Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kizlar iyi aksamlar. Bugun cok hastaydim. Sulardan mi oluyor bilmiyorum. Sadece oglen yiyebildim aksam hep istifra ettim bisey yiyemiyorum
Çok geçmiş olsun canım umarım bir an evvel toparlarsın canım
Merhabaa :) kulübünüze katılmak istiyorum kilo vermek için
Hoşgeldin canım

Afiyet olsun canım akşam keşke tost yerine karbonhidrat daha az alacağın bir şey tercih etseydin ama onun dışında gayet iyi adımlar da güzel🥰🥰

Afiyet olsun canım bugün dondurma yok🤭🤭 Cumaya az kaldı yarın da yine güzelce dikkat edip güzel bir eksi görelim inşallah😍😍 Sporun çok iyi😘

Afiyet olsun canım hafif geçirmişsin günü😘
:dondurma::silah::kızgın::KK70:
Yarm kalinca neden ekliyemiyorsun cnm anlamadimki olmadi bitanesi tam bitireym falan kurali bilirsem ona gore yaparm

Hmm aslinda kaynayinca mikrop kirilir deniyor ama en mantiklisi arıtma yaptjrmak bende cok istiyorm aylik 70tl ye 2 senelik yaptrmis bi komsum hemde kg markasj

Guzel menu adyt olsun

Ortim bugun menun cok iyi olmus spor da var sahane:KK36:

Aksam neden hicbirsey yok caninmi istemedi afyt olsn

Kisir sarma az da olsa carsamba menusunde olmamali bence cnm aksam yememissin gibi birsey ztn afyt olsun

Guzel cnm afyt olsun :KK36:
Teşekkür ederim ortim. Dondurmayla vedalaştım dün :cry::cry::KK70::KK70:

Olsun canım sen fırsat buldukça yap😘

Aynen canım mucizevi bir şey aynı zamanda wc sorunuma da çözüm oldu🤩🤩

Canım ben de daha bugün geçen cuma kiloma ulaşabildim hafta sonu yediklerim beni de çok uğraştırdı o yüzden hafta sonu çok kaçırmamak lazım ama moral bozmak yok ödem için su çay filan hazırla iç istersen iyi geliyor😘
Ve acayip tok tutuyor ve tadina da bayildiim 😋😋

İyi canim vantilatör calisiyor evde sürekli sanırım o çarptı . Dün sabahtan bir tuhaftı yediklerin de üstüne eklenince

Regl falanmi yakın acaba. Sürekli ayaktaysak ödem de olabilir canim. Sıkma canını bir anda gidecek bence

Hoşbulduk tekrardan. 🤗
Oyy geckis olsun ortim. Okabilir tabiki. Ben de hic duramam klma , vantilator yaninda. Ac pencereleri otur ortim. Ins bugun daha iyi hissedersin kendini

ben de ben de.. dün yemekte baklava çıktı yüzüne bile bakmadım...
bakamazdım pantolon ve bluzlarımın içine giremiyorum zira...
Benim de durumum ayn. Ben de elbiselerimin icinegiremiyirum. Off ya buyuk bden alisvers de yapmak istemiyirum gel 69 geel

1 yumurta,3yk yulaf,1 yk yoğurt karıştırıp tost makinesinde pişiriyorsun sonra arasına kaşar koyup katlıyorsun basıyorsun tost makinesinde
Tessekurler mutlaka deniycem
Pnrrr-12 Pnrrr-12 canım spor tablosu var ondan yapınca listeye ekleyebiliyorum ben😕 Ama tabi E Emnis kaptanımız haftalık puan Listesi yapıyor onda fark etmiyor ama pazartesi çarşamba cumartesi günleri bu tablodan yaparsan listeye eklemiş oluyorum🥰😘
Anladim smdi cnmm bundan sonra ona gore yapicammm
Harika bir menü afiyet olsun.
Evde değildim detoks içeceğim yalan oldu

Harika bır menü daha spor da var

Güzel canim afiyet olsun

Afiyet olsun canim .

Afiyet olsun canim

Kuru fasulye çok değildir zaten bugüne de şişlik yapmadiysa süper menu

Afiyet olsun canim güzel menü. Spor şahane

Geçmiş olsun canım neyin var. Bugün daha iyimisin

Yulaf yarım kase fazla gibi geldi ama kasen küçükse güzel. 2 YK yulaf 1 dlm ekmeğe esdegermis.. afiyet olsun canim

Helva azmis zati afiyet olsun canim

Kahvaltı da ekmek çok değilse güzel menü bence afiyet olsun canim

Olağanüstü hâl ilan edilsin📯

Haklısın canım😔
Sagol cnm

5. TAKIM MENÜ KONTROL TABLOSU
Kızlar ertesi gün saat 14:00 a kadar paylaşalım 🤗 erken paylaşıyorum ama eklerim :KK66:

@pacman @kollontai @Nikinik @MuMu85 @Fit mutlu anne @Emcekare @Anka canlar iyi hissettiğinizde sizi eklerim hemen 😘
Eline emegine saglik
Kızlar moralim çok bozuk, kaç gündür menülerim güzel ama eksiye gecemedim :KK43: sanırım haftasonu yediklerim tirmaliyor 😭😭😭
:KK43: illaki gidicek cnm pes etmee

Kızlar yarın tartı günü ya ben tam bilmiyorum fotoğrafını çekip buraya mı atıyoruz 😅 bide benim kilo vermem durdu kaçamak bile yapasım gelmiyor ama eksi görmedikçe moralim bozuluyor her gün tartıya çıkmakda motivasyonu düşünüyormuş normelde ama ben bakmadan duramıyorum 😔
Ben de sık sık tartılıyorum canım. En azından kontrollü gitmiş oluyorum öyle. Sen kendini nasıl iyi hissediyorsun, nasıl motive ediyorsun, en iyisini yine sen bilirsin.

Kızlar yarın tartı günü ya ben tam bilmiyorum fotoğrafını çekip buraya mı atıyoruz 😅 bide benim kilo vermem durdu kaçamak bile yapasım gelmiyor ama eksi görmedikçe moralim bozuluyor her gün tartıya çıkmakda motivasyonu düşünüyormuş normelde ama ben bakmadan duramıyorum 😔
Ben de öyleyim canım her gün tartılıyorum içim rahat etmiyor eve motivasyon açısından haftada bir diyorlar ama ben asla dayanamam🤭🤭 Tartı fotoğraf örneği paylaşayım bir kağıda kullanıcı adı ve tarih yazıyoruz😘
Diyet Salata Diyet Salata önerebileceğin hafif spor var mı ben düşündükçe kafam karman çorman oluyor ve yapamıyorum 😅 bölgesel mi yapsam bacaklarım kalın göbek çevrem zayıflayınca çok kalmadı kapsam bilemedim 🥺
Bölgesel olur Leslie olur canım ya da zumba yapabilirsin

Eklentiler

• C2E58FD6-A1BA-4EB3-9917-6F6566A101D2.jpeg
    C2E58FD6-A1BA-4EB3-9917-6F6566A101D2.jpeg
    52,5 KB · Görüntüleme: 19
X