Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

İyi madem sabırsızlıkla bekliyoruz🤭🤭 Yalnız iyi dayanıyorsun tebrik ediyorum seni ben kesin bakmıştım🤣🤣

Ne güzel hedefini tutturacaksın ortim💗💗💗Ben de 100 200 eksi gelme derdindeyim🤣🤣 İnşallah önümüzdeki hafta daha çok spora yüklenir ve daha güzel eksiler görürsün canım alışma haftası diyelim buna😍😍

Sağ ol canım 💕

inşallah yarın bomba bir eksi gelecek🤩🤩
Insallah canim 🙏

E Emnis al artik beni takima yukari dogru gidiyorum beenn :cry:

Eklentiler

• 20210903_085800.jpg
    20210903_085800.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 24
Aksam hicbirsey yememissin :skandal:

Ayy hadi insallaj agzından bal damliyooor :rolleyes:

Tessekurler ortiii, insallah guzel eksi gelir ikimizdensee. Artiyi eksiye cevirmiasin dahha ne olsunn:KK9:

Eline emegine saglik cnm cikolata ne demek oluyor biraz daha gayret mi gerekk :spor::KK49:

Sagol cnm
Bu detoks icecegi aksam yemegi yerine iciliyor canim. Ama cok tok tutuyor. Icinde zaten baya besleyici gida var ananas, elma, limin, maydonoz, zencefil

Erik çok geç saate kalmış canım ,21 de karpuz da geç aslında

Güzel menu canım afiyet olsun 😘

Baklava olmasa güzel olurmuş ama miktar az

Spor çok güzel canım, afiyet olsun menü de guzel

Güzel menu canım afiyet olsun 😘, geçmiş olsun şimdi nasilsin

Çok güzel canım afiyet olsun 😘 adım şahane 😍

Çok güzel canım afiyet olsun 😘

Çok güzel canım afiyet olsun 😘

Ellerine sağlık canım 😍😘 spor yapan kızlar çok tebrik ederim harikasınız 😍

Hiç sorma ya gerçekten sinir bozucu hep güzel şeyler kalorili sinir oluyorum

Evet canım benim kıza kv baktığı için akşam onda yiyoruz böyle artık ne yemek yaparsa kendime uyarliyorum , yemesem de olurdu ama bugün gün gibi yapmış en masum bunları seçtim 🙈
Sagol canim iyiyim. Birazdan tartilcam eksiyi gorunce kendme gelirim 😉

Geçmiş olsun canım . Yemeyi çok erken bırakmışsın canım

Canım tek öğünle zorlanmıyor musun gün içinde aldığın kalori gerçekten çok az yetişkin için 😊

Senin menü de biraz hafif canım ama perşembe olduğundandır sanırım en azından bir kaç öğün yapmışsın uzun süre açlık olmamış 😊

Geçmiş olsun canım

Canım tek öğün tüketmişsin o tek öğün de karbonhidrat ağırlıklı olmuş. Yine de kalori bir günlük ihtiyacını karşılamaz

Kızlar menüde çok az gördüklerimi yazdım sadece diğer menüler iyiydi 😊 herkesin alıştığı bir düzen var tabi de ben 1200 kaloriden az olduğu zaman hele bir de spor varken sağlığınıza zarar diye korktuğumdan yazdım 😊 eleştiri yapmayı pek sevmem şimdiden kusura bakmayın
Detoks icecegini aksam yemegi yerine icin demusti internetteki diyetisyen o yuzden oyle yaptim. Ama cok tok tutuyir. Galiba arada deneycegim bunu

eliya eliya ortim kusura bakma giremedim seni de yalnız bıraktım 😔 kızımın kültür testi sonuçları iyi gelmedi de bugün bi daha hastanedeydik geçen gün ateşlenmişti zaten belliydi aslında .
Rica ederim. Çok geçmiş olsun canım inşallah ciddi bir sorunla karşılaşmazsınız acil şifalar.🙏

X