Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kizlaar ya bana lutfen yaratici , degusik evlilik yildonumu hediyesi fikri verir musiniz? Zamanim azaliyor.. ⏳⏳
İlk evlilik yıldönümümü unutmuştum 🤗 daha önce çaldığı bir müzik aleti varsa alabilirsin belki ? Benim ki bana yan flüt almıştı eskiden calardim satmıştım, hoşuma gitmisti bunu unutmayip alması

Con tok tutuyor aslinda ama istersen yine de kucuk bir ara igun yap.
aa gercekten mi ne 😀 oyle valla baban. Hakli kisin buzzz 🥶🥶
Meyve yiyeyim o zaman bir de ödem için bir çay buldum onu yapacağım🥰

Eklentiler

• D478B6B8-9D45-4C8B-80C6-32D0A9866BCC.png
    D478B6B8-9D45-4C8B-80C6-32D0A9866BCC.png
    336,3 KB · Görüntüleme: 20
Pazara gittim naslgeldigmi bilemedm oglan aglama krizi e girdi uykusu geldi sanrm bi costu napsam susmadi pazarligmi bile tam yapamadm delirdi bebek arabasnin altını kırdî tepinirken :olamaz: of ne zormus bu 2 yas, smdi uyudu neyseki yapabillrsem biraz spor yapip dus alicam insallah
Ooo Allah kolaylık versin ortim. Benim büyük kızım da öyleydi. Ama geçici bi süreç. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha rahat olacaksın. Spor için de kolay gelsin ortim.
Guzel dengeli ortimm ama 2 gundur dondurma nasl bir dondurma acaba kucuk bir top vs olsa iyiymis

Gecmis olsn cnm

Buyuduu buyuyunce rahatlarm diyodum daha da zorlasiyor Allah kolaylk versn analara :) ben iyiyim sukur

Masallahhh iyi yapmissin boyle devam :rolleyes: :rolleyes: :KK36:
Dondurma bir kase yedim ortim. Fazla kaçtı farkındayım. :eek:

İlk evlilik yıldönümümü unutmuştum 🤗 daha önce çaldığı bir müzik aleti varsa alabilirsin belki ? Benim ki bana yan flüt almıştı eskiden calardim satmıştım, hoşuma gitmisti bunu unutmayip alması
Eskiden gitat calmaya heves etmisti. Ama birjac yil ince hediye gitar aldim. Cocuklar ev is derken vakit bulup gidemedi kursa. Evde duruyor gitar 🎸🎸

Eskiden gitat calmaya heves etmisti. Ama birjac yil ince hediye gitar aldim. Cocuklar ev is derken vakit bulup gidemedi kursa. Evde duruyor gitar 🎸🎸
Elektronik şeyleri seviyorlar genelde, kumandalı gemi böyle havuzda vs giden, ya da böyle havalı kumandalı araba vs çocuk şeyleri gibi geliyor bana ama eşim YouTube dan devamlı onların videolara bakıp heves ediyor, güzel kaliteli var öyle şeyler

Ayy bugun eksi geldigime cook sevindim, 200,300,500 farketmez eksileer gelin geliin 💃💃💃 bi ayri motive oldum eksiyi gorunce
İnsan motive olmaz mı canım ama sonuna kadar hal ediyorsun sporunla menünle💕

Ben eşime çok ilgisini çektiği için drone almayı planlıyorum senin eşin de ilgileniyorsa ve yoksa bu tarz bir şey alabilirsin ya da minik bir hafta sonu kaçamağı olabilir başbaşa🤔

Pazardan bugüne 2.300 Gr aldım ayıptır günahtır can çeker, eksileri söylemeyin ulu orta 😂
Sen en azından henüz listede değilsin canım benim stres kat sayım her geçen gün artıyor takımı da düşüreceğim diye bence bu stres bana kilo yapıyor🤣🤣🤣 Elma detoksundan çıktığın için böyle oldu canım normal beslenme düzeniyle devam et gidecek o artılar daha da detoks işine girme🤭🤭

Sen en azından henüz listede değilsin canım benim stres kat sayım her geçen gün artıyor takımı da düşüreceğim diye bence bu stres bana kilo yapıyor🤣🤣🤣 Elma detoksundan çıktığın için böyle oldu canım normal beslenme düzeniyle devam et gidecek o artılar daha da detoks işine girme🤭🤭
Tovbeliyim daha da girmem ama çok pişman değilim içimde kalacaktı yapmazsam 😖😃

İnsan motive olmaz mı canım ama sonuna kadar hal ediyorsun sporunla menünle💕

Ben eşime çok ilgisini çektiği için drone almayı planlıyorum senin eşin de ilgileniyorsa ve yoksa bu tarz bir şey alabilirsin ya da minik bir hafta sonu kaçamağı olabilir başbaşa🤔
Himm. Benim esim de aslinda bayilir oyle seylere. Cook guzel bir fikir. Benim esim cok sever fitograf cekmeyi bideo cekmeyi. Drone cok iyi fikir.
Basbasa haftasonu kacamagi cok zir canim. Biz cocuklar oldugundan beri hic kalmadik basbasa. Benim ailem uzakta. Tyrkiyeye zaten sayili gun gidip geliyoruz. Esimin annesi o universitedeyken vefat etmis. Babasi da cok yasli. Bakicimiz hic olmadi. Ilk kuzim bebej okuluna basladi 1 yasjndayken. Kuzuk kuzima bakici bulcaz bakalim ben ise donerken, belki bakiciyi seversek onunla birakip gideriz. Ta da onu da alir gideriz. Ancak oyle 😀😀

Himm. Benim esim de aslinda bayilir oyle seylere. Cook guzel bir fikir. Benim esim cok sever fitograf cekmeyi bideo cekmeyi. Drone cok iyi fikir.
Basbasa haftasonu kacamagi cok zir canim. Biz cocuklar oldugundan beri hic kalmadik basbasa. Benim ailem uzakta. Tyrkiyeye zaten sayili gun gidip geliyoruz. Esimin annesi o universitedeyken vefat etmis. Babasi da cok yasli. Bakicimiz hic olmadi. Ilk kuzim bebej okuluna basladi 1 yasjndayken. Kuzuk kuzima bakici bulcaz bakalim ben ise donerken, belki bakiciyi seversek onunla birakip gideriz. Ta da onu da alir gideriz. Ancak oyle 😀😀
Evet şartlar şu an için uymuyor canım inşallah küçük biraz daha büyüyünce yaparsınız aklıma bir şey gelirse yazarım yine
hzlsel hzlsel canim peki hic arastirdin mi dronelari? Aklinda bir marka model var mi? (Ben de tam armut pis agzima dus yapmaya niyetliyim 😀).
Daha vakit var diye hiç araştırmadım canım bizim yıldönümü Aralık ayının sonunda şu an rahat rahat oturuyorum🤭🤭

Evet şartlar şu an için uymuyor canım inşallah küçük biraz daha büyüyünce yaparsınız aklıma bir şey gelirse yazarım yine

Daha vakit var diye hiç araştırmadım canım bizim yıldönümü Aralık ayının sonunda şu an rahat rahat oturuyorum🤭🤭
Him tmm. Ben bakarim biraz. Bir de burda yeni yasa cikti dron ucurnayla ilgili. Onu da okuyup ona gore albam lazim

Guzel dengeli ortimm ama 2 gundur dondurma nasl bir dondurma acaba kucuk bir top vs olsa iyiymis

Gecmis olsn cnm

Buyuduu buyuyunce rahatlarm diyodum daha da zorlasiyor Allah kolaylk versn analara :) ben iyiyim sukur

Masallahhh iyi yapmissin boyle devam :rolleyes: :rolleyes: :KK36:
Sağol canım😍

X