Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

çok teşekkürler kuzum içiyorum ilaçda alıyorum :KK43: ama 3 4 gün oldu kötüye mi gidiyor antibiyotik mi gerekiyor bilmiyorum :KK43:
köyde sular yoktu demiştim ya gece çok akıyordu bende bi gece kalktım orda banyo yaptım sonra ıslak saç cam açık yattım ertesi gün burnum tıkalı kalktım o gün beri düzelemedim

emre maalesef cocuklarla sınıfa girmeyi reddetti :kızgın: anam diğer bebelerde bu günü bekliyor gibi tek sıra olup el sallayıp girdiler ya ben şok :KK70:
öğretmeni ders sonrası emre ve beni tek aldı sınıfa gezdirdi anlattı kendini tanıştırdı konuştular bir ısınma oldu bakalım yarın annen aşağıda beklesin sende sadece arkadaşlarınla tanış tamm mı dedi emrede tmm dedi bakalım :/ muhtemelen sınafta oyuna dalıp unutacak okulu ve sınıfı çok beğendi çünkü :)))) ben burada bin yıl kalırım ama sen yanımdayken diyor :KK70:
Cok gecmis olsun kaptancim.
Oy alisir oglusun da. Dedigin gibi oyuna dalar zamanin nasil gectigini anlamaz bile yakinda

Çok geçmiş olsun canım umarım bir an evvel toparlarsın canım

Hoşgeldin canım

:dondurma::silah::kızgın::KK70:

Teşekkür ederim ortim. Dondurmayla vedalaştım dün :cry::cry::KK70::KK70:
Iyi olmuss ortii napakk bende cok severimm yarn odul niyetine bitane yiyebiliriz benceee
Yapma alışveriş canım sık dişini bir iki aya inşallah zaten ihtiyacın da kalmayacak😘🥰 Ben de 69 u sabırsızlıkla bekliyorum 🤭🤭
Ayy herkezin hayali 69 benimde oyleee biran once gelse keskee :rolleyes:
Kızlar yarın tartı günü ya ben tam bilmiyorum fotoğrafını çekip buraya mı atıyoruz 😅 bide benim kilo vermem durdu kaçamak bile yapasım gelmiyor ama eksi görmedikçe moralim bozuluyor her gün tartıya çıkmakda motivasyonu düşünüyormuş normelde ama ben bakmadan duramıyorum 😔
Bende hergun tartiliyorm ya bazn hayal kirikligi oluyor oda motivasyon dusurebiliyor bazende tam tersi :)
Kızlar ben çok hastayım çarpıldım resmen 😢😢😢 gözümden yaşlar geliyor
Çocuğunda okulda ilk günüydü birde onla uğraştım iyice yoruldum toparlarsam gün içinde geleceğim inşallah 😘
Gecmis olsun cokkk insallah cabucak iyilesirsinn

Selam kizlar, bugun sporu haff gecircem Evru Salliyla 30dk pilates yaptim, adimlarimadahabaslamadim. Kahvemi iceym odadan odaya kosmaya baslarm 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️
Ohh ne güzel maşallah 😍
9. takımın çıtırları hoşgeldiniz tekrardan 🤗 sefalar getirdiniz 😘
UcanSupurge UcanSupurge cnm sen mi kaptandın? kusura bakmayın bilmiorum da diğer takımları çok 😘
Hoşbulduk canım 😘
Olsun canım sen fırsat buldukça yap😘

Aynen canım mucizevi bir şey aynı zamanda wc sorunuma da çözüm oldu🤩🤩

Canım ben de daha bugün geçen cuma kiloma ulaşabildim hafta sonu yediklerim beni de çok uğraştırdı o yüzden hafta sonu çok kaçırmamak lazım ama moral bozmak yok ödem için su çay filan hazırla iç istersen iyi geliyor😘
Kesinlikle ben haftasonu çok kacirdigimda böyle oluyorum, iki gündür limonlu su ve günde 2 yeşil çay iciyorum inşallah faydasını görürüm

İyi canim vantilatör calisiyor evde sürekli sanırım o çarptı . Dün sabahtan bir tuhaftı yediklerin de üstüne eklenince

Regl falanmi yakın acaba. Sürekli ayaktaysak ödem de olabilir canim. Sıkma canını bir anda gidecek bence

Hoşbulduk tekrardan. 🤗
Aslında regl yakın değil ama bir tuhaflik var belim falan ağrıyor artık ayırt edemiyorum bu regl kaynaklı bel ağrısı mi yoksa fıtık kaynaklı ağrı mi ? Evet uyku duzenim yok sürekli ayak ustuyum hep yani yoğunum bu ara rahatlayamadim
Ah yatabilsem uyuşup duruyorum bi de sürekli tuvalete taşınıyorum 🙈
Ay evet ya son zamanlar öyle oluyor, Allah yardımcın olsun 😘 sağlıkla kavuş bebeğine de ne yapacaksın analık böyle 😍
Benim de durumum ayn. Ben de elbiselerimin icinegiremiyirum. Off ya buyuk bden alisvers de yapmak istemiyirum gel 69 geel
Ay inanır mısın zayifladigimda alış verise çıkmak o kadar mutlu ediyordu ki beni 😍😍 Allah'ım hep o duyguyu tattirsjn bize inşallah 😍🤲
Çifte sporu bitirmiş bulunmaktayım💃💃
😎👏👏Helal olsun
Süpersin canım darısı başlamaya çalışanlara🤣🤣
Ahahaha amin en çok da bana 🙄
Kızlar ben çok hastayım çarpıldım resmen 😢😢😢 gözümden yaşlar geliyor
Çocuğunda okulda ilk günüydü birde onla uğraştım iyice yoruldum toparlarsam gün içinde geleceğim inşallah 😘
Çok geçmiş olsun canım,dikkat et, dinlen bol bol inşallah toparlarsin
çok teşekkürler kuzum içiyorum ilaçda alıyorum :KK43: ama 3 4 gün oldu kötüye mi gidiyor antibiyotik mi gerekiyor bilmiyorum :KK43:
köyde sular yoktu demiştim ya gece çok akıyordu bende bi gece kalktım orda banyo yaptım sonra ıslak saç cam açık yattım ertesi gün burnum tıkalı kalktım o gün beri düzelemedim

emre maalesef cocuklarla sınıfa girmeyi reddetti :kızgın: anam diğer bebelerde bu günü bekliyor gibi tek sıra olup el sallayıp girdiler ya ben şok :KK70:
öğretmeni ders sonrası emre ve beni tek aldı sınıfa gezdirdi anlattı kendini tanıştırdı konuştular bir ısınma oldu bakalım yarın annen aşağıda beklesin sende sadece arkadaşlarınla tanış tamm mı dedi emrede tmm dedi bakalım :/ muhtemelen sınafta oyuna dalıp unutacak okulu ve sınıfı çok beğendi çünkü :)))) ben burada bin yıl kalırım ama sen yanımdayken diyor :KK70:
Ya kıyamam ya yazık ona 😍ben de bu yıl kızımı yarım gün kreşe vermeyi düşünüyorum ama işte gitmek istemezse diye endişeliyim:KK43: biraz çekingen hatta baya çekingen bir çocuk sosyalleşme sıkıntısı var tabi bu benim cahil görüşüm de olabilir yani uzman görüşü degil, mesela parkta başka cocuk varsa asla oynamaz kaydiraga falan binmez böyle olunca acaba kreşe de gitmez mi istemez mi diye endişelerim var,

Sen baya yaklastin canim. Hafaya belk gorebilirsin 69u 👍
İnşallah canım umudum o yönde😍😍
Iyi olmuss ortii napakk bende cok severimm yarn odul niyetine bitane yiyebiliriz benceee

Ayy herkezin hayali 69 benimde oyleee biran once gelse keskee :rolleyes:

Bende hergun tartiliyorm ya bazn hayal kirikligi oluyor oda motivasyon dusurebiliyor bazende tam tersi :)

Gecmis olsun cokkk insallah cabucak iyilesirsinn
Bu azimle gelecek inanıyorum canım senin de çok bir şey yok 7leri yarılamışsın en kötü bir aya görürsün🥰😘
Kesinlikle ben haftasonu çok kacirdigimda böyle oluyorum, iki gündür limonlu su ve günde 2 yeşil çay iciyorum inşallah faydasını görürüm
Aynen ben de ödem çayları detoks içecekleri ne yapacağımı şaşırdım kırk yılın başında ödüllendirdim kendimi daha da bana ödül yok🤣🤣

Anladım canıım 😍 maşallah sana da bebişe de 💞 şimdiden kolay ve rahat geçecek, sağlıklı bir doğum dilerim 😍 elerine sağlık çok emeğin geçmiş kaptanım 😘 aynen emin ellerde emin olabilirsiin :21:
Allah razı olsun canım inşallah. kızım zor bi bebekti Doğumdan sonra küçük bebek ve kızımla hiç sürdüremezdim takımı
Ay evet ya son zamanlar öyle oluyor, Allah yardımcın olsun 😘 sağlıkla kavuş bebeğine de ne yapacaksın analık böyle 😍
İnşallah canım ama şükür kızımdaki kadar ödemim yok yavaş yavaş başladı şişler , uyuşmalar ama kızımda 32. Haftada başlamıştı çünkü çalışabilir raporu alırken acaba mi diye düşünmüştüm

Ohh ne güzel maşallah 😍

Hoşbulduk canım 😘

Aslında regl yakın değil ama bir tuhaflik var belim falan ağrıyor artık ayırt edemiyorum bu regl kaynaklı bel ağrısı mi yoksa fıtık kaynaklı ağrı mi ? Evet uyku duzenim yok sürekli ayak ustuyum hep yani yoğunum bu ara rahatlayamadim

Ay inanır mısın zayifladigimda alış verise çıkmak o kadar mutlu ediyordu ki beni 😍😍 Allah'ım hep o duyguyu tattirsjn bize inşallah 😍🤲

😎👏👏Helal olsun

Ahahaha amin en çok da bana 🙄

Çok geçmiş olsun canım,dikkat et, dinlen bol bol inşallah toparlarsin

Ya kıyamam ya yazık ona 😍ben de bu yıl kızımı yarım gün kreşe vermeyi düşünüyorum ama işte gitmek istemezse diye endişeliyim:KK43: biraz çekingen hatta baya çekingen bir çocuk sosyalleşme sıkıntısı var tabi bu benim cahil görüşüm de olabilir yani uzman görüşü degil, mesela parkta başka cocuk varsa asla oynamaz kaydiraga falan binmez böyle olunca acaba kreşe de gitmez mi istemez mi diye endişelerim var,
Ayy benim küçük kızım da öyle. Benden ayrılmıyor. Çekingen bi yapısı var. Yabancı birileri yanımıza yaklaşsın hemen saklanıyor elimi tutuyor.. Ablası da tam tersi, dakikada kaynaşır. Aşırı konuşkandır. Acaba pandemiden mi diyorum bazen. Sosyalleşememekten mi. Seneye ana sınıfına gidecek, bakalım nasıl olacak bilmiyorum.
Menum:

8:00 1 bardak ödemsuyu 1tane hurma

9:00 Kahve, yarım yufka ile sucuklu kașarlı tost, 3 catal omlett

13:00 4 yk yogurt tarcınlı

15:00 sütlü kahve, 3 gunkurusu, 1 hurma

17:30 1 tabak bamye yemegi, 3 yk cacık, az Salata

2 mil. Leslie
500hoplama
220 mekik
8.000 Adım
2 lt Su
1lt odem suyu
E Emnis
kardelelen321 kardelelen321
hzlsel hzlsel
Ortim perşembe gününe yakışır bi menü ve Spor. Tebrik ederim. Yarına gelsin eksiler. Bu arada ben pazartesi artıydım. Bu sabah eksi çıktım. Cuma hedefi tutmuyo ama eksi olsun bizim olsun.

İnşallah canım umudum o yönde😍😍

Bu azimle gelecek inanıyorum canım senin de çok bir şey yok 7leri yarılamışsın en kötü bir aya görürsün🥰😘

Aynen ben de ödem çayları detoks içecekleri ne yapacağımı şaşırdım kırk yılın başında ödüllendirdim kendimi daha da bana ödül yok🤣🤣
Kiz ben kaç aydır listedeydim hiç akillanmadim 🤣🙈 her haftasonu kaçamak yapar sonra hafta içi bir tarafimi yirtardim ekşi gelmek için çok şükür hiç artı gelmedim 🤣🤣ama anacim kaçamak da öyle büyük bişi değil küçücük şeyler yani maşallah bünye hemen depolama peşinde 🙄
Allah razı olsun canım inşallah. kızım zor bi bebekti Doğumdan sonra küçük bebek ve kızımla hiç sürdüremezdim takımı

İnşallah canım ama şükür kızımdaki kadar ödemim yok yavaş yavaş başladı şişler , uyuşmalar ama kızımda 32. Haftada başlamıştı çünkü çalışabilir raporu alırken acaba mi diye düşünmüştüm
Aman iyi bari acaba kızında çok mu yprulmustun, ben hamileliğimde çok ypruluyordum nerdeyse 28. Haftada şişliklerim başlamıştı aşırı ödem olmuştum
Ayy benim küçük kızım da öyle. Benden ayrılmıyor. Çekingen bi yapısı var. Yabancı birileri yanımıza yaklaşsın hemen saklanıyor elimi tutuyor.. Ablası da tam tersi, dakikada kaynaşır. Aşırı konuşkandır. Acaba pandemiden mi diyorum bazen. Sosyalleşememekten mi. Seneye ana sınıfına gidecek, bakalım nasıl olacak bilmiyorum.

Ortim perşembe gününe yakışır bi menü ve Spor. Tebrik ederim. Yarına gelsin eksiler. Bu arada ben pazartesi artıydım. Bu sabah eksi çıktım. Cuma hedefi tutmuyo ama eksi olsun bizim olsun.
Belki de pandeminin etkisi canım olabilir, doğru düzgün kimseyi görmüyorlar,benim kız kısa 3 yaşını dolduracak kreş için erken mi acaba diyorum :KK43: bakacak kişi sorunum yok ama babaanne baktığı için sıkılıyor belki oyun arkadaşları falan olur iyi gelir diye düşündüm ama off hep tedirginlik bitmiyor

28 Ağustos - 3 Eylül Spor Listesi
UYE28
Ağustos
30
Ağustos
1
Eylül
Sonuç
hzlsel hzlsel 12&72&7🍫🍩🍰
Lizozom55 Lizozom55 111🍫🍩🍰
@Sonsuz umut ---------------🥦
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 1&61&6&71&6🍫🍩🍰
eliya eliya ----------2🍫
kardelelen321 kardelelen321 -----5&74🍫🍩
kollontai kollontai ---------------🥦
Azimliiii Azimliiii ---------------🥦
avutsunbahaneler avutsunbahaneler ---------------🥦
Tempus Tempus ---------------🥦
yarimuhendis yarimuhendis 🆓🆓5&6🍫
@hedef54kg 🆓-----1&2🍫
Pnrrr-12 Pnrrr-12 -----2-----🍫
@Breeze96 1&71&6&7-----🍫🍩
Ucmelekannesi Ucmelekannesi ---------------🥦
G Goklerce ---------------🥦
K Kubraaaccc 6----------🍫
Calypso95 Calypso95 ---------------🥦

Üç gün de spor yapan hzlsel hzlsel Lizozom55 Lizozom55 DeryaOnDiet DeryaOnDiet tebrikler kızlar🤩🤩 İnşallah haftaya üç günde spor yapan sayısı çok daha fazla olacak canlanalım kızlar😉😘

Kiz ben kaç aydır listedeydim hiç akillanmadim 🤣🙈 her haftasonu kaçamak yapar sonra hafta içi bir tarafimi yirtardim ekşi gelmek için çok şükür hiç artı gelmedim 🤣🤣ama anacim kaçamak da öyle büyük bişi değil küçücük şeyler yani maşallah bünye hemen depolama peşinde 🙄
Sorma canım ya düşman bu vücut hemen kiloları geri alalım istiyor😡 1 kilo verene kadar bir hafta uğraş almaya gelince bir gün bile sürmüyor hayır bir günde gelen niye bir haftada anca gidiyor sorarım🤣🤣

02.09.21

Şekersiz 2. Gün

Sabah
06:00 maydanozlu naneli limonlu su
Filtre kahve

12.00 lizozom55 uydurması çay.

14.00
200 gr ızgara köfte, 1 kase yoğurt, 1 kase salata, 2 parça pancar turşusu

15. 00 Türk kahvesi

16.00
Bir tane elma

Toplam 3 litre su
16.000 adım
E Emnis hzlsel hzlsel @Breeze96
+4000 adım daha 🤣🤗

Menum:

8:00 1 bardak ödemsuyu 1tane hurma

9:00 Kahve, yarım yufka ile sucuklu kașarlı tost, 3 catal omlett

13:00 4 yk yogurt tarcınlı

15:00 sütlü kahve, 3 gunkurusu, 1 hurma

17:30 1 tabak bamye yemegi, 3 yk cacık, az Salata

2 mil. Leslie
500hoplama
220 mekik
8.000 Adım
2 lt Su
1lt odem suyu
E Emnis
kardelelen321 kardelelen321
hzlsel hzlsel
Afiyet olsun canım sporun da menün de çok iyi😘
2 eylul menum

10:30- 2 yumurtadan menemen, 1 dilim tt ekmek, 1 dilim peynir, 1 domates, 2 salatalik
14:30- 1 kase ton balikli salata, 1 avc badem, 1 avyc kuru dut, 1 bardak balli sut( atesim vardi biraz).
17:00- detoks icecegi.

su:3 lt
Spor: 30 dk pilates

E Emnis hzlsel hzlsel Ucmelekannesi Ucmelekannesi
Geçmiş olsun canım yine de sporu ihmal etmemişsin inşallah yarın da güzel bir eksi gelecek😘
02.09.21

Şekersiz 2. Gün

Sabah
06:00 maydanozlu naneli limonlu su
Filtre kahve

12.00 lizozom55 uydurması çay.

14.00
200 gr ızgara köfte, 1 kase yoğurt, 1 kase salata, 2 parça pancar turşusu

15. 00 Türk kahvesi

16.00
Bir tane elma

Toplam 3 litre su
16.000 adım
E Emnis hzlsel hzlsel @Breeze96
Afiyet olsun canım ara öğün eklemişsin🤭 Yalnız adımlar şahane ya 20bin adım nedir😱

2 Eylül Perşembe

Saat 11:00
  • Kahve
  • 2 dilim tam buğday ekmeği
  • Menemen
  • Yeşil çay
15: 00
  • 1 avuç fındık
18:00
  • 3 kaşık yulaf ezmesi
  • 3 kaşık yoğurt
  • 1 kaşık kuru üzüm
3 lt su
1 lt Dukan bira

15 dk leslie
40 dk pilates

E Emnis Pnrrr-12 Pnrrr-12 hzlsel hzlsel
Akşamı özellikle çok hafif geçirmişsin canım sporun da harika cuma gününe hazırım diyorsun💗
02.09.2021

11.00 sade kahve
12.30
4 YK menemen, 1.5 dlm ekmek, salatalık, 1 zeytin, 1 TK tereyağı ve reçel

16.00 sade kahve, 4 taze incir
19.30
2 sk taze fasulye, 1 krep , 🍅 salatalık, 2 kuru kayısı.

Şu: 3.5 lt , 2 fincan yeşil çay
E Emnis hzlsel hzlsel
Afiyet olsun canım suyun da çok iyi bir tek spor eksik inşallah o da olacak🤩🤩
2 eylül perşembe
10.30 : yulaf tost,1 dilim peynir,salatalık
14.00 : 1 kupa sütlü nescafe,lifalif bar
15.00 : 1 mısırın çeyreği
18.30 : 4 köfte,2 dilim patates,1yk pilav
Su : 2.5lt
Spor : 25dk stepper = 75p , 27dk cardio = 135p , 1000 tane zıp = 200p totalde = 410p
E Emnis @hedef54kg avutsunbahaneler avutsunbahaneler
Allah Allah şu sporun güzelliğine bak🤩🤩 Menün de gayet iyi canım güncel kilonu yarın öğrenebilecek miyiz🤭🤭
02.09.2021
Sabah:1 adet tam buğday ekmek ,1yumurta salçalı ,3 çeri domates, küçük salatalık
Öğle:7yk ıspanak, 4 yk yoğurt
Ara öğün 14.00 :yeşil çay
16.00: 12 adet üzüm
Akşam 17.00:1 kase çorba yoğurt nohutlu bulgur pilavi 1 elma

40 dk yürüyüş 1.5l su
E Emnis hzlsel hzlsel
Afiyet olsun canım yürüyüşleri adım şeklinde yazarsan benim için daha iyi olur 10bin adım ve üstü yaptığında pazartesi çarşamba ve cumartesi günleri listeye ekliyorum💕

Akşamı özellikle çok hafif geçirmişsin canım sporun da harika cuma gününe hazırım diyorsun💗

Allah Allah şu sporun güzelliğine bak🤩🤩 Menün de gayet iyi canım güncel kilonu yarın öğrenebilecek miyiz🤭🤭

Afiyet olsun canım yürüyüşleri adım şeklinde yazarsan benim için daha iyi olur 10bin adım ve üstü yaptığında pazartesi çarşamba ve cumartesi günleri listeye ekliyorum💕
Yok ben bile bilmiyorum🤣tartılıyorum ama ablam bakıyor ben henüz cesaret edemedim ondan onay aldığımda bakmayı düşünüyorum😊😊

Afiyet olsun canım yürüyüşleri adım şeklinde yazarsan benim için daha iyi olur 10bin adım ve üstü yaptığında pazartesi çarşamba ve cumartesi günleri listeye ekliyorum
Tamamdır yarından itibaren yazmaya başlarım 💝

Tempus Tempus ortim neler yapıyorsun ben sonunda artıdan kurtuldum birazdan ödem çayı içip Leslie yapacağım sporu erken bitireyim de yarına tartıyı etkilemesin🤭🤭
Canım şimdi eve geldim. Bende bu sabah tartıldığımda hedefime az kalmıştı😍sabah biraz zıp yaptım. Bugün başka da spor yapmadım ödem falan olmasın diye. İnşallah hedefimize ulaşırız en azından. Çünkü ben pek spor yapamadım bu hafta🥲

X