Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Emin olma canım belli olmaz, önce kardiyoloji ye git birşey çıkmazsa bence değerlendir
Karnım aç ama mutluyum
Ben kocama hep kendimden cok is veriyirum zaten yani bu ev ne kadar beninse onun da ki o erkek daha guclu, ondan daha cok is yapmali
Bebisim 9 aylik canim
9 ay çok küçük değil canım ama çok zorlanacaksin Allah yardımcın olsun, yani ben çok zorlanmistim ikinci bebeyi hiç dusunemiyorum o yuzden...ya benim bebeğim bir de aşırı anneciydi o hep ben de olduğu için ev işlerini çoğunlukla eşim yapardi,
Evet canım eşim sakın genelde, aslında annesi hakkında birşeyler söylediğimde haklısın der genelde hatta bazı şeylere ben aldırmam o daha çok tepki verir, aslında kv çok sorunlu değil ama tabi mükemmel de değil tuhaflıklari oluyor bazen söylüyorum bazen eşim söylüyor ne bileyim işte , biz de sorunlu olan daha çok elti
Ne güzel ya maşallah sana
Kizlaar ya bana lutfen yaratici , degusik evlilik yildonumu hediyesi fikri verir musiniz? Zamanim azaliyor..
Değişik olması şart mı ya ben aşırı odunum bu konuda

Tmm canım

Eltisinin sorunlu olmadığı kişi çok azdır herhalde

10. Yildonumumuz o yuzden degisik birsey olsunnistiyorum.

Evet elektronik şeyleri çok seviyorlar , benim ki de video izler durur bunlarla ilgili, hatta ben hamileyken güya çocuğa diye kocaman uzaktan kumandalı Jeep almisti kendisi oynayıp duruyor ,
Eltisinin sorunlu olmadığı kişi çok azdır herhalde
Ya inan ben de cevremde anlasanlari görüyorum diyorum neden böyle acaba sorun bende mi ? Ama diğer eltimle anlaşıyorum, neyse en azından tek değilmişim

eliya canım yeni farkettim mesajı ketojenik değilim tam. Düşük karbonhidrat gibi benim diyetim. Hatta 2 gün önce kremalı salçalı makarna yapıp yedim Açlık hissetsem yiyorum ama aralıklı oruç öyle bir hale getirdi ki bugün 3 öğün yiyeceğim dediğim halde yiyemedim. Kafein ve bitki çayları sayesinde sanırım. En önemlisi de çevrem sanırım. Lizozomcum sen biraz inceldin mi dedikleri an tüm iştahım kapanıyor

Ben de bir tane var Allahtan yok yok tek değilsin

Ortim hiçbişey yememişsinn olmaz ama böyle, bari akşam bi salata mı yeseydin acaba

Vallahi bu menüye enerji yüklü olabiliryorsan helal olsun
Çok güzel canım afiyet olsun
Baya hafif olmuş canım tebrik ederim ama etkilemesin seni
Güzel menu canım afiyet olsun
Afiyet olsun canım çok güzel görünüyor

Evet düşürür yani çok fazla tukettiysen,nasıl tükettin ki
Yarım Demete yakın kullandım detoks suyu içim canım ama şimdi iyiyim ilk içtikten sonra biraz etkiledi gibi geldi normalde de düşük tansiyona sahibim çünkü
Ortim hiçbişey yememişsinn olmaz ama böyle, bari akşam bi salata mı yeseydin acaba
Bir senedir diyetteyim ilk detoksumu denedim Ama az gözüktüğüne bakma canım hiç açlık hissetmiyorum kalkıp Leslie yapacağım şimdi

Afiyet olsun canım adımların çok güzel ama vücudunu böyle tek öğüne alıştırıp sonradan 2 öğün beslenmek zorunda kaldığında kilo vermekte zorlanabilirisnben yaşadım ondan diyorum
Çok güzel maşaallah sporun şahane
Amanın kız ne yaptın senben bile şu an deli gibi açım
Her şeyin çok füzel canım afiyet olsunsürlü kahveyi okudum canım çekti yarın soğuk soğuk yapıp içeyim
Afiyet olsun çok güzel menü canımzıplarını da 1000e tamamlasaydın tadından yenmezmiş
Çok güzel canım afiyet olsunaccuk aralara spor ekleyebilirsin süper olur
Afiyet olsun canım kabak ödemlerini alıp götürür sporun da şahane
1 Eylül
Kahvaltı : 2 yumurta, domates, salatalık, peynir, zeytin, elma
Öğle: chia tohumlu yoğurt
Akşam: kuru fasulye

3 lt su, 2 yeşil çay, 1 saat yürüyüş
Afiyet olsun canım benim çok güzel her şeyiyle

Canım detox suyu düşürmüştür ,limon maydanoz falan varsa, ben de bir gün yapmıştım çok kötü olmuştum, mide bulantısı uyku hali baş donmesi falan o günden sonra sadece limonlu su içiyorum,başka detox suyu falan yapmıyorum

Canim iyi misin simdi? Tok tutuyir degil mi detoks suyu? Hepmi icsem ne? Onu icince hicc acligim olmuyor geceleri. Saskinlik icindeyim.

Sagol fistik. Bgun ben de begendim kendi menumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…