Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Akşam fazla olmuş canım :KK43:

Güzel menü , suyun harika tebrik ederim 😍

Spor çok güzel ama kraker ve karpuz fazla olmuş :KK43: suyun da çok iyi afiyet olsun 😘

Menü ve spor harika ,😎👏

Guzel ama toplam karbonhidrat orani fazla gibi geldi 🤔 akşam tarhana ve 1.5 dilim bir arada olmasa daha güzel olurmus
Evet canim ya cok oldu. Artiyim zaten bugun dunku meyve ve cubuktan
Harikasınızzzz kızlar :rapci::rapci:
Sagol kaptancim 🏋️‍♀️

Helal olsun vallahi, ayakta alkışlıyorum 😎👏

Tebrikler canım, harikasınız maşallah 😎👏

Aynı ben ya:KK43: hafta içi çalışırken aralikli oruç çok rahat yapabiliyorum ama hafta sonu evde bozuyorum hep ,buna hiç cozum bulamadım ve bu sebeple her pazartesi artı geldim :KK43:

Ahahahahah çok iyi ya 😂😂😂

Güzel canım, şehriye ve ekmek bir arada ama ikisi de yarim zaten dengelemistir

Spor ve menü harika 😎👏

Aynen canım erken yiyemedim, kızı parka falan çıkardım anca oldu :KK43:

Aynen canım ya ama inan yapmak için başka zamanım yoktu , eşim de çok istiyordu , aşure yemek için yemek yemedim

Aşure yemek için yemek yemedim 🙈
Sagol canim. Cok iyi yapmissin donucta asure de doyurucu 😉

Sagliksiz bir menu olmus

Guzel afyt olsun. Ev isi de spor sayilmali bence :KK51:

Serpme kahvalti da neler yendi acaba :işsiz:afyt olsun sporun guzel

Cubuk kraker disinda guzl, spor da cok iyi

Afyt olsun guzel menu spor da var

Sagol cnm

Aynen oyle spor bagimlilik yapiyor ama bi birakincada yapasn gelmiyor :olamaz::KK48:
Evet canim cok oldu cubuk kraker

Kizlarrrr iyi geceler.
Bir an son sayfaya ulaşamayacağımi sandım😂😂😂
Yorgunluktan tam ne okuduğumu anlamamis olabilirim tabi🤭
Dün akşam üzeri eltimlerle nevsehire gitmiştik 11 gibi eve ancak geldim bugün.
Sabahın 5 inden beri gezdik hiç durmadan yok orası yok burası diye.
İns yarından itibaren buralardayım . Bugün de menü yorumu yapamayacağım ama yarın mutlaka her menüyü tek tek yorumlarım. Menümü yazıp uykuya geçmek istiyorum.
Oh masallah ne iyi gelmistir gezmek hem yuruyus spor olmus sana
Ben kahveyi bırakmaya çalışıyorum ya hala alışamadım kendime hayrım yok E Emnis kahvesizliğe diyete alışayım haftaya eklenirim artık her yere 😂😂 bu gün inanılmaz yoksunluğa girdim.
Aaaa asla bırakamam herhalde zorunda kalmadikca hamileyken emziriyorken bile kafeinsiz kahve almistm sutlu vs iciyordm. Ama herseyim cogu zarar iste ben 2 bardagi gecmemeye calisiyorm gunde sorun olmuyor sonrası icin tavsiye ederm.
Benim de sigarayı bırakalım var ama diyetin ortasında bırakırsam her hafta artı gelirim ve kaptancığım beni şutlar takımdan diye cesaret edemiyorum🤣🤣🤣
Esimde bu ara sigara birakti gunde 2 ekmek bitiriyor normalde yarm anca yerdi :confused: :rolleyes:
Çok şükür canım öyle tabi inan karantina günü falan umrumda değil ateşim çıkmasa yeter o baya yoruyor bünyeyi
Tat koku gitti mi cnm grcmis olsn tekrardab

Günaydın kızlar🙏
cuma:76.6
pazartesi:75.3
diyete yeni başladığım için ödem gidiyor sanırım 🤔
Oo pazartesi için süper ekşi tebrikler
Günaydın kızlar💕💕💕
Cuma günü 71,2
Pazartesi 72,1
artı 900 bakalım cuma gününe kadar eksiye geçmeyi başarabilecek miyim🙈🙈
Halledilmez değil tabiki halledilir.
Oh masallah ne iyi gelmistir gezmek hem yuruyus spor olmus sana
Evet canım değişiklik güzel oluyor
Gunaydin kizlar. Arti 400 grim. Dunku cubuktandir diye dusunuyorum ☹️☹️
Çok değil canim. Halledersin cuamya

Onumuzdeki 4 gun boyunca aksam uemegi yerine su alttaki karisimi icecegim. Beni yalniz birakmayip katilmak isteyen olursa cook mutlu olurum. Ozellikle bugun benim gibi arti gelen arkadaslar 😉

Malzemeler

• 1 kase maydanoz (yerine salatalık da tercih edilebilir)
  • 2 dilim ananas (ödem atar, karın bölgesindeki yağları azaltır, kan şekerini dengeler)
  • 1 adet yeşil elma (metabolizmayı hızlandırır, bağırsakları hızlandırır, ödem atar)
  • 1 fındık büyüklüğünde zencefil (bağışıklığı güçlendirir, vücut ısısını yükseltir, bağırsakları hızlandırır, metabolizmayı hızlandırır)
  • 2 dilim limon (vücudu alkali yapar, ödem atar)
  • 1 adet maden suyu (yerine su, demlenmiş yeşil çay, rezene, beyaz çay kullanılabilir)
Nasıl Hazırlanır?

• Maydanoz ve elma dilimlerini karıştırıcının içine alın.
  • Ananas dilimleri, limon ve zencefili de ekleyin.
  • Son olarak maden suyunu da ilave edin ve malzemeleri güzelce makineden geçirin.
Hazırladığınız karışımı, biraz daha su ekleyerek daha sıvı hale de getirebilirsiniz.

KIZLAR
ORTAKLARI YAPACAĞIM YUKARIDAKİ LİSTEMİZDEN HAFTA İÇİNDE AKTİF OLAMAM MENÜ YAZAMAM ORTAĞIMI TAKİP EDEMEM YORUMLAYAMAM DİYEN VAR MI ? ONA GÖRE YENİ ORTAKLARI PAYLAŞACAĞIM

BENİM AKLIMDA KALAN

@MuMu85
pacman pacman ortaklar listesinde olmak istemediler ?
Kaptanım benim bu hafta da girerim ama haftaya ortak olayım nolur nolmaz. 🥰

Aramızda Cuma günü 68.8 olup, bugün 70.5 olanlar var arkadaşlar. Halinize şükredin 🤭 neyse ki bugün reglim başladı nihayet. Detokslar açlıklar birbirini kovalayacak Cumaya kadar 😁
cumaya kadar ne yapar eder sen yyne ejsiye gecersin canim 😉

X