Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

29.08.2021
Kahvaltı : kahve
Öğle : kefir, gong, form bisküvi
Akşam : 1 ci börek, 1 tabak mantı

2lt su, 45, dk yürüyüş
Lizozom55 Lizozom55 hzlsel hzlsel
Akşam fazla olmuş canım :KK43:
SABAH
Kk peynir
1 h.yumurta
3 kayısı
6 zeytin
Şekersiz çay
TB ekmek
ÖĞLE
1 kase yoğurt
1 armut
AKŞAM
yoğurtlu mor lahana salatası
TB ekmek
2 Türk kahvesi+4ltre su
(Ev işinde çok terlediğim için spor yapamadım😅)
Güzel menü , suyun harika tebrik ederim 😍
29 agustos menum

12:00- tereyaginda 2 yumurta, 2 dilim ekmej, 2 dilkm peynir, 10 zeytin, donates, biber.
Ara: 1 kase karpuz , 1 paket cubuk kraker(70gr), 1 muz.
17:00- 1 kase mantar corbasi, 1 kase sakata, 1 buyuk dilim karpuz.

su:4lt
Spor: 45 dk full body workout
15 dk leslie
10 000 adim

E Emnis hzlsel hzlsel @Breeze96
Spor çok güzel ama kraker ve karpuz fazla olmuş :KK43: suyun da çok iyi afiyet olsun 😘
29 Ağustos Pazar

Saat 14 :00
  • Kahve
  • 2 dilim tam buğday ekmeği
  • 1 haşlanmış yumurta
  • Peynir
  • Domates
  • Kapya biber
19:00
  • Fırın sebze
  • Ayran
3 lt su

15 dk leslie
35 dk pilates
20 dk bölgesel egzersiz

E Emnis kollontai kollontai hzlsel hzlsel
Menü ve spor harika ,😎👏
29 Ağustos

2.5 dl ekmek
Peynir zeytin
Menemen
Dip sis

Ara
3 hurma topu

Aksam
1 tabak Tarhana
1.5 dl ekmek

Ara
Biraz cekirdek ve kuru üzüm

70 dk normal Tempo yürüyüs hzlsel hzlsel
Guzel ama toplam karbonhidrat orani fazla gibi geldi 🤔 akşam tarhana ve 1.5 dilim bir arada olmasa daha güzel olurmus

2 mil leslie + 200 mekik +500 hoplama yapıldı :spor: :KK49:

17000 adım 1 saat bisiklet (yaklaşık 3 kişi taşıdım)🤭

16514 adım
16 dk zumba
12 dk dans aerobik workout
44dk zumba class(legs+arm+belly)
16dk kardio yapıldı kaptanım😍😚

45, dk yürüyüş

Spor: 45 dk full body workout
15 dk leslie
10 000 adim

15 dk leslie
35 dk pilates
20 dk bölgesel egzersiz

70 dk normal Tempo yürüyüs hzlsel hzlsel
Harikasınızzzz kızlar :rapci::rapci:

Akşam fazla olmuş canım :KK43:

Güzel menü , suyun harika tebrik ederim 😍

Spor çok güzel ama kraker ve karpuz fazla olmuş :KK43: suyun da çok iyi afiyet olsun 😘

Menü ve spor harika ,😎👏

Guzel ama toplam karbonhidrat orani fazla gibi geldi 🤔 akşam tarhana ve 1.5 dilim bir arada olmasa daha güzel olurmus
Evet canim.biliyorum corbada ekmek grubunda ama arkadasdaydim evi tam takirdi 🤣🤣

Kizlarrrr iyi geceler.
Bir an son sayfaya ulaşamayacağımi sandım😂😂😂
Yorgunluktan tam ne okuduğumu anlamamis olabilirim tabi🤭
Dün akşam üzeri eltimlerle nevsehire gitmiştik 11 gibi eve ancak geldim bugün.
Sabahın 5 inden beri gezdik hiç durmadan yok orası yok burası diye.
İns yarından itibaren buralardayım . Bugün de menü yorumu yapamayacağım ama yarın mutlaka her menüyü tek tek yorumlarım. Menümü yazıp uykuya geçmek istiyorum.

KIZLAR
ORTAKLARI YAPACAĞIM YUKARIDAKİ LİSTEMİZDEN HAFTA İÇİNDE AKTİF OLAMAM MENÜ YAZAMAM ORTAĞIMI TAKİP EDEMEM YORUMLAYAMAM DİYEN VAR MI ? ONA GÖRE YENİ ORTAKLARI PAYLAŞACAĞIM

BENİM AKLIMDA KALAN

MuMu85 MuMu85
pacman pacman ortaklar listesinde olmak istemediler ?

Son düzenleme:

KIZLAR💕
ORTAKLARI YAPACAĞIM YUKARIDAKİ LİSTEMİZDEN HAFTA İÇİNDE AKTİF OLAMAM MENÜ YAZAMAM ORTAĞIMI TAKİP EDEMEM YORUMLAYAMAM DİYEN VAR MI ? ONA GÖRE YENİ ORTAKLARI PAYLAŞACAĞIM

BENİM AKLIMDA KALAN

MuMu85 MuMu85
Bennn 🙈

KIZLAR

BENİM AKLIMDA KALAN

MuMu85 MuMu85
Ayy hadi bismillahh 😍 müsaitim müsaiit :21:

Kizlarrrr iyi geceler.
Bir an son sayfaya ulaşamayacağımi sandım😂😂😂
Yorgunluktan tam ne okuduğumu anlamamis olabilirim tabi🤭
Dün akşam üzeri eltimlerle nevsehire gitmiştik 11 gibi eve ancak geldim bugün.
Sabahın 5 inden beri gezdik hiç durmadan yok orası yok burası diye.
İns yarından itibaren buralardayım . Bugün de menü yorumu yapamayacağım ama yarın mutlaka her menüyü tek tek yorumlarım. Menümü yazıp uykuya geçmek istiyorum.
Hoşgeldin cnm 😘 gezmek de güzel dabi 😊 iyi yapmışsın

Ben kahveyi bırakmaya çalışıyorum ya hala alışamadım kendime hayrım yok E Emnis kahvesizliğe diyete alışayım haftaya eklenirim artık her yere 😂😂 bu gün inanılmaz yoksunluğa girdim.
Cnm bırakmak zorunda değilsin yaa :KK43: mesela kaç kez ve kaç gr tükettiğini hesapla önce , sonra azaltırsın suyu da arttırırsın :KK66: misal kupaysa fincanda içersin ve süt katabilirsin

Ben kahveyi bırakmaya çalışıyorum ya hala alışamadım kendime hayrım yok E Emnis kahvesizliğe diyete alışayım haftaya eklenirim artık her yere 😂😂 bu gün inanılmaz yoksunluğa girdim.
Benim de sigarayı bırakalım var ama diyetin ortasında bırakırsam her hafta artı gelirim ve kaptancığım beni şutlar takımdan diye cesaret edemiyorum🤣🤣🤣

Cnm bırakmak zorunda değilsin yaa :KK43: mesela kaç kez ve kaç gr tükettiğini hesapla önce , sonra azaltırsın suyu da arttırırsın :KK66: misal kupaysa fincanda içersin ve süt katabilirsin
Bırakmam lazım canım ciddi manada zarar vermeye başladı artık. Çarpıntı göğüs ağrısı falan yapmaya başladı. En azından 15 gün deneyip kendimdeki farkı görmek istiyorum. Sütlü sütsüz bazen şekerli bazen 3 ü bir arada bazen hindiba bazen filtre kahve iyice suyunu çıkarmıştım artık 🙈🙈

Benim de sigarayı bırakalım var ama diyetin ortasında bırakırsam her hafta artı gelirim ve kaptancığım beni şutlar takımdan diye cesaret edemiyorum🤣🤣🤣
Valla benim kahveyi bıraktığım şu 4 günde nefesim açılmaya başladı sen sigarayı bıraksan ne kadar değişir bilmiyorum. Hiç erteleme bence yazık ciğerlerine bedenine 😘😘

Masallah canim, menun cok guzel. Soir da eklenjnce garika olur. Hosgeldin ben Derya. Ben de iki kuz annesiyim biri bebis digeri 5 yasinda 😉 afiyet olsun 👍
Allah bağışlasın canim yavrularını . Hoşbuldum. 😍
Umarım atladığım kimse yoktur geçmişe bakamadım detaylı 🙈

Başta kaptanım @UcanSupurge olmak üzere diğer tüm kızlar hoşgeldiniz :KK68: umarım burada da motivasyonunuz hiç kaybetmeden yeni dostluklarla birlikte güzelce hedef kilolarınıza erişirsiniz 🤗
Hazal bahsetmiş ben şuan köydeyim :) netim hiç çekmiyor ara ara eşimden giriyorum o da zor oluyor pazartesi yola çıkıyoruz sonrasında buradayım inşallah o zamana kadar herkes birbirine emanet 🤭
Hoşbuldum kaptanım. İns herkes hedefine emin adımlarla ulaşsın . Bol bol kaynasalim sphebt muhabbet🤲
Aaaa evet yeni gelen arkadaşlarımız hoş gelmişsiniz takıma :KK36: :KK36: :KK36:
Hoşbulduk canım🥰
27 Ağustos - 3 Eylül Cuma Hedef Listesi
🎯
5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
Lizozom55 Lizozom55 68,868,4
hzlsel hzlsel 71,270,5
eliya eliya 79,878,8
MuMu85 MuMu85 74,273,5
@Sonsuz umut72,4572
kardelelen321 kardelelen321 94,3593
kollontai kollontai 54,853,9
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 75,6574,9
A Anka 77,376

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
Azimliiii Azimliiii 62,8❓
avutsunbahaneler avutsunbahaneler 57,7❓
Tempus Tempus 81,2579,8
Nikinik Nikinik 79,979
Diyet Salata Diyet Salata ❓❓
@Pnrrr-2074,373,2
Ucmelekannesi Ucmelekannesi 66,3565,5
E Emcekare 68,45❓
@Breeze9674,373,5
Hedef Listesi bu şekilde kızlar. ❤️❤️❤️
Eline sağlık canım😍

Valla benim kahveyi bıraktığım şu 4 günde nefesim açılmaya başladı sen sigarayı bıraksan ne kadar değişir bilmiyorum. Hiç erteleme bence yazık ciğerlerine bedenine 😘😘
Biliyorum ya birçok açıdan bırakmanın faydaları var ama inşallah o gücü kendimde bulurum da bir an evvel bırakırım🙏

kollontai kollontai ortim bugün spor 11e kaldı benim. Spor duş kahvaltı 14'te bitti. Dün son öğünümü de 16'da yapmıştım. 22 saat açlık oldu. Hiç acıkmadım daha dururbilirdim. Lizozom55 Lizozom55 dan özendim bi denemek istedim ama onun gibi tek öğün başarabilir miyim bilemiyorum. Sen neler yaptın ortim.
Süpersin yarın eksiler geliyor desene ❤️

KIZLAR

BENİM AKLIMDA KALAN

MuMu85 MuMu85
Kaptanım ben bu hafta ortaklar listesinde olmasam daha iyi

X