Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Günaydın kızlar, dün pek yazamadım temizlik yaptım da 🙈
Akşam da perte çıkmıştım, arada 200 zıp yapabildim ancak🙈

Pazartesi kilo bildiririmimi yapıp kahvaltımı yapıcam şimdi 😘 20210830_064201.jpg

KIZLAR
ORTAKLARI YAPACAĞIM YUKARIDAKİ LİSTEMİZDEN HAFTA İÇİNDE AKTİF OLAMAM MENÜ YAZAMAM ORTAĞIMI TAKİP EDEMEM YORUMLAYAMAM DİYEN VAR MI ? ONA GÖRE YENİ ORTAKLARI PAYLAŞACAĞIM

BENİM AKLIMDA KALAN

@MuMu85
@pacman ortaklar listesinde olmak istemediler ?
Kaptanım benim durum değişiyor iyileşene kadar (covit) listede olmasam iyi olur dün serumla ayaktaydım bugün yine ateşim çıkmaya başlıyor her yerime ağrı çöküyor
Günaydın kizlar💚🌟

Dün yedim mantilari bugün kilom uçmuş gitmiş 🥺
Cuma 62.8 di, bugün 64 cumaya kadar kaçamak yapmamaya caliscam🤗
Cumaya halledersin insAllah canım

Ben aşı sonrası 3. Ayda korona olmuştum. Tamamen ayakta atlattım. Dağ kekiği çayı içtim sürekli. Tat koku gitmese grip oldum diyebilirdim. Fit mutlu anne Fit mutlu anne çok geçmiş olsun
MaşAllah birazda bünye meselesi snrm ya eşim de atlattı muhtemelen benden önce koku kaybı ve grip belirtileri oldu bı iki gün sırt ağrısı oldu tamam benim kadar ağır geçirmedi o da aşısız hayırlısı çok saolasın

Ayyyy vallla Bende öylee koşa koşaaa gideceğim evime 🤭🤭🤭 seneye kadar görüşmek istemiyorum 🙈🙈🙈🙈
Bizde yılda bir kere bir araya geliyoruz doğum sebebiyle ikiye çıktı 🤣
Kizlarrrr iyi geceler.
Bir an son sayfaya ulaşamayacağımi sandım😂😂😂
Yorgunluktan tam ne okuduğumu anlamamis olabilirim tabi🤭
Dün akşam üzeri eltimlerle nevsehire gitmiştik 11 gibi eve ancak geldim bugün.
Sabahın 5 inden beri gezdik hiç durmadan yok orası yok burası diye.
İns yarından itibaren buralardayım . Bugün de menü yorumu yapamayacağım ama yarın mutlaka her menüyü tek tek yorumlarım. Menümü yazıp uykuya geçmek istiyorum.
Nasıl geçti canım güzel değil mi oralar ? Balayına gitmiştik oraya çok mistik bir şehir hala keşfedilememiş çok şeyi var gibi

X