olacak da çok zorlanıyorum.inşallah diyetisyene gidince o ayarlar diye ümit ediyorum

Teşekkürler canım
Sen geçersin beni yine

Sagol canim

Havalar baya serinledi ve cok ryzgar vardi. Galiba ondan oldu ortim. Ben cokcabuk atslenirim zaten oldum olasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…