Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Gider canjm. Gider. Sen yaparsin. Ayy ne guzel hissediyorsundur simdi kendini. Hakettin canim kolay mi 45 kilo 💃💃
Aynen canım eşim de bir kıskandı bugün beni🤣🤣
Sağol kuzummm 🤩
Dün arabada klimamı çarptı ne başımm ağrıyor devamlı ya 🤨 sersem bir haldeyim ama toparlayacağım inşallah
Hem klima hem de yol yorgunluğu vardır kaptanım güzelce dinlenin toparlanırsınız inşallah bir an önce💕
Bu arada benim annemler de fındık topluyor. Karadenizli çok grupta sanırım😊
Ben de baba tarafından yalancı Karadenizliyim hiç gitmedim dedem bile gitmemiş ama lafta Rizeliyiz🤭🤭
Kuzum hem yol yorgunluğu hem de köydeki yorgunluk kolay çıkmaz. İnşallah migreni tutmaz. Dinlenmeye çalış canım❤

Ben de Giresunluyum. Bekarken köyde her türlü işi yapardım. Keşke ailemin yanında olsam yine yapsam. 2,5 yıldır gidemiyorum. Onlar geldiler filan ama ben çok özledim ailemi. 😢Edirne'de oturuyorum.
Eşim de Adanalı Allah'tan onların pamuk tarlası filan yok 😆 😆😆😆
Bence de pamuk tarlasında Adana sıcağında hayal edemedim🤣🤣🤣

Ayyy muhteşem. Yazdıklarını okurken suratımı görsen... Sanki bana söylemişler gibi sırıtıyorum. Çooook mutlu oldum kuzuuuum mm. Bırak şimdi ödemi detoksu. Bu mutluluğu yaşa doya doya 😍😍😍😍😍😍😍😍
Zaten normalde çok daha fazla sinirlenmem tartıyla kavga etmem gerekiyordu🤣🤣🤣 Aman hiç uğraşamam şimdi keyfim çok yerinde dedim🤣🤣 Sağ ol canım ya insan gerçekten çok mutlu oluyor inşallah sende yaşayacaksın seni uzun süre görmeyenler şok olacaklar çatır çatır çatlayacaklar🤭🤭

Aynen canım eşim de bir kıskandı bugün beni🤣🤣

Hem klima hem de yol yorgunluğu vardır kaptanım güzelce dinlenin toparlanırsınız inşallah bir an önce💕

Ben de baba tarafından yalancı Karadenizliyim hiç gitmedim dedem bile gitmemiş ama lafta Rizeliyiz🤭🤭

Bence de pamuk tarlasında Adana sıcağında hayal edemedim🤣🤣🤣
Yine de hemşehri sayılırız kuzummm.
Aynen öyle. Edirne sıcağı bayılttı, pamuk tarlasında ben de hiç düşünemiyorum 😂

Zaten normalde çok daha fazla sinirlenmem tartıyla kavga etmem gerekiyordu🤣🤣🤣 Aman hiç uğraşamam şimdi keyfim çok yerinde dedim🤣🤣 Sağ ol canım ya insan gerçekten çok mutlu oluyor inşallah sende yaşayacaksın seni uzun süre görmeyenler şok olacaklar çatır çatır çatlayacaklar🤭🤭
Ayyy inşallah canım ya ❤

Selammm kızlar tünaydınnn herkeseee dünün yorgunluğu ancak kendime geldim pekte gelemedim yaaa 🙈🤣

Sizler nasılsınız ☺️
Tünaydıın sultanımız 😍😘😘😘 birkaç gün sürer mendine gelmen 🤭
Çok iyi canım benim de artık sporu hiç aksatmadan yapmam lazım🤭🤭 Ben de kendime bir plan yapayım en iyisi😅

Bazıları tanıyamadı bile maskeli de olunca yeni öğretmen sandılar beni🤣🤣🤣

İnşallah kaptancığım dünden bugüne gram oynamamış ama birden cuma günü de gidebilir tabi takımı etkilemeyeyim tek derdim şu an o😕

Yarın detoks yapacağım bakalım işe yarayacak mı😩
Sen bu kadar uzun muydun, suratın kaşık kadar kalmış, bacaklara bak incecik, senin yarın nerede nasıl yaptın içinden bir insan çıkarmışsın sanki başka biri var şu an sen Hazal değilsin yeter artık yapma çığlıklar çok güzel olmuşsunlar🤣🤣 Biz eşimle aynı okulda çalışıyoruz müdür yardımcısıyla kilo muhabbeti yapıyorlarmış adam eşime sen iyisin ama Hazal hocam kilolu tabi demiş tam o sırada ben gittim yanlarına adamın bir yüz ifadesi vardı şok🤭🤭
Oyyy 😍 çok sevindiiimmm 😍😍😍 beni de tanıyamasalar yaa saç baş da değiştirmem lazım tabii 😂😂😂

Selammm kızlar tünaydınnn herkeseee dünün yorgunluğu ancak kendime geldim pekte gelemedim yaaa 🙈🤣

Sizler nasılsınız ☺️
Selam kaptanim.
Yol yorgunluğu ve uzun süre evden ayrı kalmak insanı mahvediyor. Bugün kendine gelirsin ins.

Ben çok vahim durumdayım şekersiz 21 güne başladım. Eşim aramış akşama yağlama yaparmisin diye 😭😭😭 hamur yoğurdum şimdi etini kavuruyorum . Sabah ekmek hakkımı tuketmistim artık etinden yiyeceğim sadece DeryaOnDiet DeryaOnDiet Ortim boş koyma beni ev mayın tarlası😂😂

Tabi ben bir de saçları kestirdim boyattım🤣🤣 Saçları da değiştirirsen seni kesin tanımazlar🤭
Sen bu motivasyonla neler yapmazsın şimdi. Ay çok mutlu oldum okurken. 🤩🤩
Tabi arada fesatlık edenler suratın çökmüş diyenler mutlaka olmuştur.

Selam kaptanim.
Yol yorgunluğu ve uzun süre evden ayrı kalmak insanı mahvediyor. Bugün kendine gelirsin ins.

Ben çok vahim durumdayım şekersiz 21 güne başladım. Eşim aramış akşama yağlama yaparmisin diye 😭😭😭 hamur yoğurdum şimdi etini kavuruyorum . Sabah ekmek hakkımı tuketmistim artık etinden yiyeceğim sadece DeryaOnDiet DeryaOnDiet Ortim boş koyma beni ev mayın tarlası😂😂
Oy canım eşine ne demeli şimdi tam da bugün istenecek şey mi artık mecbur etinden yiyeceksin kötü denk gelmiş ben de bugün ara öğün olarak paketli ürün alacaktım sonra şekersiz 21 gün geldi aklıma meyve aldım geldim🤣🤣
Maskeden suratımı tam göremedikleri için söyleyemediler ama eminim söyleyecek olan çoktur😅

Oy canım eşine ne demeli şimdi tam da bugün istenecek şey mi artık mecbur etinden yiyeceksin kötü denk gelmiş ben de bugün ara öğün olarak paketli ürün alacaktım sonra şekersiz 21 gün geldi aklıma meyve aldım geldim🤣🤣

Maskeden suratımı tam göremedikleri için söyleyemediler ama eminim söyleyecek olan çoktur😅
Eşim böyle zamanları hiç boş geçirmez sağolsun. Radarı var adamın. Akşama kesin çikolatalar ve kola ile gelir eve hadi kola neyse zaten icmiyordum ama çikolata 😂😂😂

Oooo güle güle kullan cnm güzel günlerde 😘
Ayneen 😍 biraz da sporla şekillenirsem tamamdır 🤭
Sağ ol canım🥰 Yaparsın sen hep beraber şekillenelim inşallah 😘
Şöyle bir kaç siteye baktım wasa ile ilgili hiç birşey yazmıyor. Ben hiç yemedim beyaz unla yapılan birşey değilse galeta tarzı ise heralde yenir canim bilemedim
Beyaz un değil canım galeta sayılır ekmek yeniyorsa o da yenir herhalde zaten kahvaltıda 1 tane tüketiyorum
Eşim böyle zamanları hiç boş geçirmez sağolsun. Radarı var adamın. Akşama kesin çikolatalar ve kola ile gelir eve hadi kola neyse zaten icmiyordum ama çikolata 😂😂😂
Ah çikolata 😍😍😍 Geçen ay mezun olunca bir kez yedim ama kendimden geçtim resmen🤣🤣 İnşallah çikolata getirmez🤭
Yok oraya 11 yıllık evliliğimde sadece 1defa gittik. Eşimin ailesi de Edirnede olduğu için dedeler nineler de hayatta değil o yüzden gitmiyorlar.
İyi bari hoş aynı şehirde mi olmak daha iyi yoksa uzakta mı olmak bilemedim🤭🤭

Selam kaptanim.

Teşekkür ederim canım inşllah oğlumla babası dışarı havuza gittiler evde tek kaldım onlara kek yaptım kendimede bir ıhlamur dinleneyim biraz :))

seninde gün sonunda bu savaştan zaferle çıkacağından eminimm En Büyük KK düşünki yedin sonrasında onun pişmanlığı yerken ki bir kaç saniye hazdan çok daha fazla olacak :kızgın:
:KK47: aa hasta mısın ne olduuuu

X