Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Amanın kız ne yaptın sen🤣ben bile şu an deli gibi açım🤣🤣
İşin ilginç yanı aç değilim🤭🤭 Üzerine bir de Leslie yaptım 45 dk😅 Napayım canım gitmedi üstüme yapıştı artı 1 kilo son çare detoksu deneyeyim dedim🤣🤣🤣
Canım detox suyu düşürmüştür ,limon maydanoz falan varsa, ben de bir gün yapmıştım çok kötü olmuştum, mide bulantısı uyku hali baş donmesi falan o günden sonra sadece limonlu su içiyorum,başka detox suyu falan yapmıyorum
Büyük ihtimalle canım o kadar etkilemedi beni tabi ama maydonoz yerine yarın salatalıkla deneyeceğim🥰
Canim iyi misin simdi? Tok tutuyir degil mi detoks suyu? Hepmi icsem ne? Onu icince hicc acligim olmuyor geceleri. Saskinlik icindeyim.
Kesinlikle tok tutuyor canım ilginç bir şekilde benim tansiyonu biraz etkiledi maydanoz ilk içerken ama sonra geçti ama her zaman yapma tabi arada yap ki detoks etkisi yapsın sonra vücut alışacak etki etmeyecek🤭🤭
Ya ablam yeğenime yedirmişti ekmeğin içini ziyan olmasın diye yedim🤣🤣
Allah seni ben de diyorum hamurunu yemek istemedi herhalde🤣🤣

Ben kocama hep kendimden cok is veriyirum zaten 😀😀 yani bu ev ne kadar beninse onun da ki o erkek daha guclu, ondan daha cok is yapmali 😀😀
Bebisim 9 aylik canim
Ayy ne guzl ben ona soylicegme yaparm kafasinda her is kendim yapiyorm ya
Ooo Allah kolaylık versin ortim. Benim büyük kızım da öyleydi. Ama geçici bi süreç. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha rahat olacaksın. Spor için de kolay gelsin ortim.

Dondurma bir kase yedim ortim. Fazla kaçtı farkındayım. :eek:
Insallah canim ya dortgozle bekliyomm rahatlamayi bide 2ci diye sormazlarmi :olamaz: :confused: sagol ortimm

Aboww dondurma olmamis yaa cok kalorili az yee bidhakine
01.09.21

Şekersiz 1. Gün

Sabah 6:00
Akşamdan hazırladığım nane, maydanoz, limonlu su
1 kupa filtre kahve

Öğlen 13:00 yeşilçay, hibiskus, turunç kabuğu karışımlı kendi uydurduğum çay.

Saat 14:00
5 tane ızgara köfte, bir kase tava yoğurt, 1 tabak salata (havuç, mor lahana, marul)

Saat 16:00 yarım tatlı kaşığı hindistan cevizi yağı eklenmiş filtre kahve (tall)

2 litre su
15000 civarı adım.

Bugün normalde 3 öğün yaparım diyordum fakat tek öğün beslenmek alışkanlık olmuş aç hissetmiyorum. Günü böyle kapatacağım. Açlıktan ölmüyorum. Hatta hindistan cevizli kahveden olsa gerek anlamsız bir enerji yüklüyüm.
E Emnis hzlsel hzlsel @Breeze96
Afyt olsn nasl yapiyorsn ya tek ogun masallah ben zorlanirm suan bile acım kii aksam guzel yedim yani:)
1 Eylul menum

11:30- 2 yumurtadan menemen, 1 dilim tt ekmek, 1 dilim peynir, 2 salatalik, 10 zeytin
15:30- firibda balik 200 gr kadar, salata, 1 avuc badem
18:00- detoks icecegi

su:3lt
Spor: 50 dk cardio
10 000 adim

E Emnis hzlsel hzlsel Ucmelekannesi Ucmelekannesi
Cok guzel menu yaa afyt olsun cnm
1 Eylül
Kahvaltı

2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, kiraz saplı çay, 1 wasa, 1 dilim hindi füme, 4 zeytin
Ara
Ödem çayı, 1 avuç kuruyemiş
Akşam
Detoks içeceği

2 LT su, 3 mil Leslie, 20 dk zumba

E Emnis @Tempus
Anaam kahvaltiyla duruyor buda masallahh :nazar: afyt olsunn
Afiyet olsun canım adımların çok güzel ama vücudunu böyle tek öğüne alıştırıp sonradan 2 öğün beslenmek zorunda kaldığında kilo vermekte zorlanabilirisn😊😊ben yaşadım ondan diyorum🤣

Çok güzel maşaallah sporun şahane😍

Amanın kız ne yaptın sen🤣ben bile şu an deli gibi açım🤣🤣

Her şeyin çok füzel canım afiyet olsun😊sürlü kahveyi okudum canım çekti yarın soğuk soğuk yapıp içeyim🤣

Afiyet olsun çok güzel menü canım😊zıplarını da 1000e tamamlasaydın tadından yenmezmiş🤗

Çok güzel canım afiyet olsun😊accuk aralara spor ekleyebilirsin süper olur👍🏻

Afiyet olsun canım kabak ödemlerini alıp götürür sporun da şahane😊😘

Afiyet olsun canım benim çok güzel her şeyiyle🤗🤗
Sagol cnmm, yap yap sutlu kahve cok iyi oluyor ben mutlaka gunde 1 kez iciyorum bi ara soguktu yine sicaga dondum :)

01.09.21

Şekersiz 1. Gün

1 kupa filtre kahve

5 tane ızgara köfte, bir kase tava yoğurt, 1 tabak salata (havuç, mor lahana, marul)

Saat 16:00 yarım tatlı kaşığı hindistan cevizi yağı eklenmiş filtre kahve (tall)

2 litre su
15000 civarı adım.

Bugün normalde 3 öğün yaparım diyordum fakat tek öğün beslenmek alışkanlık olmuş aç hissetmiyorum. Günü böyle kapatacağım. Açlıktan ölmüyorum. Hatta hindistan cevizli kahveden olsa gerek anlamsız bir enerji yüklüyüm.
Tek öğüne alıştın canım tabi ama en azından kahvaltı öğünü ekleyebilirsin seviyorsan yulaf tarzı yapabilirsin😘
11:30- 2 yumurtadan menemen, 1 dilim tt ekmek, 1 dilim peynir, 2 salatalik, 10 zeytin

10 000 adim

Afiyet olsun canım gayet güzel menü öğlen güzel yemişsin yarın ben de ara öğünde daha iyi besleneceğim spor da çok iyi😍😍
1 eylül menum:

10:00 Kahve, yarım yufka ile sucuklu kașarlı tost

15:00 sütlü kahve, 3 hurma

16:00 1 nektari

17:30 2 yk pilav, 1 kepce barbunya, buyuk tabak Salata, 5 yk cacık

1 mil. Leslie
500hoplama
120 mekik
5.500 Adım
2. 5.lt Su
E Emnis
hzlsel hzlsel
@kardelelen321
Afiyet olsun canım ah şu sporlar güzel ama hep yarım kalmış listeye ekleyemeyeceğime üzülüyorum şu an🥺
01.09.2021

11.00 2 lokma poğaça
12.45.
4 YK yulaf, 3 kuru kayısı, 1.5 sb sut,2 ceviz, 2 salatalık.

16.00 sade kahve
18.30
1 kepçe yayla çorbası, 1 dilim ekmek ,salata, yoğurt,3 taze incir

Şu: 3 lt
E Emnis hzlsel hzlsel
Afiyet olsun canım güzel menü lokmalar küçüktür inşallah🤣🤣
Bugün menüm
Kahvaltı 1 kızarmış ekmek üstüne tereyağı,süzme peynir söğüş yeşil çay
Öğlen et ızgara salata maden suyu
Ara 1 küçük tabak aşure
Akşam baharatlı kabak sote yoğurt

3 lt su

10 bin adım hzlsel hzlsel cnm no 1 yapıldı + 1 mil leslie
@Kubraaaccc
Aşure fazla geldi gözüme ama küçük tabakmış madem sporunun hatrına görmüyorum onu🤣🤣

İşin ilginç yanı aç değilim🤭🤭 Üzerine bir de Leslie yaptım 45 dk😅 Napayım canım gitmedi üstüme yapıştı artı 1 kilo son çare detoksu deneyeyim dedim🤣🤣🤣

Büyük ihtimalle canım o kadar etkilemedi beni tabi ama maydonoz yerine yarın salatalıkla deneyeceğim🥰

Kesinlikle tok tutuyor canım ilginç bir şekilde benim tansiyonu biraz etkiledi maydanoz ilk içerken ama sonra geçti ama her zaman yapma tabi arada yap ki detoks etkisi yapsın sonra vücut alışacak etki etmeyecek🤭🤭

Haklisin 😉 ben de ilk defa detoks deniyorum gerci bu nirmal yeme arti detoks suyu tam detoks gibi olmaz da…

Oh oh maşallah sana yarasın sporlar💃💃

Yok yok ekmeği kaçırmam asla ama işime de gelmedi değil🤣🤣

1 Eylül
Kahvaltı : 2 yumurta, domates, salatalık, peynir, zeytin, elma
Öğle: chia tohumlu yoğurt
Akşam: kuru fasulye

3 lt su, 2 yeşil çay, 1 saat yürüyüş
Afiyet olsun canım güzel menü yürüyüşü adım şeklinde yazarsan listeye eklerken daha kolay olur kuzum😘
1 eylül çarşamba
10.30 : 2 yunurtalı az yağda omlet,2 dilim peynir,salatalık,1 dilim ekmek
14.30 : 1 şeftali,1 k.fincanı beyaz leblebi
18.30 : tavuklu salata,1 dilim ekmeğin kabuğu
Su : 3lt
Spor : 27dk cardio = 135p 1000zıp = 200p
Totalde = 335p (5 ve 6 nolu spor yapıldı)
E Emnis hzlsel hzlsel @avutsunbahaneler
Afiyet olsun canım çok hafif geçirmişsin günü sporlar her zamanki gibi mükemmel🤩🤩
13:00 tavuk sis, salata
Sonrasi hasta oldugum icin yok
Su: 2 litre
Spor yok
E Emnis hzlsel hzlsel
Kahvaltıda yok herhalde canım sen de azcık yemişsin bugün geçmiş olsun inşallah ciddi bir şey değildir😘

Tek öğüne alıştın canım tabi ama en azından kahvaltı öğünü ekleyebilirsin seviyorsan yulaf tarzı yapabilirsin😘

Afiyet olsun canım gayet güzel menü öğlen güzel yemişsin yarın ben de ara öğünde daha iyi besleneceğim spor da çok iyi😍😍

Afiyet olsun canım ah şu sporlar güzel ama hep yarım kalmış listeye ekleyemeyeceğime üzülüyorum şu an🥺

Aşure fazla geldi gözüme ama küçük tabakmış madem sporunun hatrına görmüyorum onu🤣🤣
Aslinda aclik hissetmedim oglen ama sporu da cok yapiyorum ya ondan yedim. Bol bol kas lsun ki daha cok kalori yakalim 🏋️‍♀️🏋️‍♀️

01.09.2021

Kahvaltı
-1 nektarin
-1 kk peynir
-1 tutam taze nane
-1 haşlanmış yumurta
-1 tk fıstık ezmesi

Sade kahve ×2

Öğle
-Salata
-3 yk barbunya
-1 bardak ayran

Sade kahve

Akşam
-1 yumurta ile menemen
-1 kase yoğurt

Sade soda

Su 4 lt (ofise 3 lt su içiyorum, evde de 1 ltden fazla içiyorum aslında 🙈)
Spor 600 zıp

E Emnis hzlsel hzlsel
Çok iyi canım menün ne kadar dengeli geçirmişsin günü zıpı da 1000 e tamamlasaydın şahane olacakmış😍😍

yarimuhendis yarimuhendis cuma tartısı korkusu

Pazar günleri dışında kahvaltı yapamıyorum ne yazıkki. 😔 İlk öğünüm saat 13.00 civarı oluyor. Öğleden sonraya meyve ve kuruyemiş ekleyip birazcık daha kalori arttırsam iyi olacak. Cuma tartısı sonrası yeni bir düzen belirleyeyim🥰

Ayy ne guzl ben ona soylicegme yaparm kafasinda her is kendim yapiyorm ya

Insallah canim ya dortgozle bekliyomm rahatlamayi bide 2ci diye sormazlarmi :olamaz: :confused: sagol ortimm

Aboww dondurma olmamis yaa cok kalorili az yee bidhakine

Afyt olsn nasl yapiyorsn ya tek ogun masallah ben zorlanirm suan bile acım kii aksam guzel yedim yani:)

Cok guzel menu yaa afyt olsun cnm

Anaam kahvaltiyla duruyor buda masallahh :nazar: afyt olsunn

Sagol cnmm, yap yap sutlu kahve cok iyi oluyor ben mutlaka gunde 1 kez iciyorum bi ara soguktu yine sicaga dondum :)
Sağ ol canım bir de böyle deneyeyim dedim kiloya çare olur belki🤣🤣
Haklisin 😉 ben de ilk defa detoks deniyorum gerci bu nirmal yeme arti detoks suyu tam detoks gibi olmaz da…
Ben bir kez kahvaltı detoksu yapmıştım ama onu detoksdan saymıyorum çünkü gayet toktum🤣🤣
Oh oh maşallah sana yarasın sporlar💃💃

Yok yok ekmeği kaçırmam asla ama işime de gelmedi değil🤣🤣
Sağ ol canım göbeği eritmek için bölgesele de başlayacağım yoksa bunun gideceği yok🤭🤭
Aslinda aclik hissetmedim oglen ama sporu da cok yapiyorum ya ondan yedim. Bol bol kas lsun ki daha cok kalori yakalim 🏋️‍♀️🏋️‍♀️
İyi yapmışsın canım ben de yarına vücuda yakacak bir şeyler yedireyim en iyisi🤣🤣
yarimuhendis yarimuhendis cuma tartısı korkusu

Pazar günleri dışında kahvaltı yapamıyorum ne yazıkki. 😔 İlk öğünüm saat 13.00 civarı oluyor. Öğleden sonraya meyve ve kuruyemiş ekleyip birazcık daha kalori arttırsam iyi olacak. Cuma tartısı sonrası yeni bir düzen belirleyeyim🥰
O zaman ara öğün eklemek mantıklı veya akşam yemeği ekleyebilirsin canım düşük kalori olunca ilerleyen zamanlarda kilo vermek zorlaşabilir🥰

Görme ablası sen onu 🤭

Hacim söz namustur bizde 😂🤞
😂😂👍
01.09.21

Şekersiz 1. Gün

1 kupa filtre kahve

2 litre su
15000 civarı adım.

Baya az yemişsin canim. Sabah içtiğim karışımda tok mu tuttu acaba.
Harikasin
1 Eylul menum

10 000 adim

Harikasın ve ortim maşallah sana
Ben bugün detoks suyunu icemedim yarın içeceğim ins

X